Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imprezy
tomash333 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
e tam ja wole Heinekana, pychota.. zwlaszcza w lecie.. a co do wodki co sie wypowiadale... eh trzezwialem przez 3 dni.. nie bylo fajnie. wiecej nie powtorze tego w takiej ilosci. a co do piw. Po 4 ,5 butelkach mnie mdliiBig Grin

np po browarku chce mi sie wymiotowac, a po wodce jestem jak mlody Bog...
17-02-2007 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Wczoraj skonczył sie post czy tam wcześniej nie wiem w każdym bądź razie znowu zaczęły sie imprezki, tzn pootwierali kluby itp większe dyskoteki. Wczoraj z ziomkami wbiliśmy na dyskoteke do Pszczyny, na wstępie okazało sie, że DJ jest nasz znajomy, wejścióweczki za free Tongue
No a w środku pełno lasek, bro, jakieś używki, bania konkretna Tongue

Imprezowaliście ?

Under The Boardwalk - United Warriors
10-04-2007 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Widze, że mało osób lubi opisywać swoje imprezy ja tam opisze swoje zakonczenie klasy, znaczy imprezke pożeganlną..

Ciepło jest, więc postanowilismy zrobic imprezke na działeczce mojej kumpeli, Ja i 10 kolezanek z klasy zaopatrzylismy się w niezły arsenał alkoholowy i ok 20 wcoraj zaczelismy libacje. Przez gardło każdej osoby przeszła niezła mieszanka, od soku po wódke i wino :lol: Bania niezła sie nam wkręciła, 1/2 ekipy nie pamieta co sie działo w nocy, ja także ok 2 straciłem świadomość i dopiero obudziłem sie rano w łóżku, dodam, że mielismy dwa łózka na 10 osób, w sumie nawet ciasno nie było :lol:

Imprezka wyczesana w kosmos, najlepsza jaką miałem przez całe Liceum z moją klasą. 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
28-04-2007 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Skoro się tak upominasz to opiszę moją ostatnią imprezę :wink:

Było to w ubiegły piątek. Kumpel postanowił zorganizować grilla i sprosił ekipę. Kupiono 10 butelek wody przez 'ó' zamknięte, ale nie dało się tego spożytkować. Ja się trochę oszczędzałem, bo po sylwestrze postanowiłem wyluzować. Było trochę zimno, ale całkiem przyjemnie. W przeciwieństwie do twojej imprezy, u mnie wszyscy wszystko pamiętali :wink:
Jutro ma być wyczerpywanie tego zapasu, który pozostał po imprezie, ale ja niestety się na to nie piszę, bo w poniedziałek muszę do szkoły jako jeden z nielicznych :?
28-04-2007 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
Eee tam co to za impreza jak sie wszystko pamięta :lol:

Co do imprez, 13 maja w Mega Clubie w Katowicach pierwszy i jedyny koncert REDMANA w Polsce :shock: Szok normalnie...

http://www.megaclub.pl/index.php?id=64

Więcej info pod linkiem, niezła kasa na wlot, jedzie ktoś ? Ja myśle..

Under The Boardwalk - United Warriors
30-04-2007 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Ja dzis wybieram sie na ognisko do Koniakowa. Jedziemy z wiekszoscia klasy do kolezanki, bo ma wolna chate i powiedziala ze zrobi ognisko i jakas imprezke Smile Chata bedzie wolna, wiec bedzie mozna troszke poszalec :lol: Bedziemy oczywiscie u niej nocowac, bo nie wyobrazam sobie jazdy autobusem do domu po imprezie. Zapowiada sie ciekawie. Wiadomo, cos sie wychyli, ale nie za duzo. Na pewno bedzie pare przypalow, ale ogolnie bedzie spox Big Grin

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
30-04-2007 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Widze tutaj dawno nieruszany temat, wiec cos napisze Smile Wczoraj kumpel z klasy zorganizowal urodziny. Bylo kilkanascie osob i spory arsenał Smile Ja tam asekuracyjnie pare piwek wypilem, tylko ze dzisiaj kac meczy :roll: Najlepsze bylo, ze 20-letni kuzyn kumpla, ktory mial nas "pilnowac" skonczyl sie po 2 godzinach :lol:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
15-08-2007 09:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Ja chodze już ze swoją 4 lata i tak jakos nasi rodzice nie mieli okazji sie poznac,aż do wczoraj 8)
Zrobilismy wspolnego grilla z bardzo dużą iloscią alkoholu (Browary,Wóda,Bimber) ja oczywiscie lapalem sie za wszystko no i po pijaku troche głupot naopowiadałem az mi rano głupio było - a skutki tego picia czuje do teraz :?
15-08-2007 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Skull napisał(a):(Browary,Wóda,Bimber)
Widzę, że konkretne "zapoznanie się" było. A jak tam twoi rodzice i twoja? Dali w rurę ostro?

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-08-2007 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Stojkovic napisał(a):Widzę, że konkretne "zapoznanie się" było

No konkret 8)

Stojkovic napisał(a):A jak tam twoi rodzice i twoja? Dali w rurę ostro?

No wszyscy starali sie utrzymywac tempo,ale jesli chodzi o wszystkie trunki kóre wymienilem i pełny wymiar bez umiaru to ja i nasi ojcowie :roll: :lol:
18-08-2007 01:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
No to ja może podrzuce ci fajny przepis na drinka Smile
Swego czasu chciałem otworzyć temat: Drinki & alkohol Smile

Drink nazywa się czarująco: BŁÊKITNA NIEZNAJOMA

co potrzebna:
- wódeczka Smile
- Coś co zabarwia na niebiesko (nie denaturat!) ja polecam "Bols Blue"
- sok pomarańczowy
- kostki lodu

Sposób przygotowania:
Do szklanki wlewamy Wodeczki wg. uznania. Potem nalewamy Bolsa Blue i mieszamy. Następnie wlewamy soczek pomarańczowy i dodajemy kostki lodu. Gotowe!!!

Efekt wyśmienity, nie mam fotek by pokazac, ale naprawde przedni drink Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-08-2007 09:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Stojkovic napisał(a):nie mam fotek by pokazac

Chciałeś pokazać siebie po kilku "błękitnych nieznajomych", czy tego drinka? xD

Stojkovic napisał(a):Swego czasu chciałem otworzyć temat: Drinki & alkohol

Gadaliśmy o tym razem Tongue

Co do imprez... W sumie ostatnio lubuję się w ogniskach... Parę piwek i jest git, co prawda nie po to, żeby się naprać, ale na lepszy humorek i luźniejszą atmosferę Wink

Pozdrawiam.
18-08-2007 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Cytat:Chciałeś pokazać siebie po kilku "błękitnych nieznajomych", czy tego drinka? xD
Drinka, siebie po kilku można zobaczyć było nieraz na zlotach Smile


Mates napisał(a):Gadaliśmy o tym razem
No i na tym się skończyło.
Cytat:Co do imprez... W sumie ostatnio lubuję się w ogniskach... Parę piwek i jest git, co prawda nie po to, żeby się naprać, ale na lepszy humorek i luźniejszą atmosferę
No ogniska na partyzanta to moja specjalność Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-08-2007 08:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoobyM Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
Widze ze w tym temacie prym wiodą Manchesterowiec, Wojtek i Stojkovic więc będe was musiał wesprzećBig Grin hehe za dużo sie nie będe rozpisywał o wakacjach ale zdarzało sie tak że cały tydzień kolorowo pzreleciał a w weekendy zawsze na jakieś disco a jak do tego jakaś hardstylowa impreza była to dopiero było szaleństwoBig Grin no ale teraz się skonczyło , treningi sie zaczeły i trzeba sie oszczedzać choć nei łatwo idzieBig Grin
13-09-2007 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #45
 
ScoobyM napisał(a):Widze ze w tym temacie prym wiodą Manchesterowiec, Wojtek i Stojkovic więc będe was musiał wesprzeć

U Sekiego od dluuuzsze czasu jest na gg jest opis w stylu:
"A melanż trwa %_%".

Zashi wczoraj był na grzybku zapoznawczył organizowanym przez liceum. Oczywiscie byli tez ludzie z innych szkol... Było ..ee.. ciekawie. Pogadało sie, popi...sało (?). Niestety nic zaduzo, bo jakby mi sie powaznie pomieszało z antybiotykami to byłoby niedobrze... Niestety zaduzo nie moge napisac, bo owe slowa moglby trafic do uszy moich rodziców.

amor patriae nostra lex
15-09-2007 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości