Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.11.06 Blackburn Rovers - Manchester United
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #31
 
Manchesterowiec napisał(a):
Pejter napisał(a):Nie oglądałem ani nie słuchałem relacji radiowej z tego meczu, bo nie było mnie w domu.

A cóż moze być tak wazne żeby odpuścić mecz ? Z tego co wiem to ani nie pracujesz ani chyba nic szczególnego nie robisz Tongue

Pejter - jesli odpowiesz ze dziewczyna to slaba wymowka. Dziewczyne mozna zmienic...A zreszta mogles z nia ogladac Smile

Co do meczu. Mozna zauwazyc ze druzyne ratuje Saha. Francuz uratowal 3 pkt takze w meczu z Benfica. Czyzby to byl nasz wybawca w niektorych trudnych meczach?

amor patriae nostra lex
12-11-2006 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Manchesterowiec napisał(a):A cóż moze być tak wazne żeby odpuścić mecz ? Z tego co wiem to ani nie pracujesz ani chyba nic szczególnego nie robisz Tongue

Fakt, nie pracuję, ani nic w tym stylu, ale tak wypadło, że nie było mnie w domu, ale dostawałem co jakiś czas smsy z "relacją" od Niurka, więc jakieś pojęcie o meczu miałem.

Zashi napisał(a):Pejter - jesli odpowiesz ze dziewczyna to slaba wymowka. Dziewczyne mozna zmienic...A zreszta mogles z nia ogladac Smile

Nie mam dziewczyny, więc nie piszę, że dziewczyna. Ale tym tekstem, że dziewczynę można zmienić po raz kolejny mnie rozjechałeś... Jesteś tylko rok, czy dwa lata młodszy ode mnie, ale czasami wyskakujesz z takimi tekstami, że szczęka opada :roll:
14-11-2006 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości