Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darren Fletcher
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #46
Re: Darren Fletcher
Czary napisał(a):Spoko, nikt nie przedrze się przez naszą połowę, a ciekawe tylko kto będzie kreował napastnikom okazje?
Skrzydła albo cofnięty napastnik. Chyba że Carrick się ogarnie, bo obecnie Fletch bije go pod względem kreatywności.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-08-2009 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Darren Fletcher
Mówisz skrzydła to chyba nie masz na myśli Valencii i Parka? Oni raczej nic nie rozegrają. Jeśli Carrick się ogarnie to jestem za, ale wtedy Berba na ławkę niestety.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-08-2009 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #48
Re: Darren Fletcher
Naniego i Valencię. Chociaż nie wiem czemu Fletchera i Hargo traktuje się jak jakieś pokraki, które nie potrafią stwarzać sytuacji. Wirtuoza środka pola to my tak czy siak, nie mamy. I tyle.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-08-2009 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Darren Fletcher
Nikt nie traktuje ich jako "pokraki". Obydwaj są jednymi z najlepszych na świecie na swoją pozycję, ale lepsi i to zdecydowanie są w przerywaniu akcji i odbiorze piłek niż w konstruowaniu składnych akcji.

pan_opticum napisał(a):Naniego i Valencię.

O ile Nani może by coś jeszcze rozegrał, to chyba nie mówisz serio o Valencii. Antonio musi dużo pracować na treningach, bo żeby grać regularnie w United nie można wszystkich brać na jeden zwód i szybkość.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-08-2009 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #50
Re: Darren Fletcher
No i spoko, wystarczy że weźmie na to większość.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-08-2009 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #51
Re: Darren Fletcher
Scott The Red o zachowaniu Fletchera po golu Rooney' napisał(a):One of my favourite moments of the match, something I only spotted after watching the highlights, was that as the players celebrated our first goal, Fletcher sprinted to the net to collect and ball and ran back to the half way line. It’s that sort of behaviour that sets him apart from so many players.

Raz jeszcze, Darren fuckin' Fletcher!

Tak sobie teraz myślę, że Fletcher, kiedyś tam w przyszłości, by się nadawał na kapitana.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-08-2009 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #52
Re: Darren Fletcher
Nie. Za mało charyzmy. Nie wygląda na zawodnika, który mógłby poderwać do walki kolegów.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-08-2009 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Darren Fletcher
Giggs też taki bez jaj sięwydaje przy Keanie czy Ferdinandzie, a jednak opaskę nosi Wink

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
30-08-2009 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #54
Re: Darren Fletcher
Spoko. Jak Fletcher zostanie legendarnym graczem, który gra w Manchesterze dłużej niż żyją niektórzy zawodnicy to też może dostać opaskę wicekapitana.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-08-2009 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #55
Re: Darren Fletcher
michal85 napisał(a):Nie. Za mało charyzmy. Nie wygląda na zawodnika, który mógłby poderwać do walki kolegów.
A mi wygląda, może nie jest tak wyrazisty jak Cantona czy Keane, ale swoją postawą na boisku pokazuje wielki charakter. Nigdy nie odpuszcza, do tego prawie zawsze opanowany, a z czasem będzie coraz bardziej poważany w szatni. Do tego Brytol i wychowanek. Obok Rooney'a poważny kandydat do opaski.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-08-2009 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #56
Re: Darren Fletcher
Zgadzam się z panem.

Oczywiście, nie wiemy wszystkiego, ale z tego co widać i z tego co można "wyczytać między wierszami"(wypowiedzi naszych o "inteligencji" Darrena)IMO nie jest to materiał na kapitana. Nie wystarczy bowiem być walecznym, charakternym zawodnikiem, żeby zostać kapitanem. Trzeba mieć duży autorytet u kolegów, posiadać cechy przywódcze. Zupełnie tego nie dostrzegam u Fletcha.

Prędzej widzę to u...Evansa.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-08-2009 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #57
Re: Darren Fletcher
Fletch powoli wychodzi z cienia i myślę, że znaczy w szatni coraz więcej. Za 2-3 lata, zakładając, że Darren utrzyma poziom(czytaj: dalej będzie się rozwijał), może być wspaniałym autorytetem dla wszystkich w zespole. Wzór do naśladowania, jako piłkarz i człowiek. A to też się liczy.

Np. wczoraj Roo został wybrany graczem meczu, ale stwierdził, że na nagrodę bardziej jak on zasłużył właśnie Darren. Albo komentarze piłkarzy, że bardzo nam brakowało Szkota w finale LM. To, moim zdaniem, pokazuje, że Fletch jest przez kolegów bardzo szanowany i nie powiedziałbym, że brak mu autorytetu u kumpli z szatni.

Jeśli chodzi o cechy przywódcze, to zgadzam się, w chwili obecnej tego nie widać, ale mam wrażenie, że z czasem ma coraz więcej do powiedzenia w drużynie i za 3 lata może na prawdę być kimś ważnym w szatni.

Co do inteligencji, hmm, ciężko mi się do tego odnieść, bo nie wiem w jakim kontekście to zostało powiedziane. To chyba Rio powiedział w tym wywiadzie, nie? Też nie wiadomo co miał na myśli, że głupi, że nie łapie żartów, że nie umie otwierać drzwi czy jak?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-08-2009 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #58
Re: Darren Fletcher
maju napisał(a):Giggs też taki bez jaj się wydaje przy Keanie czy Ferdinandzie, a jednak opaskę nosi
Tylko, że Giggs jest najbardziej szanowanym piłkarzem na Wyspach.


Fan United od 1992 roku
31-08-2009 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #59
Re: Darren Fletcher
Chyba jeszcze nikt nie wspomniał o jednym argumencie, który przemawia za tym, żeby Fletcher nie był kapitanem za kilka lat. A mianowicie, czy nie uważacie, że lepszym kandydatem jest Rooney?
01-09-2009 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Darren Fletcher
Darren ma dostać podwyżkę z 50 na 70 tys. tygodniowo tym United chce docenić Szkota a tym samym zatrzymać go w United żeby nawet nie miał na myśli opuszczenia OT ... chociaż wątpię aby takie myśli miał Wink
06-09-2009 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości