Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #316
 
ale z drugiej strony jakiekolwiek bardziej stanowcze działania ze strony USA czy UK mogą być przyczyną wielu problemów albo zaognienia konfliktu, niestety na światową skalę

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
13-08-2008 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #317
 
Maciek napisał(a):Nie trzeba go kochać, nie trzeba włączać żadnego bota - trzeba mu oddać, że nawet jeśli nieco przesadził z reakcją, to chociaż tym do czego doprowadził, znacząco wzmocnił pozycję naszego kraju, znacząco. Teraz nasi sąsiedzi i nie tylko, wiedzą, że Lech Kaczyński, a co za tym idzie my Polacy, mamy jaja i się nie boimy.

Dokładnie.Za swej kadencji Lech Kaczyński ma u mnie pierwszego,wielkiego plusa i wreszcie rozpiera mnie duma że mój kraj ma takiego a nie innego prezydenta.

Edit:

Zachodnie agencje prasowe podają że rosyjskie czołgi jadą w kierunku Tbilisi,Kreml dementuje te informacje.Nos mi podpowiada by wierzyć tym pierwszym.

CONCILIO ET LABORE
13-08-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #318
 
Danny93 napisał(a):Zachodnie agencje prasowe podają że rosyjskie czołgi jadą w kierunku Tbilisi,Kreml dementuje te informacje.Nos mi podpowiada by wierzyć tym pierwszym.

To, że jakieś wrogie Gruzji wojska wyruszyły w głąb Gruzji jest pewne. Pytanie tylko czy są to wojska ostyjskie czy rosyjskie, a może obie armie. Wszystko rozgrywa się 20 km od Tblisi.

A co do UK, to władze potępiły działania rosji.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-08-2008 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości