Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #316
 
Wojtek3 napisał(a):Pojednycze akcje poszczegolnych bramkarzy

Wojtek3 napisał(a):jego umiejetnosci nie sa na tyle dobry, by brylowac w bramce UNITED

Nie chce bronic Kuszczaka,ale również uważam że ten argument z pojedynczymi akcjami jest bezsensu :wink:
Równie dobrze można by wrocic pamięcią do parad w West Brom i powiedziec po tych pojedynczych akcjach że ciężko o takich golkiperów 8) Każdemu zdarzają sie błędy,nawet najlepszym ,mimo kilku już fatalnych kiksów Kuszczaka mam w głowie również te doskonale,dlatego daje mu czas na ustabilizowanie formy i szanse na wykazanie sie.
22-03-2008 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #317
 
Dla was bezsensu a dla mnie, bramkarz swiatowej klasy broni sam na sam, Kuszczak tego nie zrobil, a miejmy nadzieje, ze na drugi raz zrobi. Poprostu widzialem, takie akcje i o tym pisze. Kuszczak bramkarzem klasy swiatowej nie jest a tacy robili kariere w UNITED, ja mu jej nie przewiduje.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-03-2008 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #318
 
Wojtek3 napisał(a):bramkarz swiatowej klasy broni sam na sam, Kuszczak tego nie zrobil

Ale to tylko jedna akcja ,to naprawde bezsensu ,wogóle nigdy nie slyszalem o bramkarzu ktory wychodzi calo z kazdej akcji sam na sam :roll:

Wojtek3 napisał(a):Kuszczak bramkarzem klasy swiatowej nie jest a tacy robili kariere w UNITED

No tutaj sie zgodze,ale uważam że stac go by byc solidnym zmiennikiem. No i nie zawsze "bramkarze klasy swiatowej" robili u nas kariere :lol:
22-03-2008 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #319
 
Chyba ostatnimi czasy tylko Peter Schmeichel, dla mnie tez ładnie prezentowal sie Fabien Barthez, ale niestety w najwazniejszych momentach ( mecze against Arsenal, czy mecze FA Cup ) zawodzil i stracil u mnie zaufanie a takze w calym UNITED.

Co do tej akcji to juz dajmy spokoj, wy macie swoje zdanie i ja mam swoje, nie chce juz tego drążyc bo dobije do 3 tys Wink Kuszczak odkuł sie against Bolton i wszyscy sa szczesliwi Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
22-03-2008 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #320
 
Schmeichel nie raz puścił taką szmatę, że się żyć nie chciało, a co do Kuszczaka to wg mnie ma szanse być bramkarzem światowej klasy

Tyle ode mnie
22-03-2008 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #321
 
Wojtek, takie przypierdalanie się do niego o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, IMO jest trochę niesmaczne Wink Sam też żywię nieco większą sympatię wobec Fostera, ale w tym pamiętnym meczu z Pompey nie miał nic do powiedzenia... Znasz bramkarzy, którzy łapią każdą taką sytuację? Kłamiesz. Każdemu się zdarza, od Dino Zoffa zaczynając, kończąc nawet na Schmeichelu, tym bardziej że to loteria, osobiście nie widzę różnicy między "jedenastką" a wyjściem jeden na jeden.

Uogólnianie na podstawie pojedynczej akcji nie może mieć prawa bytu.

capo di tutti capi

MUSC PL
22-03-2008 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #322
 
Ciampel napisał(a):Uogólnianie na podstawie pojedynczej akcji nie może mieć prawa bytu.

Poczytaj moje poprzednie posty ze zrozumieniem. Napisalem, ze nie mam pretensji i, ze widzialem bramkarzy ktore takie sytuacje juz bronili, pisalem tez o jego minusach, na podstawie tych wszystkich sytuacji twierdze, ze nie bedzie nigdy I bramkarzem UNITED, ile razy bede musial to napisac ? Wink Nie dopierdalam sie do niego bo nie mam prawa Wink Poprostu pisze to co kiedys widzialem.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-03-2008 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #323
 
Nie odnoszę się do jego przyszłości. Chodziło mi tylko o tą jedną sytuację, którą mógłby obronić junior młodszy Astry Krotoszyn (:lolSmile, a wpuścić równie dobrze Buffon, takie są bramkarskie realia.

capo di tutti capi

MUSC PL
22-03-2008 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #324
 
Ciampel napisał(a):Nie odnoszę się do jego przyszłości. Chodziło mi tylko o tą jedną sytuację, którą mógłby obronić junior młodszy Astry Krotoszyn (:lolSmile, a wpuścić równie dobrze Buffon, takie są bramkarskie realia.

A ja tylko napisalem, ze widzialem, jak bramkarze takie cos bronili, ktorzy jednoczesnie sa dobrymi bramkarzmi albo byli ( Oliver Kahn, Petr Cech czy Peter Schmeichel ). Nie zwalam sie do niego o to, pisze po raz 9x.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-03-2008 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #325
 
Wojtek3 napisał(a):A ja tylko napisalem, ze widzialem, jak bramkarze takie cos bronili, ktorzy jednoczesnie sa dobrymi bramkarzmi albo byli ( Oliver Kahn, Petr Cech czy Peter Schmeichel ). Nie zwalam sie do niego o to, pisze po raz 9x.
A ja tylko pisze, ze widzialem niejednokrotnie jak bramkarze swiatowej klasy (Khan, Buffon, Schmeichel Tongue) w takich sytuacjach tez sobie nie radzili Tongue. I nie znaczy to ze Tomek ma od razu byc numerem 1 w United...

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
22-03-2008 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #326
 
Co mial zrobic kuszczak z pompeyami? gdyby puscił barosa byłby gol, wine ponosi Anderson ktory spartaczyl powrot bo zamiast pobiec za barosem pobieg z waynem za krancjarem ktory jest na tyle przytomnym graczem ze zauwazył to i było po ptokach. bura nelzy sie naszym za niewykorzystane sytuacje. Tomek odkupił sie w meczu z boltonem a konkurencja niezła mu sie szykuje po fajym debiucie fostera

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
23-03-2008 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #327
 
Maro11 napisał(a):wine ponosi Anderson ktory spartaczyl powrot bo zamiast pobiec za barosem pobieg z waynem za krancjarem

A nie było przypadkiem na odwrót? 8)
24-03-2008 08:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #328
 
Maro11 napisał(a):Co mial zrobic kuszczak z pompeyami? gdyby puscił barosa byłby gol
No i co, że byłby gol? Jak to co miał zrobić? Ocenić szanse na skuteczną interwencję i puścić Barosa, tylko lekko go postraszyć ewentualnie, ale nie faulować.
W takiej sytuacji trzeba napastnika puścić, no chyba że to byłoby w dogrywce do złotej bramki, a tak nie było
24-03-2008 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #329
 
Kuszczak popełnił bład ale dziwi mni ze nikt nie zjechał andersona ktroy popełnił bład w kryciu bo pobiegł za Roo do Krancjara. Jak widze takie wpisy to utwierdzam siew przekonaniu ze w piłke na boisku malo kto kopał i nie mowie tu o podworku.

Pytam drugi raz - czy przypadkiem to nie Rooney popełnił błąd, a nie Anderson (on wcześniej przy przyjęciu piłki)? / P.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
24-03-2008 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #330
 
No, a dzisiaj Kuszczak dostał szanse gry od pierwszych minut. No a na ławce mamy Bena Fostera. Ciekawe, czy Sir Alex poi prostu bardziej ufa Tomkowi, czy ma zamiar wstawiać tych golkiperów systemem rotacyjnym?

Czy orientuje się ktoś, który to juz dziś mecz Kuszczaka w tym sezonie w Premier League? Bo może ma już "dychę", która dawałaby mu medal po zdobyciu mistrzostwa, które nie wątpie, że zdobędziemy.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
29-03-2008 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości