Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #106
 
I tu muszę się z wami zgodzić.Polak musi popracowac i to ciężko na treningach gre na przedpolu. Tomek miał jednak znakomite interwencje szczególnie w 1 połowie kiedy to był sam na sam z Shaunem Wrightem-Philipsem i instynktownie odbił piłkę rękoma.Ogólnie dobry mecz w wykonaniu Naszego rodaka.Mam nadzieję że dostanie szanse na mecz z WHU.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
10-05-2007 07:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #107
 
CAMPIONE CAPMPIONE OLE OLE OLE!!!

[Obrazek: fgua5.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
14-05-2007 07:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #108
 
Pierwszy polak na OT, pierwszy mistrz Angli z naszego kraju.
Zapowiada się wspaniała rywalizacja w składzie. Tymbardziej, że jeśli Fabian pojawi się w bramce Arsenalu, to jeszcze ciekawiej będzie wyglądała walka o miejsce w bramce reprezentacji Polski. Mamy Boruca (Celtic), Kuszczaka (Man UTd) no i powiedzmy Fabiana (Arsenal). Kto by 3 lata temu powiedział, że którykolwiek bramkarz z Polski zagra w którymś z takich klubów?

[Obrazek: Ole201.jpg]
14-05-2007 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #109
 
Nie zapominajmy, że przecież Dudek również w Liverpoolu co nieco dobrego zrobił.

Myślę, że w obecnej sytuacji Kuszczak nie ma szans na reprezentację. Musi grać w pierwszym składzie, a na to na razie nie ma szans. Zobaczymy, może w przyszłym sezonie zostanie wypożyczony...
14-05-2007 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
Zgadzam się, jeśli Kuszczaka nie wypożyczymy, to raczej cięzsko mu będzie tak z doskoku dobrze występować w naszej bramce. Może wypożyczyliby go do jakiegoś klubu Premiership np. Evertonu, Middlesbrough, Portsmouth lub Aston Villi.

[Obrazek: Ole201.jpg]
14-05-2007 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #111
 
Stojkovic napisał(a):Zgadzam się, jeśli Kuszczaka nie wypożyczymy, to raczej cięzsko mu będzie tak z doskoku dobrze występować w naszej bramce. Może wypożyczyliby go do jakiegoś klubu Premiership np. Evertonu, Middlesbrough, Portsmouth lub Aston Villi.

Hehe a na drodze stają Howard, Schwarzer, James i Soerensen, wątpie by ich wygryzł. Może w Reading ? 8) Moim zdaniem nie zostanie wypożyczony, będzie walczył z Fosterem o II bramkarza...

Under The Boardwalk - United Warriors
14-05-2007 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #112
 
Wojtek3 napisał(a):będzie walczył z Fosterem o II bramkarza...

Ale niestety nie wiadomo, czy nasz rodak wygra te rywalizacje. Jesli nie, to na jego miejscu chcialbym byc wypozyczony do klubu, gdzie bede gral w pierwszym skladzie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-05-2007 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #113
 
Zobaczymy gdzie będzie występować Kuszczak w przyszłym sezonie, bo zapowiada się ciekawa rywalizacja o II miejsce bramkarza w United, Foster na pewno znowu nie zostanie wypożyczony, chce grać w United. Kiedyś jeszcze były problemy z golkiperami, Ferguson nie trafiał z transferami, a teraz za to mamy dwóch dobrych bramkarzy (nie liczę Edwina, bo to podstawowy zawodnik). Ale to tylko plus, gdyż każdy będzie bardziej zdeterminowany i będzie się przykładał jeszcze bardziej do gry. Ja jednak uważam, że Tomek zostanie na Old Trafford Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-05-2007 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #114
 
Przecież Kuszczak jest pretendentem do pozycji pierwszego bramkarza. Nie ma zresztą się co zastanawiać, gdyż tak zwany "mój ulubieniec" Van Der Sar winien odejść bodajże już w zeszłym sezonie, lecz z uwagi na to jak dobrze gra, cały czas jest w drużynie, lecz nie ma się co łudzić, po następnym sezonie raczej już zakończy karierę i myślę, że wtedy Kuszczak, jako ten bardziej doświadczony zajmie z pewnością jego miejsce. Chociaż z drugiej strony Foster jest jedną wielką niewiadomą jak na razie i nie można ocenić jak spisze się w tak dobrym klubie. . .
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
14-05-2007 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
Jestem bardzo zmartwiony sytuacja Tomka na OT. Foster jest nadziję Anglików do tej pory milei oni kłopot z bramkarzami. Napewno federacja Angelska będzię naciskac na Fergiego żeby to Foster bronił w MU ale czy to możliwe żeby federacja wywierała wpływ na zespół :?: Jednak pozostaje myśl o tym że to jednak Tomek będzie pierwszym bramkarzem United.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
24-05-2007 07:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #116
 
David7 napisał(a):Jestem bardzo zmartwiony sytuacja Tomka na OT. Foster jest nadziję Anglików do tej pory milei oni kłopot z bramkarzami. Napewno federacja Angelska będzię naciskac na Fergiego żeby to Foster bronił w MU ale czy to możliwe żeby federacja wywierała wpływ na zespół :?: Jednak pozostaje myśl o tym że to jednak Tomek będzie pierwszym bramkarzem United.

A to dobre :lol: Federacja nie ma takiego prawa...

A po drugiego Tomek jest za słaby na United, jakby był bramkarzem światowej klasy to juz by był podstawowym graczem, ale nie jest. Przychodzi Ben Foster i Tomek prawdopodobnie pojdzie pod skrzydła KEANO.

Under The Boardwalk - United Warriors
24-05-2007 08:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #117
 
Wojtek3 napisał(a):i Tomek prawdopodobnie pojdzie pod skrzydła KEANO.
No tak,ale jeśli pójdzie to tylko i wyłącznie na wypożyczenie.Wątpie by Sir sprzedał naszego rodaka.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
24-05-2007 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #118
 
No jak narazie Tomek nie miał wielu okazji do pokazania się. Chyba jest najbardziej niepewnym swojej pozycji w zespole zawodnikiem. Oby nie skończył jak Dudek w L'pool. Ale jedna uwaga co do Fostera. Nie widziałem go jakos w akcji wiele razy i nie jestem pewien, czy jest bardziej klasowym graczem niż Kuszczak...

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-05-2007 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #119
 
Ja również nie widziałem Fostera w akcji słyszałem tylko o tym że miał wspaniałe mecze w Watford i tyle. Również podzielam zdanie Stojkovica co do przyszłości Kuszczaka żeby nie skończył tak jak Dudek.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
25-05-2007 07:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #120
 
ziomo napisał(a):No tak,ale jeśli pójdzie to tylko i wyłącznie na wypożyczenie.Wątpie by Sir sprzedał naszego rodaka.

Watpisz ? OK. A teraz może jakies argumenty ? Bo pewnie po za tym, że jest Polakiem to nie masz żadnego.

Dni Kuszczaka w UNITED są juz policzone i tylko słaba dyspozycja w Manchesterze Bena i super Tomka w Sunderlandzie da mu powrót do United...

Under The Boardwalk - United Warriors
25-05-2007 08:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości