Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imprezy
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Teraz podczas wakacji bylem w hiszpanskim miasteczku Lloert de Mar.Typowo turystyczne mieasteczko.Praktycznie same hotele i kluby.Ja wraz z ekipa bawilismy sie w takim klubie Tropics.4 dancefloory z rozna muzyka,okolo 1500 ludzi i codziennie jakas inna atrakcja.Mi najbardziej spodobalo sie Foam Party.Pianka po prostu wymiotla i jeszcze na dodatek facet z weza woda polewal Big Grin szlenstwo

Wogole tez ostatnio ma ciezkie zycie.W tamtym tygodniu kumpela miala 18.Wczoraj tez bylem na 18 kumpli,a w przyszlym tygodniu kumpel wyprawia swoja w pensjonacie w Rowach i bedzie trwac caly weekend.Powoli zaczynam sie abc o swoje zdrowie Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-09-2007 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
WoLaK napisał(a):Teraz podczas wakacji bylem w hiszpanskim miasteczku Lloert de Mar.Typowo turystyczne mieasteczko.Praktycznie same hotele i kluby.Ja wraz z ekipa bawilismy sie w takim klubie Tropics.4 dancefloory z rozna muzyka,okolo 1500 ludzi i codziennie jakas inna atrakcja.Mi najbardziej spodobalo sie Foam Party.Pianka po prostu wymiotla i jeszcze na dodatek facet z weza woda polewal Big Grin szlenstwo

Wogole tez ostatnio ma ciezkie zycie.W tamtym tygodniu kumpela miala 18.Wczoraj tez bylem na 18 kumpli,a w przyszlym tygodniu kumpel wyprawia swoja w pensjonacie w Rowach i bedzie trwac caly weekend.Powoli zaczynam sie abc o swoje zdrowie Big Grin

A jak dziewczyny ? Bo bez nich imprezka to jak bez alkoholu ? Szalaly juz po 2 drinkach czy raczej nie ? Wink

Ja odkad siedze w Irlandii to upajam sie kazdego weekendu Whiskey prosto z Irlandii Pln. z najstarszej destylarnii na wyspach brytysjkich, BUSHMILLS. Polecam trunek, na poziomie.

Under The Boardwalk - United Warriors
29-09-2007 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Wojtek3 napisał(a):A jak dziewczyny ? Bo bez nich imprezka to jak bez alkoholu ? Szalaly juz po 2 drinkach czy raczej nie ? Wink


Stary fajnych dziewczyn to nawet szukac nie musiales,bo tyle ich bylo.A bardzo bardzo zadko zdarzalo sie zeby jaks odmowila Big Grin Ja poznalem takie dwie dupeczki z Moskwy Big Grin cud miod .Tylko na prawde trudno jest znalezc jakas Hiszpanke na dyskotece,bo tyle turystow jest.Ale co innego na plazy Smile jak ma sie szczescie to sie zauwazy jakis kasek bez gornej czesci stroju :twisted:

A jezeli chodzi o Whiskey to moim zdaniem definitywnie najlepsze jest Jack Daniel`s.Strasznie mi to smakuje.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-09-2007 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #49
 
WoLaK napisał(a):A bardzo bardzo zadko zdarzalo sie zeby jaks odmowila

Odmówiła czego? Jesli masz na myśli łatwe dziewczyny to polecam Irolki i Kluby Nocne :wink:
30-09-2007 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Jak tam Panowie spędzacie Sylwestra Big Grin ?

Ja tradycyjnie idę na jakąś domową imprezę typu:ja mam wolną chatę,każdy przynosi flaszkę i jakieś jedzenie i jest gites.W mieście trochę drogo jest,bo żebry wybrać się do jakiegoś lokalu to trzeba kilka stówek od pary liczyć.
A tak to wszystko jest,o 24 pójdzie się na plac i znowu pić Big Grin
Jak narazie się zaopatrzyłem z bratem w litr Absoluta i połóweczke Jack Daniel`s

[Obrazek: sorryvk6.gif]
31-12-2007 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
Już wole rozmowy o imprezie sylwestrowej niz o świętach :twisted: Oczywiscie dlatego że musiałem je spedzic bez rodziny,a impreza to impreza :wink:
Jade do New Bridge i prawie nikogo nie znam,no ale Polak z Polakiem potrafi sie dogadac najlepiej,tak więc trzeba dzis bedzie zalac pałe ,tym bardziej że przez ostatnie dwa lata praktycznie nie pilem w noc sylwestrową :roll:
31-12-2007 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #52
 
Mnie czeka spora impreza u mupla z jeszcze sporsza iloscia chlania Big Grin Ale nie chce przesadzic bo niestety juz 2 idziemy do szkoly. Takze trzeba bedzie wypic umiarkowanie, zeby sie dobrze bawic :wink:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
31-12-2007 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
zaga92 napisał(a):Mnie czeka spora impreza u mupla z jeszcze sporsza iloscia chlania Big Grin Ale nie chce przesadzic bo niestety juz 2 idziemy do szkoly. Takze trzeba bedzie wypic umiarkowanie, zeby sie dobrze bawic :wink:

Ej stary ! Co to za podejście Big Grin Gaz na całego i walka do upadłego !
Ja akurat mam tak fajnie,że środa,czwartek,piątek siedzę w domu,bo dostałem się dalej w olimpiadzie historycznej i dali mi wolne Big Grin Sylwester jest raz w roku więc sobie nie żałuj.Zawsze drugiego wszyscy w szkole cali bladzi i niemrawi,ale zawsze jest co wspominać Big Grin

Party on dude !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
31-12-2007 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #54
 
WoLaK napisał(a):bo dostałem się dalej w olimpiadzie historycznej i dali mi wolne

Ja tez sie dostalem, ale wolnego brak.

WoLaK napisał(a):Jak narazie się zaopatrzyłem z bratem w litr Absoluta i połóweczke Jack Daniel`s

A tu widze kosztowne zakupy. Niezly luksus Big Grin

WoLaK napisał(a):Gaz na całego i walka do upadłego !

Jezeli zostane u kumpla na noc to i owszem Big Grin gorzej jezeli nie zostane.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
31-12-2007 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
zaga92 napisał(a):A tu widze kosztowne zakupy. Niezly luksus Big Grin
Z początku nie planowałem,aż takich smakowitości,ale kasa pod choinkę wpadła więc stwierdziłem,że raz można się samemu sztachnąć i coś porządnego zakupić Smile
Spróbujesz Jack a i zobaczysz,że warto zainwestować Big Grin Dla mnie najlepsza Whiskey.

Jak dla mnie dzisiejszej nocy na wszystkich parkietach będzie królował http://youtube.com/watch?v=cV2NpPqIHnw Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
31-12-2007 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
WoLaK napisał(a):Gaz na całego i walka do upadłego !

zaga92 napisał(a):Jezeli zostane u kumpla na noc to i owszem

Można różnie to odbierac :lol: :lol:
Ja wlasnie czekam na auto i smigam na impreze :wink:

WoLaK napisał(a):Dla mnie najlepsza Whiskey.

Przeważnie piję Jamesona bo kosztuje 10 euro mniej niż Jack Daniels,ale ostatnio piłem JD na świetach i również polecam 8)
31-12-2007 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
red dev. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #57
 
ja z moja mala banda(5-6 osob) wybieramy sie do centrum naszej wsi, ponoc w tym roku na time square, ma byc nowy rekord publicznosci Smile, zobaczymy Smile Smile.

P.S Zycze wam wszystkich zajebistego nowego roku, samych sukcesow, wielu niezapomnianych imprez, i w maju ostrego swietowania za mistrzostwo LEGII. Smile
31-12-2007 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Myślałem, że zostanę w domu, jednak w ostatniej chwili zbawienie, kumpel zadzwonił i było małe co nieco na jego chacie Smile Szaleć oczywiście nie szalałem, ale jakiś hamulców też nie było Wink Nie było tak źle w tego Sylwestra jak myślałem, wręcz przeciwnie.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego w nowym roku! 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-01-2008 01:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Ja sylwka spędziłem na domówce u mojej dziewczyny. 10 osób i zabawa wyśmienita. Niestety siadły mi baterie w cyfrówce i nie ma życzeń sylwestrowych na video dla Manutd.pl ale fotki wyślę Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-01-2008 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Ja bylem z dziewczyna i jej kolezankami na imprezie w remizie strazackiej we wsi niedaleko Cieszyna. Myslalem, ze bedzie gorzej, ale bylo calkiem fajnie i przyjemnie :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
01-01-2008 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości