Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Owen Hargreaves
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #226
Re: Owen Hargreaves
ryba napisał(a):Poza tym gdzie ja napisałem, że zaatakowałeś tylko mnie Smile Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
ryba napisał(a):BTW To Ty zaatakowałeś mnie swoją wypowiedzią Smile
Kto i z czym ma tutaj problem...
michal85 napisał(a):Swoje zdrowie naraził reprezentując barwy Manchester United i przyczynił się tym samym do jednego z najlepszych sezonów w historii tego klubu.
Ot to.

Tak nawiasem, fajnie Michał, że znów jesteś z nami Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
08-11-2010 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #227
Re: Owen Hargreaves
Nie mam w niczym problemu :) Cieszy mnie tylko fakt, że postanowiłeś odpowiedzieć "normalnym" postem, ponieważ Twoje podpisanie czerwoną czcionką mojej wypowiedzi: " A kim Ty za przeproszeniem jesteś, że mam sobie pochlebiać? Poza tym gdzie ja napisałem, że zaatakowałeś tylko mnie Czytanie ze zrozumieniem się kłania." było tak jakby chyba nadużywaniem prawa moderatora :) No, najważniejsze, że przemyślałeś sprawę i błąd naprawiłeś :) Tak czy inaczej, nie ma co tu się więcej spierać. FFS koniec :)

Jeśli chcę mogę to zrobić w każdej chwili. Koniec tej wymiany spostrzeżeń. Czekamy na info w sprawie Owena / Foster

---
08-11-2010 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #228
Re: Owen Hargreaves
Tak się jedziecie nawzajem, a cały spór sprowadza się do jednej rzeczy: czy traktujemy piłkarzy w sposób a la "członkowie rodziny" czy utylitarnie - grasz, dostajesz hajs, finito.
I każdy niech sobie myśli jak chce, nie ma co się aż tak podniecać.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
08-11-2010 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #229
Re: Owen Hargreaves
Cytat:Sir Alex Ferguson powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej, że przerwa Owena Hargreavesa będzie trwać pięć tygodni.
"Wiemy już więcej na temat jego stanu zdrowia i na szczęście jego kolana są w porządku - powiedział szkoleniowiec Manchesteru United na temat Owena Hargreavesa."
Tragedii nie ma. A na przyszłość, to nie ma się co spieszyć...



Mój Blog: Pod presją czasu
09-11-2010 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #230
Re: Owen Hargreaves
Lojalność lojalnością, ale nie da się uciec od faktu, że dużo piniendzy może zostać wywalonych w błoto, jeśli się okaże, że kopać piłki już nie może. Nie chodzi o to, żeby go wyjebać czy coś takiego, ale niektórzy się też przesadnie oburzają jak się wspomni o mamonie jaką żeśmy na niego już wydali. No prawda jest taka, że jak już nie wróci do gry, to w cholerę kapusty psu w dupę. Nie jest to jego wina, po części United, bo widzieliśmy, że kupujemy gościa z rozjebanymi kolanami, no ale fakt faktem, że transfer może się okazać bardzo średni.

No ale oby wrócił, bo to mój ulubiony grajek United.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-11-2010 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #231
Re: Owen Hargreaves
Fucking True ;)

---
09-11-2010 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #232
Re: Owen Hargreaves
matys napisał(a):No prawda jest taka, że jak już nie wróci do gry, to w cholerę kapusty psu w dupę.
Życie. Jak ktoś chce mieć pewny zysk, to niech kupuje obligacje skarbu państwa.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-11-2010 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #233
Re: Owen Hargreaves
panopticum napisał(a):Życie. Jak ktoś chce mieć pewny zysk, to niech kupuje obligacje skarbu państwa.
No ja wiem, że życie. Mówi się trudno, ale kasy szkoda.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-11-2010 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #234
Re: Owen Hargreaves
A tam klub nie zbiedniał, a bramki z Arsenalem z wolnego nigdy mu nie zapomnę.
10-11-2010 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #235
Re: Owen Hargreaves
A mi się wydaje, dopóki Hargreaves chce wrócić i walczy o powrót, dopóki Ferguson w niego wierzy to trzeba próbować. Jak widać w ostatnim czasie musiał prezentować się bardzo dobrze skoro został desygnowany do gry w pierwszym składzie. Owszem było to ryzyko i tym razem się nie opłaciło, ale tym razem nie chodzi o kolana tylko o mięsień.
Jest mowa o pieniądzach- tak dużo zostało już w niego zainwestowane, że co nam szkodzi wydać jeszcze trochę i poczekać nieco, zwłaszcza, że powrót jest naprawdę blisko... A jeżeli mimo wszystko nie wyjdzie, to trudno- próbowaliśmy, nie zawsze się wszystko udaje, ale przynajmniej będziemy świadomi, że zrobiliśmy co tylko się dało i nie potraktowaliśmy go jak najemnika.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
10-11-2010 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #236
Re: Owen Hargreaves
Cytat:"We are all concerned," said the United chief.

"He has not played for over two years so we would have to be super-optimistic to think everything in the garden was rosy about him making comebacks.

"What we are trying to do is help the lad. That in itself is our biggest challenge. We want to help the lad try to get back to a level where he can still play football."

"This hamstring injury is a real kick in the teeth," said Ferguson.

"He was doing so well in training before the Wolves game. He was absolutely superb.

"There were no qualms whatsoever about putting him in, even though he had only trained for nine days.

"We were confident enough to play him but unfortunately it has proved to be a disappointment for us.

"If he had realised early enough and come off before he had done any more damage, it could have been three to four weeks. But is a complete tear."

Niestety, wygląda na to, że to już koniec Hargo-piłkarza. Czemu on do chuja :cry:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-12-2010 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #237
Re: Owen Hargreaves
Chciałbym wierzyć, że Owen jeszcze będzie grał i wróci do dobrej dyspozycji... :cry:



Mój Blog: Pod presją czasu
06-12-2010 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #238
Re: Owen Hargreaves
Ostatnio jak wrócił i to w dodatku w pierwszym składzie miałem takiego banana na mordzie że szok, a tu niestety niecałe 5 min bodajże i znowu :cry:
Też chciałbym żeby wrócił, najlepiej na stałe ale wiem, że to będzie bardzo trudne. Im dłużej czekam tym bardziej trace nadzieje :cry:
06-12-2010 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #239
Re: Owen Hargreaves
Ja już dawno straciłem nadzieje na jego powrót. Nie powinniśmy się oszukiwać i ciągnąć tego na siłę. Owen już tyle razy powracał i zaraz po tym łapał kontuzje, że to naprawdę straciło sens. Najbardziej w tej całej sytuacji żal mi samego piłkarza, który nie może wykonywać swojej pracy, czyli grać w piłkę. Chłopak codziennie patrzy jak jego koledzy trenują, biegają, a on musi przesiadywać w gabinetach lekarskich, jeździć na kolejne konsultacje.

Klub z kolei nie ma żadnego pożytku z takiego piłkarza. Płaci mu co miesiąc pensję, nie małą, a nic w zamian nie dostaje.

Ta sytuacja jest uciążliwa dla wszystkich zainteresowanych stron.

Ciekawe, co się stanie z Hargreaves'em w czerwcu, jak mu się skończy kontrakt i United nie przedłużą umowy z Anglikiem :?: Owen zawiesi buty na kołku, nadal będzie się starał wrócić, tyle że teraz na własną rękę i za własne pieniądze :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-12-2010 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #240
Re: Owen Hargreaves
Wydaje mi się, że wszystkie te informacje to sygnały, że nie będzie nowego kontraktu dla Anglika. Należało się tego raczej spodziewać bo mimo dużego szacunku dla gry Owena w ostatnim czasie nie ma z niego żadnego pożytku. Historia pokazała, że zbyt kontuzjogenni zawodnicy prędzej czy później opuszczają Old Trafford- chociażby przypadek Sahy. United potrzebują graczy zdolnych grać na dużym obciążeniu, nawet dwa razy w tygodniu.

Jeśli rzeczywiście nie dojdzie do przedłużenia kontraktu liczę, że Owen podejmie mądra decyzję i zakończy profesjonalną karierę. Dalsza gra jest najbardziej niebezpieczna dla samego zawodnika.
07-12-2010 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości