Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #286
 
Ja już o tym pisałem, że takiego kredytu i takich forów u Fergusona nie miał żaden inny rezerwowy bramkarz przed Kuszczakiem, więc jedna bramka niczego nie zmieni, ani jeden mecz z Portsmouth (w którym bramki przecież nie puścił :lol: z nim w składzie United nie dało sobie wbić bramki 8) )
18-03-2008 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #287
 
Tabloidy rozpisują się już o pojedynku Kuszczaka z Rasiakiem, jak gdyby walczyli Zbyszko z Bogdańca i Ulrich von Jungingen, natomiast ja daje sobie rękę obciąć, że na murawie nie zobaczymy ani jednego, ani drugiego :lol:

capo di tutti capi

MUSC PL
19-03-2008 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #288
 
Ciampel napisał(a):Tabloidy rozpisują się już o pojedynku Kuszczaka z Rasiakiem, jak gdyby walczyli Zbyszko z Bogdańca i Ulrich von Jungingen
Ale oni ze sobą nie walczyli

Ja z chęcią bym zobaczył Grześka chociaż w jednej połowie,bo jak dotąd jego poczynania w Premier League znam jedynie z prasy.
Po znakomitym meczu Fostera z Derby bardzo wątpię żeby Tomek dostał szansę.Chociaż z drugiej strony Sir Alex może będzie chciał pokazać,że go nie przekreślił i tym samym zaostrzyć rywalizację wśród bramkarzy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-03-2008 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #289
 
Rasiak powinien wejść na drugą połowę, albo na kilka ostatni minut, bo z tego co pamiętam tak właśnie gra w każdym meczu Boltonu Wink

Natomiast ciekawe kto wystąpi w bramce dzisiaj. Szczerze to jest mi to obojętne, bo rywal jakiś wymagający nie jest, więc chyba o jakąś falę ataków na naszą bramkę nie możemy chyba liczyć Tongue Możliwe, że będzie to Kuszczak, możliwe też, że Foster, a może też VdS, choć myślę, że Fergie da szansę komuś z tych dwóch pierwszych przeze mnie wymienionych Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-03-2008 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #290
 
I to był bardzo dobry powrót Kuszczaka.
W pierwszej połowie kapitalnie interweniował po szybkiej akcji Boltonu.W drugiej połowie Polak miał już znacznie więcej pracy i kapitalnie się z niej wywiązywał.
Jeśli mnie mój słuch nie zmylił to na trybunach kilka razy było słychać Quszczk,Quszczak

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-03-2008 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #291
 
Już wiele osób zaczęło skreślać Kuszczaka (ja też powoli), ale Polak pokazał dzisiaj, że ustępować nie zamierza. I bardzo dobrze. Brawa za dzisiejszy występ.
19-03-2008 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #292
 
Dzisiaj kilka piłek wybronionych, większość z nich była dość łatwa, jednak jedną interwencją Tomek naprawdę się popisał, chodzi mi o strzał bodajże Daviesa, kiedy to instynktownie Kuszczak obronił piłkę. To naprawdę zasługuje na pochwałę, poza tym przyzwoity występ, nie ma co narzekać Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-03-2008 23:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #293
 
Czyste konto nie zawsze oznacza dobrą grę bramkarza, aczkolwiek ciesze się, bo Kuszczak puszcza niewiele bramek Smile Cudicini puścił dziś aż cztery, a występ jego oceniłbym na ósemkę bez dwóch zdań, jeśli Kuszczak wybronił coś ponad to co musiał, to super
19-03-2008 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #294
 
Ferguson jasno pokazał kto na dziś jest numerem dwa wśród bramkarzy na Old Trafford,ja nie jestem jakoś specjalnie zdziwiony tym że Polak wyszedł wczoraj w podstawowej jedenastce United,sam Foster podkreśla że ma w tej chwili dalej do Van Der Sara niż Tomek,ale to nic dziwnego przecież Ben przez długi czas pauzował z powodu kontuzji a wcześniej był na wypożyczeniu i Kuszczak zapewne przez ten okres zyskał zaufanie i uznanie w oczach Sir Alexa,przecież od kiedy jest na Old Trafford,spisuje się co najmniej przyzwoicie,praktycznie popełnił tylko jeden poważny błąd,w meczu LM ze Sportingiem,więc trochę nie w porządku było by wobec Polaka siadanie go na ławce po jednym dobrym meczu Fostera.Dodam jeszcze tylko że Kuszczak od dziennikarzy "Manchester Evening News" otrzymał za wczorajszą potyczkę z Boltonem notę"8"czyli obok Ronaldo najwyższą z zespołu Czerwonych Diabłów.

CONCILIO ET LABORE
20-03-2008 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #295
 
Na razie to nie ma mowy w ogole o tym by Ben byl numere 2 z prostych dwoch powodow, jes swierzutko po kontuzji i po za tym UNITED rozegral 1 oficjalne spotkanie, plus mecz w rezerwach i 3 na tournee. Kuszczak zagral z prostego powodu, jednak on sam wie, ze jesli Ben bedzie gral tak jak z Derby to leci na pewno z pozycji numer 2 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
20-03-2008 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #296
 
Jeśli mam być szczery, to jakoś nie widzi mi się, by Ben Foster, który się zasłania i ewidentnie nie ma charakteru, mógł kiedyś być numerem 1 w United :roll: Jeśli tak się stanie, to będę zdziwiony :roll: U nas grają przede wszystkim zawodnicy charyzmatyczni, a jak on się tak zasłania, że jeszcze nie, że coś tam, to nie jest to za bardzo zachowanie w stylu "Czerwonego Diabła"
20-03-2008 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #297
 
Maciek napisał(a):który się zasłania

Ale, że jak bo nie rozumiem ?Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
20-03-2008 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #298
 
Zasłania w ten sposób, że albo mówi, że nie jest gotowy, albo że Kuszczak i van der Sar są lepsi, albo że chciałby być wypożyczony itd.
20-03-2008 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #299
 
Maciek napisał(a):Zasłania w ten sposób, że albo mówi, że nie jest gotowy, albo że Kuszczak i van der Sar są lepsi, albo że chciałby być wypożyczony itd.

Pierwszy raz slysze, ze mowil, ze Kuszczak jest lepszy, moze cos ominąłem. Dla mnie wyglada to tak, ze jak Ben nie wejdzie na bramke UNITED po van der Sarze, to na pewno nie wejdzie tez Kuszczak, bo nie ma co ukrywac, jakims wybitnym bramkarzem nie jest, a ja jestem pewny praktycznie w 100 %, ze Ben wysle na pozycje numer 3 Tomka w nastepnym sezonie, bo moim zdaniem posiada wieksze umiejetnosci bramkarskie. Tomkowi mimo wszystko brakuje tego czegos, nie ma tej pewnosci w bramce jaka powinien miec bardzo dobry bramkarz.

Mysle Macku, ze chyba za bardzo wziales sobie do serca wypowiedzi Bena, ktore zreszta slysze i widze I raz.

Under The Boardwalk - United Warriors
20-03-2008 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #300
 
Osobiście wyżej cenie póki co Kuszczaka i to sporo wyżej
20-03-2008 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości