Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
West Ham 1-0 MAN UNITED (17.12 - 17:00)
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Hola hola basta!!! Ja nie najechałem na Fergusona, bo nie uważam ze zrobił jakiś błąd bo to nie on gra na boisku.

Kuszczaka oceniłem po 1 występie, bo tylko 1 miał szansę i ją wykorzystał. Dlatego uważam że jeśli zagrał jeden macz a dobrze to jest dobry. A Carrick rozegrał masę spotkan i póki co nie zasługuje na 1 skład united! Nie przyzwyczajajmy się do fuszerki na boisku! Jeśli myślimy o mistrzostwie to nie ma mejsca w naszych szeregach na niepewnych graczy którzy potrzebują czasu! Jak potrzebuje czasu to bniech spada do rezerw! Jest wielu którzy są gotowi a musza na ławie siedzieć!

Wiadmo, ze nawet jak by całe forum się ze mną nie zgadzało, to jest to moje zdanie i dobrze że nie ma jednolitego zdania na ten temat bo istnienie forum nie miałoby sensu.

Może to tak wygląda że się doczepiłem do tego Carricka, ale niestety z nim wiązałem wielkie nadzieje, a srogo się zawiodłem. Środkowy pomocnik tzw. Libero musi grać pewnie i agresywnie! Bez tych atrybutów jest bezużyteczny...
19-12-2006 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Yy Stojko Libero to taki cofnięty srodkowy obronca :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
19-12-2006 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Niezawsze, Libero (z łać. Liberus - decydujący). Czyli libero moze być i obrońca środkowym lub pomocnikiem defensywnym lub środkowym.
19-12-2006 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Dobra spoko, mnie sie wydaje inaczej chodzby z tego wzgledu ze we wszyskich FM'ach jakie mialem LB oznacza takiego cofnietego obronce ( oczywiscie w polskiej wersji jezykowej :wink: )

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
21-12-2006 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości