Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Owen Hargreaves
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #241
Re: Owen Hargreaves
http://devilpage.pl/index/news/komentarz...rgreavesa/ napisał(a):Manchester United nie zamierza przedłużać obecnego kontraktu z Owenem Hargreavesem, jednak chce zatrzymać go na Old Trafford dzięki nowemu rodzajowi umowy.

29-letni pomocnik, którego 4-letni kontrakt wygasa w maju tego roku zaliczył zaledwie 18 występów w barwach Czerwonych Diabłów od momentu, kiedy przeniósł się w 2007 roku z Bayernu Monachium za 17 milionów funtów.

Przez prawie cały swój pobyt na Old Trafford Hargreaves był nękany przez kontuzje kolan, a gdy uporał się z nimi na początku tego sezonu to jego powrót do gry trwał zaledwie 10 minut, bowiem tuż po wejściu na boisko w listopadowym meczu z Wolves doznał urazu łydki.

Chociaż sir Alex Ferguson wciąż wierzy w powrót swojego pomocnika to władze United nie podchodzą już do tego tak optymistycznie jak Szkot i nie zamierzają przedłużać obecnej umowy z Owenem. Zamiast tego chcą mu zaproponować nowy rodzaj kontraktu, dzięki któremu wciąż byłby on piłkarzem Czerwonych Diabłów, lecz wynagrodzenie otrzymywałby jedynie za rozegrane spotkanie. Na chwilę obecną mówi się o kwocie 15 tysięcy funtów za mecz plus różnego rodzaju premie.

Od samego początku uważałem, że takie rozwiązanie jak zaproponowane powyżej to jedyne wyjście z sytuacji.

---
16-01-2011 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #242
Re: Owen Hargreaves
Uważam, że klub zachował się całkiem dobrze. Plusy dla obu stron. Inny klub rozwiązał by z nim umowę i papa rób sobie co chcesz. Na prawdę szkoda mi tego zawodnika :cry:

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
17-01-2011 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #243
Re: Owen Hargreaves
Też należę do fanów Owena i na prawdę szkoda, że wygląda na to że już nie wróci do dawnej formy. Zdziwiło mnie, że rozegrał tylko 18 meczy :shock: wydawało mi się, że na początku grał sporo więcej.
17-01-2011 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #244
Re: Owen Hargreaves
Mam nadzieję, że takie rozwiązanie nie podłamie i tak pewnie zdruzgotanego już Hargo. Miał ogromny wkład w wygranie LM w 2008 i zupełnie nie rozumiem jak kiedyś kibice mogli wypominać mu "pobieranie" tej swojej tygodniówki. Liczę na to, że jeśli mu się nie uda wrócić do zdrowia i formy (odpukać) dostanie posadę trenera młodzieży lub coś w tym stylu. Oby chociaż jeszcze raz jebnął Arsenalowi taką bramkę z wolnego i wtedy będę mógł powiedzieć, że te 2 lata czekania nie poszły na marne. Wink
17-01-2011 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #245
Re: Owen Hargreaves
Myślę, że zaproponowanie takiego kontraktu nie powinno go podłamywać ale właśnie wręcz pomóc. Taka opcja sprawia, że jakby nie patrzeć dalej jest częścią drużyny a to na pewno lepsze niż angaż w jakimś przeciętnym klubie, który chciałby ryzykować z zatrudnianiem kontuzjogennego zawodnika. Z tym wypominaniem to rzeczywiście wstyd dla kibiców. Z jednej strony żadna ze stron a już w szczególności sam Hargo nie ponosi winy za swoje kontuzje, a z drugiej narzekania w stylu "płacą gościowi, który nie gra- nie znają się na zarządzaniu klubem, przez nich zbankrutujemy" pokazują jakie pojęcie ci kibice mają o funkcjonowaniu klubu.
18-01-2011 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #246
Re: Owen Hargreaves
Mógłby chłopak wrócić i nas trochę wzmocnić, a w szczególności w rzutach wolnych bo u nas raczej nie ma człowieka, który robiłby to na naprawdę wysokim poziomie.

---
18-01-2011 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #247
Re: Owen Hargreaves
Owen wraca do lekkich treningów, a do treningów na pełnych obrotach ma wrócić na przestrzeni najbliższych dwóch tygodni. Ciekawe co tym razem się wydarzy... :cry:



Mój Blog: Pod presją czasu
21-01-2011 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #248
Re: Owen Hargreaves
Czemu od razu taki pesymistyczny scenariusz? Wink Bardzo by się nam przydał obecnie nawet na zmiany albo w jakiś łatwiejszych meczach.
21-01-2011 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #249
Re: Owen Hargreaves
Wydarzyło się. Owen nie został zgłoszony do kolejnej rundy CL.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
21-01-2011 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #250
Re: Owen Hargreaves
Sirius napisał(a):Czemu od razu taki pesymistyczny scenariusz? Wink
Czemu ? A to ja Ci powiem czemu. Nie grał w piłkę od prawie półtorej roku, nie licząć maluteńkich epizodów, co chwila wraca, ale jak się okazuje stoi w miejscu, bywał u kilku świetnych specjalistów i nic, mówi się o nieprzedłużeniu kontraktu, co może spowodować zakończenie kariery, bo i takie chodzą głosy.
21-01-2011 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #251
Re: Owen Hargreaves
Kuuurczę, z nim to jest tak, że gdy się widzi, jak wychodzi znów na boisko po długiej przerwie, to nie można się w pełni cieszyć: połowę moich uczuć zajmuje strach. I to strach uzasadniony, bo ostatnio jak wszedł, to wiemy co się stało. No nic, trzymajmy kciuki, żeby tym razem pobiegał sobie bez przeszkód. W końcu sesja idzie, a to jest coroczny czas cudów. Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-01-2011 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #252
Re: Owen Hargreaves
Nie chodziło mi o to, że jak Owen wyleczy teraz kontuzje to od razu wróci do pierwszego składu i będzie w megaformie. Chodzi mi raczej o to, że warto mieć nadzieję, że pogra chociaż trochę i zdrowie dopisze mu nawet jeśli nie do końca sezonu(w co sam bardzo wątpię) to chociaż przez jakiś czas.Co do kontraktu i kwestii ewentualnego zakończenia kariery już wypowiadałem się kilka postów wcześniej.
21-01-2011 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #253
Re: Owen Hargreaves
Moim zdaniem Owen już nie wróci, przestałem w to wierzyć już dawno temu. Za dwa czy trzy tygodnie znów będzie próbował wrócić, wejdzie na murawę, a po kilku minutach znów go coś ukłuje/ zaboli/ zaswędzi i ponownie będzie musiał pauzować. Mnie się wydaje, że OH4 nie może się pogodzić z tym, że już najprawdopodobniej nie zagra i tylko oszukuje samego siebie i daje nadzieje kibicom.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
21-01-2011 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #254
Re: Owen Hargreaves
Cytat:Owen Hargreaves is set to leave Manchester United on a free transfer in the summer after the club decided not to offer him a new contract, Goal.com UK has learned.

The midfielder's contract expires at the end of the season and United had been considering a one-year extension on a pay-as-you-play basis.

But the decision has been made not to renew Hargreaves' contract and he will leave the club for nothing in June after injury denied him an opportunity to return to fitness and fight for a new deal.

Nie kierwa! Owen mógłby ogarnąć nasze problemy w środku pola gdyby tylko przestał się łamać siadając na kibel :cry: Nie wiem czy brak nowego kontraktu oznacza dla niego koniec kariery, ale mam nadzieję, że nie. Życze powodzenia i dalej wierzę, że wróci chociaż to w chuj naiwne :cry:

http://www.goal.com/en/news/9/england/20...-on-a-free
03-03-2011 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #255
Re: Owen Hargreaves
Jak na razie nic oficjalnego, w każdym razie kompletnie nie zrozumiałbym tej decyzji. Tyle pieniędzy, trudu, a teraz ciężko zaoferować kontrakt z opcją, że zarabia, gdy gra? Przecież to nic nas nie kosztuje.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-03-2011 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości