Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Watford - Man Utd (26.08 - 16:00)
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Watford - Man Utd (26.08 - 16:00)
Nasz najblizszy mecz ligowy rozegrany zostanie na wyjezdzie. Tego spotkania jestem najbardziej pewny z ostatnich trzech. Chociaz jakby na to spojrzec inaczej to tamtych nie bylem pewny na 100% i wygralismy :wink: . Mimo braku Rooneya,Scholesa,Heinza,Vidica i Garego(?) wieze w spokojne zwyciestwo udokumentowane moimi typami w dziale typera premiership :wink: Coz nalezy dodac tylko jedno : GO UNITED ! :twisted:
24-08-2006 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Watford - Man Utd
Oczekuję zwycięstwa, tym bardziej, że Watford będzie pozbawione Foster`a, a w bramce stanie debiutant Lee. Rywala lekceważyć nie można, ale wydaje mi się, że United bezproblemowo powinni wywieźć z Vicarage Road 3 punkty. Przypominam, że w sobotę o 15.55 relacja z meczu na Canal+ Smile
24-08-2006 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Nie chcę tutaj niczego "wykrakać", ale nasi zawodnicy właśnie z takimi rywalami tracili cenne punkty. Mam nadzieje, że w tym spotkaniu nie będzie miało takie coś miejsce, że wygramy pewnie z tym beniaminkiem. Foster nie będzie mógł zagrać, tak więc jest jakiś plus, zresztą mamy na tyle skutecznych napastników, że nawet samego Ben'a z pewnością by pokonali Smile Stawiam na 2:0 i na to, że Solskjaer trafi do siatki po raz kolejny.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-08-2006 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Nie miałbym nic przeciwko powtórce z The Valley. Watford to beniaminek, ale na własnym boisku potrafił urwać dość solidnej drużynie- WHU. Dla "Szerszeni" to będzie niezwykły mecz. Zmobilizują się na 200%. Na szczęście żaden Diabeł nie będzie musiał pokonywać Foster'a. To będzie mecz to pierwszej bramki, Watford może się dlugo bronić, ale licze, że Man Utd przełamią ich defensywę :wink:

0:3 :twisted:
Saha, Ronaldo, Giggs :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
25-08-2006 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Mecz wydaje sie stosunkowo łatwy, ale my juz pare razy z takimi rywalami tracilismy punkty, lecz teraz mimo wszystko spodizewam sie TYLKO trzech punktów Smile Mój typ to 0:3 dla MAN UNITED po golach Saha, Ronaldo, Solskjaer Tongue

W tym meczu nie zagra Ben Foster Wink

Tak jak wspominał Valverde mecz na Canal+Sport o godiznie 15:55 Smile

COME ON UNITED :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
25-08-2006 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #6
 
Wazne aby nie zlecewazyc rywala. Jesli pomyslimy o odpowiedniej obronie to atak sobie juz poradzi z Watford. 4-0 to realny wynik. Saha nie zawiedzie. Ole wczuje sie w rytm. Ronaldo poczaruje na skrzydle a Carrick porosyla dobre pilki Smile

amor patriae nostra lex
25-08-2006 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Podobnie jak wszyscy, liczę na zwycięstwo, bo chcąc walczyć o zwycięstwo w Premiership nie możemy sobie pozwalać na porażki z przeciętniakami (tak jak Chelsea z Middlesbrough :lol: ). Oczywiście nie ma mowy o lekceważeniu przeciwnika, ale Diabły muszą znać swoją wartość i powinni podejść do tego spotkania w skupieniu, ze spokojem i przekonaniem , że są lepszą drużyną. Mam nadzieję, że uda się poskładać naszą obronę (kontuzje Vidica, Gary'ego? i Heinze) i Edwin nie będzie musiał ani razu wyciągać piłki z siatki. A o gole dla naszych powinni się postarać Saha z Ole (bo to oni prawdopodobnie zagrają w napadzie United). Carrick być może będzie mógł już zagrać od pierwszyhc minut, ale w takim meczu ja bym chyba jednak nie ryzykował. Są Fletcher i Park, którzy ze swobodzeniem mogą wystąpić, a Michael powinien wejść z ławki najwcześniej w przerwie.

Na zakończenie powiem tylko tyle: Liczy się TYLKO ZWYCIÊSTWO!
25-08-2006 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zib Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #8
Watford - Manchester Unted
Takie spotkanie jak to z Watford to typowe spotkanie gdzie trzeba walczyć o zwycięstwo, bo później właśnie głupie potknięcia ze słabszymi drużynami potrafią zepsuć cało sezonowe starania zespołu. Po dwóch znakomitych meczach (bilans 8:1 razem!)oczekuję potrzymania dobrej passy. Druzyna baniaminkabędzie na dodatek sołabiona co tylko powinno uspokoić każdego fana MU. Na żadną niespodziankę nie liczę i Edwin chyba się dzisiaj za bardzo nie napracuje. Dzisiaj Manchester powinien umocnic się na pozycji lidera Premiership.

Mój typ na wynik: Watford 0 - 3 Manchester United

Bramki:Saha, Ole Gunnar Solskjaer, Giggs.
26-08-2006 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Calma Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Każda passa kiedyś się kończy, ale nie wydaje mi sie żeby to włąsnie dziś MU straciło swoją znakomitą formę strzelecką.
Przewiduje
2-0 Park, Giggs Big Grin
26-08-2006 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zib Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #10
Watford 1-2 Manchester United
I kolejne 3 punkty poszły na konto MU Smile. Nie mogło być nic lepszego Smile. Wyniku dokładnego może nie trafiłęm, ale ilość bramek tak Tongue. Cieszy, że R. Giggs strzelił bramkę, bo to również trafiłem i nawet pomimo iż stracilismy jedną bramkę to nadal to jest zwycięstwo i nic innego od naszego klubu niż zwycięstw nie oczekuję Smile.
26-08-2006 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Tak jest ! Kolejne trzy punkty są nasze ! Tym razem po dość cięzkim meczu pokonalismy beniaminka Watford na wyjezdzie 1:2 Tongue Mecz ułożył sie dla nas dość dobrze, gdyż już w 13 minucie spotkania strzałem po ziemi w długi róg, bramkarza gospodarzy zaskoczył Mikael Silvestre po podaniu Louis'a Sahy Wink United byli stroną przeważającą, ale w 37 minucie meczu niespodziewanie padło wyrównanie za sprawą Francisa wcześniej w dziecinny sposób dał sie ograć Silvestre, a Joh O'Shea zapomniał pokryć napastnika Watford - 1:1. Taki wynik utrzymał sie do przerwy w drugiej połowie bramke na 1:2 zdobył Ryan Giggs sprytnie mijając bramkarza Big Grin

Ważne trzy punkty i MUFC dalej liderem Premiership, 3 mecze 9 pkt bilans 10;2 !

GLORY GLORY MAN UNITED :!: :!: :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
26-08-2006 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Mecz nie był podobno najlepszy w naszym wykonaniu, ale mam nadzieję, że jak wrócą Heinze, Scholes i Roo to wszystko się poprawi, chciaż teraz nie jest źle to zawsze moze byc lepiej Smile

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
26-08-2006 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Cieszy przede wszystkim zwycięstwo i kolejne 3 punkty :wink: Już na początku spotkania Ronaldo mógł strzałem głową zdobyć prowadzenie ale minimalnie przestrzelił. W 13 minucie pięknie do akcji włączył się Silvestre i skończył ją celnym strzałem w długi róg bramki gospodarzy. Pozniej gra się uspokoila, by niespodziewanie "Szerszenie" wyrownaly, Francis tylko dolozyl nogę. Ładne jednak trafienie na początku drugiej polowy Giggs'a ustalilo wynik spotkania :twisted:

Nadal samotny lider :twisted:

Glory Glory Man United :!: :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
26-08-2006 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Tak, cieszy zwyciestwo 2-1 ale ogladalem ten mecz i niestety musze stwierdzic ze United w 2 polowie sie bronilo praktycznie. Martwi tez Carrick bo zagral slabo. Ale coz, pewnie w nast. meczu jez bedzie git Tongue chociaz szkoda ze rio palca zlamal ...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
26-08-2006 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #15
 
Obejzalem ten mecz. (dopiero pierwsyz w tym sezonie - nie mam canal+). Na poczatku zaczeli ostro, ale potem jakby para z nich schodzila. Gre ozywilo wejscie Parka, ktory biegal, biegal, biegal...Giggs zaprezentowal sie z dobrej strony - nie liczac tylko strzelonej bramki.

Szkoda ze kibice gwizdza gdy Cristiano jest przy pilce. Przeciez to jeden z glownym zawodnikow w teamie. Tak nie wolno!

amor patriae nostra lex
26-08-2006 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości