Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darren Fletcher
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #106
RE: Darren Fletcher
Po takich problemach z jelitami bardzo ciężko jest wrócić do wyczynowego sportu. Wiem coś o tym...
31-01-2013 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #107
RE: Darren Fletcher


Tak mi w łapska wpadło, łezka się w oku kręci.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-03-2013 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #108
RE: Darren Fletcher
Fajno, fajno. A jeszcze fajniej było z Evertonem, ten wolej sprzed pola karnego w samo okienko <3

Gdzie jest Groszek?
25-03-2013 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #109
RE: Darren Fletcher
http://www.mirror.co.uk/sport/football/n...ed-1855402

Gdzie jest Groszek?
26-04-2013 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #110
RE: Darren Fletcher
Nawiązując do linku z posta powyżej: miracle had just happened.

Darren zagrał 67 minut w dzisiejszym meczu rezerw z Fulham. Kondycyjnie wyglądał w porządku (oczywiście biorąc pod uwagę jego prawie roczną przerwę) zaś wyróżniał się pod względem jakości podań.

Oby to był powrót Darrena do pierwszego składu. Fantastycznie było ponownie ujrzeć go na boisku.
28-10-2013 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #111
RE: Darren Fletcher
Ile ja bym dał, żeby temu gościowi udało się wrócić do piłki. Nie musi orać rywali jak przed kilkoma laty, niech choćby przez dwa sezony pogra choćby jako zmiennik. Jemu akurat należy się miejsce w United jak mało komu.

Gdzie jest Groszek?
28-10-2013 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #112
RE: Darren Fletcher
Dokladnie. W cuda nie wierze, naprawde nie sadze zebysmy jeszcze zobaczyli Darrena w takiej dyspozycji jak kiedys jednak wierze w to ze jest w stanie jeszcze dac temu zespolowi wiele spokoju i doswiadczenia na przyklad w sytuacji kiedy trzeba utrzymac wynik. Zreszta jak patrze ostatnio na nasz zespół to tesknie za Parkiem czy nawet Johnem O'Shea jestem pewien ze zostawiali by kupe sil i potu na boisku a ostatnio czesto tego brakuje.

...tap tap tap...
29-10-2013 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #113
RE: Darren Fletcher
Świetnie, że Fletcher wraca, oby jednak nie skończyło się tak jak w poprzednim sezonie, gdzie pojawił się tylko na chwilę. Myślę, że dostanie wsparcie od wszystkich w klubie włączając w to Davida Moyesa, ale nie ma się co za bardzo gotować. Najważniejsza jest chyba wytrzymałość i budowanie kondycji, a to będzie proces długotrwały. Ja byłbym szczęśliwy jeśli rozegrałby ten sezon do końca w rezerwach. Jak powszechnie wiadomo treningi u Moyesa są lekko rzeźnickie i jeżeli nie będzie na nie gotowy to może się to źle skończyć. Jeśli przezimuje w rezerwach, w dobrym zdrowiu to w kolejnym sezonie będzie można go włączyć do składu, czego mu życzę z całego serducha.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2013 10:41 przez Silvan.)
29-10-2013 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #114
RE: Darren Fletcher
No to jeszcze zagrania Fletcha ze wspomnianego meczu rezerw + wywiad.




"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2013 15:18 przez Silvan.)
29-10-2013 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #115
RE: Darren Fletcher
Widok Darrena na murawie to dla mnie największy powód do radości w obecnym sezonie. Zajebiście fajnie, że znów biega w czerwonej koszulce United w meczach o stawkę. Prawdziwy czerwony diabeł Smile


Fan United od 1992 roku
11-01-2014 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #116
RE: Darren Fletcher
Trzeba do tego dodać, że gra naprawdę pewnie. Jak to powiedział we wczorajszym pomeczowym wywiadzie: there's plenty more to come. Jeżeli, odpukać, nic się nie stanie w tym sezonie, to po przepracowaniu rzetelnie okresu przedsezonowego może znowu być zawodnikiem kluczowym dla tego zespołu.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
12-01-2014 08:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #117
RE: Darren Fletcher
Dzisiaj Mark Ogden z "The Telegraph" podał, że klub wysłucha potencjalnych propozycji za Fletchera. Osobiście jestem co najmniej zszokowany tymi doniesieniami. Wspieraliśmy Darrena, gdy walczy o powrót do gry, a teraz co? Oczywiście sprawa inaczej będzie wyglądała w przypadku, gdy Szkot sam będzie chciał odejść, jednak patrząc wstecz takie coś wydaje się niemożliwe.

Fletcher jest Diabłem z krwi i kości. Mimo wielu problemów zdrowotnych wrócił do gry i gra obecnie na co najmniej przyzwoitym poziomem. Z całą pewnością jest lepszy od takiego Andersona czy Cleverleya. Być może jego problemy nie pozwolą mu być czołowym zawodnikiem United, jednak z całą pewnością Szkota idealnie nadaje się co rotacji.

Jeśli to klub będzie chciał się pozbyć Szkota (co wydaje mi się niemożliwe) to będzie znaczyło, że United robi kolejny krok nie w tym kierunku co powinno...



Mój Blog: Pod presją czasu
25-03-2014 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #118
RE: Darren Fletcher
Foster napisał(a):Jeśli to klub będzie chciał się pozbyć Szkota (co wydaje mi się niemożliwe) to będzie znaczyło, że United robi kolejny krok nie w tym kierunku co powinno...
dokładnie. MU nie powinno się pozbywać takich zawodników, nigdy nie zszedł poniżej poziomu, diabeł waleczny, jeden z newielu piłkarzy mających klub w sercu. Nie wiem jak można chcieć go sprzedać gdy po powrocie widać formę idącą do przodu
25-03-2014 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #119
RE: Darren Fletcher
Mam nadzieję, że to tylko plotka. Niech lepiej pomyślą jak na dobre pozbyć się Ando. Fletcher, Clev - tacy gracze nawet jeśli nie prezentują poziomu na pierwszą jedenastkę powinni zostać w klubie z tej racji, że to wychowankowie i pewnie prędzej pogodzą się z rolą rezerwowego niż ktoś, kto przyjdzie do klubu. Poza tym nie rozumiem po co pozbywać się solidnego gracza, do tego z Wysp, w miejsce, którego trzeba będzie kogoś kupić, a przecież i tak mamy na kogo wydawać pieniądze w letnim oknie.
25-03-2014 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #120
RE: Darren Fletcher
Powodzenia w West Bromie, Darren. Liczę, że kiedyś wrócisz na Old Trafford w innej roli.


Fan United od 1992 roku
03-02-2015 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości