Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sporty zimowe
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #166
 
Dzisiaj już mogło się wszystko wyjaśnić, lecz wszyscy będą musieli jutro usiąść przed telewizorami i dopingować Małysza. Polak kolejny raz pierwszy, ale tym razem Jacobsen skakał lepiej niż wczoraj, i zajął drugą pozycję, i dlatego kryształowa kula jeszcze do nikogo nie należy. Emocje są i to duże, oby Adaś jutro wygrał 8)

A Stocha trochę szkoda, bo ostatnio skacze naprawdę bardzo dobrze, lecz jak widać nie zawsze można mieć ten swój dzień.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-03-2007 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #167
 
Dziś Jacobsen pokazał się z bardzo dobrej strony, ale jak widać, nawet przy dobrych skokach, forma Małysza jest tak wysoka, że nie ma na niego mocnych.

Kuba_^^ napisał(a):lecz wszyscy będą musieli jutro usiąść przed telewizorami i dopingować Małysza.

A gdyby Małysz zapewnił sobie Kryształową Kulę juz dziś, to czy byłoby inaczej? :wink:

Liczyłem na lepszy skok Kamila Stacha, ale niestety nie wyszedł mu, a i warunki nie były za dobre. Wypadł poza pierwszą 30. i nie zobaczymy go juz w jutrzejszym konkursie. Całkiem nieźle Mateja, który w końcu dostał się do finałowej trzydziestki, a jego skoki były nareszcie w miarę równe. Tylko trochę za późno, ale na pocieszenie może byc.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
24-03-2007 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #168
 
marcelo napisał(a):Dzisiaj drugi konkurs już za chwilę i z tego co wiem to startuje tylko najlepsza 30 Pucharu Świata

Dziś jeszcze startowało 40 skoczków, którzy zakwalifikowali się w piątek do wczorajszego i dzisiejszego konkursu. Jutro pierwsza 30 Pucharu Świata.

Małysz po raz kolejny pokazał, że to jemu należy się Kryształowa Kula. Zwycięstwo we wspaniałym stylu. Jacobsen również bardzo dobrze skacze, ale mam wielki respekt dla tego zawodnika, bo potrafi z godnością przyjąć porażkę (dwukrotnie w tym sezonie przyjazny gest w postaci oddania koszulki lidera, wczoraj nawet z uśmiechem na twarzy). Po prostu wie, że Adam jest lepszy i bardziej zasłużył na zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej. Ciekawi mnie tylko, dlaczego go już kolano nie boli :lol:
24-03-2007 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #169
 
marcelo napisał(a):A gdyby Małysz zapewnił sobie Kryształową Kulę juz dziś, to czy byłoby inaczej?

No gdyby Małysz już dzisiaj wygrał krzystałową kulę na pewno nie byłoby takich emocji, jakie jutro będą towarzyszyć fanom z Polski. Jutro każdy by oglądał skoki, wiedząc, że Małysz jest mistrzem i nawet gdyby skoczył słabo (nie chcę tu w żaden sposób krakać) to wszyscy by wiedzieli, że to nic nie robi.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-03-2007 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #170
 
No i po tym jak odbyła się tylko jedna seria Małysz zdobył kryształową kulę jak wszyscy przypuszczali, a raczej byli tego już pewni. Polak był po pierwszej serii pierwszy oddając najdłuższy skok na odległość 220.0 m. Warunki trochę się popsuły, zaczął padać śniego no i zdecydowano się odwołać konkurs. Świetny weekend dla polskich sportowców, bo jeszcze dzisiaj Otylia Jędrzejczak zdobyła srebro na dystansie 400 m Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-03-2007 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #171
 
Adaaaaaaaammm!! Big Grin
Wspaniały skok, wspaniały konkurs, wspaniały dzien, wspaniały weekend! Brak mi słow po prostu. Do tego Adam znowu zapisal sie w historii - jako pierwszy zawodnik, ktory wygrał 3 konkursy podczas jednego weekendu.

Jesli Waislog czy Nykaenen sa legendami to dla mnie Małysz staje sie "bogiem" skoków. Do tego Adam pewnie bedzie skakał dalej Wink

amor patriae nostra lex
25-03-2007 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #172
 
Mi się najbardziej podobało to wzruszenie Adama w rozmowie z Kurzajewskim, kiedy odbierał jakieś tam nagrody miesiąca. Coś wspaniałego.

Skok również wspaniały. Nic dodać, nic ująć. Warto jeszcze tylko napisać o bardzo dobrym występie Stocha, który skacząc 210,5 metra ustanowił swój rekord życiowy. Gratulacje także za ustanie tego skoku, bo miał problemy przy lądowaniu i trochę niższe noty sprawiły, że wylądował na 11 pozycji. Niemniej jednak, pozytywne zakończenie sezonu w jego wykonaniu.
25-03-2007 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #173
 
Dzisiejszy dzień to po prostu coś wspaniałego. Choć już wczoraj nie miałem najmniejszych wątpliwości, co do tego, kto zgarnie Kryształową Kule, dzisiejszy konkurs oglądałem z zapartym tchem. Adam zrobił to, co do niego należało i nic, tylko gratulować, bo to wspaniały wyczyn. Jeśli Adam bedzie dysponował taką samą lub podobną formą w przyszłym sezonie to rekord zwycięstw będzie zagrożony. Ale nawet bez tego Adam jest największym skoczkiem w całej historii tej dyscypliny.

Bardzo dobrze również Stoch. Problemy przy ladowaniu, ale bardzo ładnie sie utrzymał, bo niektórzy by leżeli po tym lądowaniu, ale nie Kamil. Taki sdkok dobrze rokuje na przyszły sezon. 20-latek ostatecznie 30 w klasyfikacji generalnej.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
25-03-2007 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #174
 
Cytat:Mi się najbardziej podobało to wzruszenie Adama w rozmowie z Kurzajewskim, kiedy odbierał jakieś tam nagrody miesiąca. Coś wspaniałego.


No to był piękne, ale to jak Kurzajewski nie dał mu spokoju i dalej wypytywał o jakieś głupoty już nie. Myślałam, że mnie cos tam trafi. Ci dziennikarze zacznają gadać coraz bardziej od rzeczy.

Cóż napisać. Do sezonu przystępowaliśmy (no my razem z Adamem, to jedność przecież) z nadziejami, ale myslenie o Kryształowej Kuli był wtedy lekką przesadą. A teraz, na finiszu... proszę, medal, kula. Czego chcieć więcej...

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
26-03-2007 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #175
 
Wreszcie po czterech latach ADAM poleciał po czwartą kryształową kulę po prostu niemożliwe a jednak.Nie da się tego wyrażić słowami 8 wygranych w sezonie dominacja w drugiej części sezonu i ma jeszcze kryształową kulę na igielicie po prostu NIEBO :twisted: :twisted: :!: :!:

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
26-03-2007 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #176
 
W Chinach odbywaja sie mistrzostwa dywizji A (chyba) i my w nich gramy. Po 4 meczach mamy 3 zwycieztwa (z czego jedno po drogrywce, czyli mniej pkt). Jedno to bardzo wazne zwycieztwo z Kazachstanem 5:2. To pierwsza nasza wygrania z nimi w historii. Pozostał nam jeszcze mecz z silna Estonia, ale nawet to moze nam nie dac awansu po przegranej 4-0 z Francja :/

amor patriae nostra lex
19-04-2007 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #177
 
Byc moze Małysz bedzie musial przytyc, bo Najwieksi w Skokach chca zwiekszyc minimalny czynnik BMI z 20 do 20,5. Oznacza to ze Adam bedzie musial przybrac okolo 3 kg. Wysocy zawodnicy musieliby przytyc wiecej, wiec mysle ze byloby to dobre dla Króla Skoczni.

amor patriae nostra lex
21-04-2007 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #178
 
I po kolejnym sezonie NHL. Zwyciężyły Mighty Ducks, tudzież Ducks. Anaheim zmietli Ottawę Senators w finale Stanleya 4-1, Kanadyjczycy nie grali nic, po prostu oddali zwycięstwo Kaczorom. Mnie to cieszy, gdyż wreszcie tytułu doczekał się wielki Teemu Selanne. W piątym, jak się okazało ostatnim meczu Ducks w sumie na luzie ograli Ottawę 6-2. Koronacja trwała godzinami, w sumie mec skończył się o 4:40, a hokeiści do szatni zmyli się w okolicach szóstej. W przyszłym sezonie jak zawsze będę trzymać za Buffalo i Colorado, niestety w miarę realne szanse na jakieś sukcesy mają tylko Sabers.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
07-06-2007 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #179
 
Alexander Herr - niemiecki skoczek, ktory mial skakac dla Polski ... zakonczyl kariere majac 28 lat, co na skoczka nie jest az tak duzo. Skoda, bo na pewno bylby lepszy od tych Matejów i innych, ktorym trudno walczyc ze Stochem, a co dopiero z Adamem...

amor patriae nostra lex
17-07-2007 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #180
 
Szkoda bo liczylem że dolaczy do naszej kadry i wtedy byloby to jakies wsparcie dla naszej druzyny i nie musielibysmy sie juz wstydzic tak jak na MŚ w Sapporo bo wtedy mielibysmy 3 dobrych skoczkow a czwarty by sie znalazl i skakalby na pewno lepiej od Matei...

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-07-2007 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości