Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
Jeżeli chodzi o reprezentacje to do niej przymierzam Kuszczaka, ale dopiero gdy będzie grał częściej w MU. Ten co gra ciągle dostaje doświadczenia dużo i lepiej gra. Aczkolwiek Kuszczakowi nawet o dziwo bez gry idzie dobrze. Najlepszym tego przykładem jest brak gry ani razu przez 4 lata w Hertcie Berlin, po czym w WBA zaliczył wspaniały sezon.

GLORY GLORY MAN UNITED
08-02-2007 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Andre770 napisał(a):Jeżeli chodzi o reprezentacje to do niej przymierzam Kuszczaka, ale dopiero gdy będzie grał częściej w MU.

Też tak uważam Tomek żeby grać w Rep.Polski musi częściej występować w bramce United. Narazie dostanie szanse w 2 może 3 meczach i zobaczymy w jakiej Polak jest formie ale te mecze to i tak za mało do grania w Reprezentacji także Tomek musi uzbroić się w cierpliwość.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
09-02-2007 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Kuszczak stopniowo wchodzi do gry na pierwszym placu i żadnej wielkiej "reformy" Fergusona raczej bym się nie spodziewał. A co za tym idzie - występy Kuszczaka będą dość sporadczyne, bo jednak pozostało nam wiele ciężkich spotkań i jednak pewny zawodnik w bramce (VDS) to jedno zmartwienie mniej Szkota. Aczkolwiek może kiedyś Kuszczak będzie postacią wiodącą prym w naszej linii obronnej? Do pokonania jest jeszcze Foster Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
09-02-2007 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ciampel napisał(a):Do pokonania jest jeszcze Foster Wink

No cóż. Zależy czy wróci do MU czy zostanie w Watford. Ja mam nadzieję na tę drugą opcję. :wink: [/list]

GLORY GLORY MAN UNITED
09-02-2007 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
W temacie o meczu United - Charlton rozpoczęła się dyskusja o Tomku Kuszczaku. Każdy kolejny post o tym piłkarzu widzę tutaj :twisted:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-02-2007 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Mi sie wydaje,ze VDS jest troche lepszy niz nasz rodak.Nie dosc,ze na pewno gra lepiej nogami , to jest rowniez bardziej doswiadczony niz Tomek i ma lepsze warunki fizyczne. W przyszlosci moze Kuszczak dorowna umiejetnosciami holendrowi, chociaz watpie.

PS zrobilem jak chciales KubusiuBig Grin
09-02-2007 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Grzeho napisał(a):Mi sie wydaje,ze VDS jest troche lepszy niz nasz rodak

No wiadomo, Van der Sar to juz przecież legenda piłkarska, a Tomek jeszcze długo bedzie musiał sie starać, żeby zyskac taka sławę jak jego bardziej doswiadczony kolega ( o ile w ogóle podobna zdobędzie).

Należy tu też dodać, że Edwin najlepsze lata ma juz za sobą choć jest to oczywiście nadal wielki bramkarz, ale powoli zmierza na sportową emeryturę. Kuszczak to natomiast przyszłość nie tylko polskiej, ale także światowej piłki. Przy boku tak wspaniałego goalkeepera na pewno wiele się jeszcze nauczy.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
09-02-2007 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Ja myślę że jeśli VDS zakończy karierę po EURO 2008 tak jak zapowiadał wcześniej to numerem 1 w bramce Mu będzie Tomek Kuszczak.Jednak będzie musiał uważać na Bena Fostera.
10-02-2007 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
ziomo napisał(a):Ja myślę że jeśli VDS zakończy karierę po EURO 2008 tak jak zapowiadał wcześniej to numerem 1 w bramce Mu będzie Tomek Kuszczak.Jednak będzie musiał uważać na Bena Fostera.

Ja typuje Fostera. Obaj bramkarze pokazują równy poziom ale Foster jest Anglikiem, a to moze przesadzac sprawe.

Dzis podczas meczu MU z Charltonem "Quszak" obronil kilka piłek. Jeden strzal mozemy zaliczyc jako parade, strzal z poczatku meczu głowa napastnika Londyńczykow. Piłka leciala idealnie na ziemie przy slupek a Tomek wyciagnal sie jak struna ( :lol: ) i jedna reka wybil pilke na róg. BRAWO KUSZCZAK !.
10-02-2007 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Kolejny dobry występ Kuszczaka i kolejne czyste konto. Nieźle sobie poczyna, ale z Watfordem i Charltonem przy takiej linii obronnej jaką mamy trudno nie jest. Nie umniejsza to jednak tej jednej bardzo dobrej interwencji po uderzeniu głową. Zachował się tak, jak powinien się zachować.

W kolejnym meczu z Reading w FA Cup Tomek zapewne również wystąpi, ale już z Lille w LM zasiądzie chyba na ławce.
11-02-2007 00:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Pejter napisał(a):Zachował się tak, jak powinien się zachować.

To była interwencja na bardzo wysokim poziomie. Właśnie przez takie może się Fergusonowi i kibicom wykazać. Mam nadzieje, że tak się stanie.

GLORY GLORY MAN UNITED
11-02-2007 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
I bardzo dobrze. Niech tak broni przy każdej możliwej interwencji. Brawo Tomek, tak dalej, a może kiedyś zostaniem numerem jeden w United. Z całego serca ci tego życzę i żebyś jeszcze w polskiej kadrze cos zawojował.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
11-02-2007 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Andre770 napisał(a):
Pejter napisał(a):Zachował się tak, jak powinien się zachować.

To była interwencja na bardzo wysokim poziomie. Właśnie przez takie może się Fergusonowi i kibicom wykazać. Mam nadzieje, że tak się stanie.

Interwencja Tomka o której mówicie została uznana paradą kolejki a Kuszczak oceniony przez Sky Sports i MEN został na 7 Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-02-2007 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Seki napisał(a):Interwencja Tomka o której mówicie została uznana paradą kolejki

Wsumie to nie ma co się dziwić dlaczego dostał to wyróżnienie. Gdyby nie ta interwencja Tomka piłka idealnie wpadła by do bramki obok słupka, ale Polak wyciągną się i zdołał ją wybić. Oby więcej takich występów Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-02-2007 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Kuba_^^ napisał(a):
Seki napisał(a):Interwencja Tomka o której mówicie została uznana paradą kolejki

Wsumie to nie ma co się dziwić dlaczego dostał to wyróżnienie. Gdyby nie ta interwencja Tomka piłka idealnie wpadła by do bramki obok słupka, ale Polak wyciągną się i zdołał ją wybić. Oby więcej takich występów Wink

A czy ktoś tutaj sie dziwi ? :]
Odrazu po tej interwencji powiedziałem ze bedzie to pewnie najlepsza parada bramkarska w kolejce. Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-02-2007 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości