Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #226
 
Cytat:No i jeszcze nalezy dodac, że wymuszonie niektóre kontuzją VdS. Tak jak ostatnio.

To akurat mało ma do rzeczy Tongue Chyba ważne że gra ? Dla mnie nie ma różnicy czy zagra z powodu kontuzji , słabej formy Edwina a może ze względu świetnej swojej formy - najwazniejsze zeby gral chociaz po tym sezonie będzie już można ocenić jego gre na podstawie tych kilkunastu meczy które rozegrał
06-01-2008 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #227
 
Cytat:To akurat mało ma do rzeczy Chyba ważne że gra ? Dla mnie nie ma różnicy czy zagra z powodu kontuzji , słabej formy Edwina a może ze względu świetnej swojej formy -
Ma do rzeczy, jeśli weźmiemy pod uwagę ile rozegrał spotkań i dla czego tyle.
Cytat:najwazniejsze zeby gral chociaz po tym sezonie będzie już można ocenić jego gre na podstawie tych kilkunastu meczy które rozegrał
Mi nadal ciężko oceni formę Kuszczaka mimo wszystko.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-01-2008 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #228
 
No i zaczyna sie :x Padła plota że MU rozgląda sie za nowym bramkarzem i Polskie pismaki już skreślają Tomka i sugerują że zostanie sprzedany :roll:

Wiem że Edwin niebawem zakonczy kariere i wątpie by Polak był jego nastepcą,ale napewno bedzie solidnym zmiennikiem i raczej nigdzie nie zostanie sprzedany!
03-03-2008 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #229
 
Skull napisał(a):Padła plota że MU rozgląda sie za nowym bramkarzem i Polskie pismaki już skreślają Tomka i sugerują że zostanie sprzedany
To już nie pierwszy raz. Polacy mają skłonności do paniki. A Tomek po odejściu VDS powinien zostać numerem 1. bo kto inny? Jest jeszcze możliwość, że FA się popisze i zacznie swoje gierki. Ale SAF raczej nie da się zmusić do tego, żeby wystawiać na siłę Fostera "bo Anglicy bramkarza do reprezentacji nie mają". Fergie jest doświadczonym trenerem i ma swój rozum. Na pewno nie da się wmanewrować.

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
04-03-2008 17:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #230
 
O co chodzi z tymi "gierkami FA" bo nie bardzo wiem jak to rozumieć?
04-03-2008 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #231
 
Maciek napisał(a):O co chodzi z tymi "gierkami FA" bo nie bardzo wiem jak to rozumieć?
Nie wiem czy to do końca prawda, ale kiedyś słyszałem, że FA zmusiło jednego z menadżerów Premiership do wystawiania w składzie angielskiego bramkarza, a to dlatego, że wtedy reprezentacja nie miała klasowego zawodnika na tej pozycji. Ale mówię - nie wiem czy to jest prawda. To było już dosyć dawno...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
04-03-2008 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #232
 
A jakby nie wystawił, to by mu pomasowali wiertarką kolana czy co? Tongue
To ja ci powiem w takim razie, że do nie jest do końca prawda, ale do końca bzdura więc nie wierz w takie rzeczy, a ludziom którzy opowiadają ci takie bajki po prostu przebacz, bo chodzą w koszulach z zawiązanymi przydługimi rękawami i nazywają siebie Napoleon
04-03-2008 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #233
 
Nie wiem jak to tam było. Gdzieś o tym czytałem i to była chyba sprawa Liverpoolu. Była mała afera. Tam chodziło o tą dziwną rywalizację Dudek-Kirkland. Polak żeby nie wiem co robił i tak nie miał szans na pierwszy skład. A co by zrobili menadżerowi jakby nie posłuchał? Tego nie wiem, zapytaj działacz FA...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
04-03-2008 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #234
 
Chyba cos Ci sie myli z nasza Ekstraklasa Tongue Za duzo afer korupcyjnych itp ?Smile Nie jestem pewny ani nie mam zadnych dowodow na to ze tak bylo ale wydaje mi sie to nie mozliwe Smile Maciek to spec od dowodow wiec cos pewnie wykombinuje ? :> nie no zartuje , nie ma co szukac afer dzisiaj najwazniejsze jest zeby wygrac dzisiejszy mecz
04-03-2008 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #235
 
spalacz napisał(a):To już nie pierwszy raz. Polacy mają skłonności do paniki. A Tomek po odejściu VDS powinien zostać numerem 1. bo kto inny? Jest jeszcze możliwość, że FA się popisze i zacznie swoje gierki. Ale SAF raczej nie da się zmusić do tego, żeby wystawiać na siłę Fostera "bo Anglicy bramkarza do reprezentacji nie mają". Fergie jest doświadczonym trenerem i ma swój rozum. Na pewno nie da się wmanewrować.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
04-03-2008 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #236
 
spalacz napisał(a):Jest jeszcze możliwość, że FA się popisze i zacznie swoje gierki. Ale SAF raczej nie da się zmusić do tego, żeby wystawiać na siłę Fostera "bo Anglicy bramkarza do reprezentacji nie mają".

Ale nikt nie chce wystawiać Fostera na siłę. Jeśli sobie zasłuży i będzie się prezentował na miarę oczekiwań, z chęcią widziałbym go między naszymi słupkami. Nie wydaje mi się, żeby odstawał od Tomka o kilka poziomów Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
04-03-2008 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #237
 
Tomek został dziś ukarany czerwoną kartką, jednak zupełnie nie obwiniam go z porażkę United. Sędzia wyrzucił go z boiska zupełnie niesłusznie. Nie było żadnego kontaktu Kuszczak - Baros w tej sytuacji. Czech przeskoczył nad naszym bramkarzem i przewrócił się chcąc wymusić rzut karny. Niestety sędzia dał się na to nabrać i w dodatku wyciągnął kartkę. Całe spotkanie Tomek grał dobrze i za to powinniśmy go oceniać, a nie za sędziowskie wpadki...

PS: Ile według przepisów angielskich będzie musiał pauzować i czy będą to wszystkie rozgrywki krajowe czy tylko puchar?

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
08-03-2008 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #238
 
spalacz napisał(a):Całe spotkanie Tomek grał dobrze i za to powinniśmy go oceniać, a nie za sędziowskie wpadki...

Jakie całe? Z 30 minut owszem i chyba się trochę nudził, więc nie wiem o czym mówisz...


spalacz napisał(a):Nie było żadnego kontaktu Kuszczak - Baros w tej sytuacji.

Może Tomek chował już ręce, by nie trafic Barosa, ale każdy lepszy napastnik taką sytuację "wykorzysta". IMO karny dla Pompey słuszny :?

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
08-03-2008 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #239
 
Gracek_11 napisał(a):Jakie całe?
To pokaż mi sytuację, w której Tomek popełnił błąd, oczywiście nie biorąc pod uwagę tej, po której wyleciał z boiska...

Gracek_11 napisał(a):karny dla Pompey słuszny
Baros przeskoczył nad Tomkiem więc nie mogło być karnego...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
08-03-2008 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #240
 
spalacz napisał(a):To pokaż mi sytuację, w której Tomek popełnił błąd, oczywiście nie biorąc pod uwagę tej, po której wyleciał z boiska...

:lol: Przecież wyraźnie napisałem, że przez ten okres, gdy przebywał na boisku nie miał praktycznie nic do roboty. Nic nie napisałem o jego błędzie. Grał ok. 30' zrobił karnego, wyleciał z boiska i tyle zapamiętamy z dzisiejszego meczu.


spalacz napisał(a):Baros przeskoczył nad Tomkiem więc nie mogło być karnego...

Obejrzyj sobie miliard razy powtórke. Nawet jeśli Tomek chował ręce to piłki nie dotknął. Pojechał agresywnie Baros puścił ją obok niego i zostawił nogi. Gdyby podskoczył uwierz mi, że dostał by żółtą za symulowanie. Sędzia gonił akcję i był z tyłu, widział co zaszło. Niestety, karny słuszny.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
08-03-2008 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości