Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United 4-0 Watford 31.01.07
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #16
 
No - Kuszczak w bracme w meczu w Premiership Wink

Jesli troche rezerwowy skład rozniosł Watford to nie chcialbym widziec wyniku po grze 1. skladu. oczywiscie 1 mogl zagrac gorzej, bo rezerwowi chcieli sie za wszelka cene pokazac z jak najlepszej strony. Cieszy wygrana - wazne to utrzymac przewage nad reszta tabeli 8)

amor patriae nostra lex
01-02-2007 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Topor Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
No w koncu od kilku spotkań Manchester wygrywa roznicą 4 bramek a już zaczynałem sie obawaic o frome strzelców jestem zadowlony z wystawienia w pierwszej 11 Kuszczaka. Cieszy mnie forma Rooneya ktory znowu strzela i oczywiscie Larssona ktory niezle sie zaaklimtyzował na wyspach zycze mu wiecej bramek i warto podkreslic ze obrona niezle zagrała jesli watford oddał 2 strzały ale jedno to było dosrodkowanie

Glory Man Utd
01-02-2007 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Topor napisał(a):Larssona ktory niezle sie zaaklimtyzował na wyspach

On się nie musiał przystosowywać to gry na wyspach, bo przecież przez wiele lat występował w Celtiku. Dla mnie jest ikoną tego klubu.

Topor napisał(a):obrona niezle zagrała jesli watford oddał 2 strzały ale jedno to było dosrodkowanie

To raczej akcje ofensywne Watford były nieporadne, bo obrona zbyt wielu okazji do interwencji nie miała. Po prostu robili to, co do nich należy, a pomagał im w tym przeciwnik.
01-02-2007 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ale gra na zero - jakkolwiek by wyglądała - zawsze cieszy oko. Jednak poprawiliśmy sobie na outsiderze bilans bramkowy - obawy okazały się bezpodstawne i nie spuszczamy z gazu. Zawodnicy podzielili się łupem, gracz meczu to jak dla mnie Rooney na spółkę z Ronaldo - chwilami grali jak z nut. W końcu też spróbowałem obejrzeć mecz na necie i o dziwo skutek był wspaniały. Zero lagów, żałuję, że wcześniej nie przyszedł mi do głowy ten pomysł. Kolejną okazję będę miał już w niedzielę. A przed nami nieco cięższy przeciwnik - Spurs.

Choć czy oni są zdolni nas powstrzymać? Wink

GLORY GLORY MAN UNITED!

capo di tutti capi

MUSC PL
01-02-2007 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Zadowalające zwycięstwo dobrym bilansem bramkowym. podreperowaliśmy trochę liczbę bramek, ale co najważniejsze wysoko, pewnie i spokojnie Diabły rozprawiły się z Watford'em. Teraz trzymać siły na niedzielę. Gdy Cristiano zdobył gola z karnego już w 20' nic nie mogło się złego stać. Potem posypały się kolejne gole, co prawda w drugiej połowie ale wpadły Wink Richardson miał swój udział przy bramce na 2:0. Ostro zacentrował w pole karne a tam obrońca "Szerszeni" trafił do własnej siatki. Pierwszy gol Larsson'a i kolejny w 3 meczu Rooney'a także cieszą. 8)

UNITED!!!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
01-02-2007 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
M4TeusZ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
A wiec bez niespodzianki w tym meczu, ale nie spodziewalem sie ze United wygra az 4-0 i dobrze ze Rooney przypomnial sobie jak sie strzela bramki Smile
02-02-2007 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
M4TeusZ napisał(a):dobrze ze Rooney przypomnial sobie jak sie strzela bramki Smile

Miał z nimi trochę problemów, ale jak już zaczął strzelać to z klasą. Rzadko się widuje zupełnie banalne gole w jego wykonaniu.
Jego gole określam jako poezja.

GLORY GLORY MAN UNITED
02-02-2007 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Cieszy nasze zwycięstwo choć to było do przewidzenia, że pokonamy Watford, są na ostatnim miejscu w tabeli a w meczu z nami byli bardzo osłabieni ( Young, Foster ).

Już w 20 min. Ole był faulowany w polu karnym i Ronaldo bezproblemowo wykorzystał " 11 " i 1-0 UNITED.

2-0 to samobójczy gol piłkarza Watford. Mocna centra w pole karne Kierana i główka do własnej bramki. 3-0 wspaniała wymiana piłkami Larsson - Rooney i w konsekwencji gol na 3-0 Szweda ( 5 meczy, 2 gole .

Czwarty gol przepiękny, tam samo jak asysta. Ronaldo pięknie podbił piłke nad obrocnami, a Rooney przerzuciła bramkarza Watford. Coś pięknego.

UNITED wygrywa kolejny mecz i jestesmy coraz bliżej mistrza. Zbliżamy sie wielkimi krokami do maja

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 08:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Wojtek3 napisał(a):Young


Jeśli chodziło Ci o Ashley'a Young'a, no to on już nie występuje w drużynie Watford, przeniósł się w tym okienku transferowym do Aston Villi, strzelił już nawet bramkę w pucharowym spotkaniu, z tego co się nie mylę Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-02-2007 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
Kuba_^^ napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Young


Jeśli chodziło Ci o Ashley'a Young'a, no to on już nie występuje w drużynie Watford, przeniósł się w tym okienku transferowym do Aston Villi, strzelił już nawet bramkę w pucharowym spotkaniu, z tego co się nie mylę Wink

To była właśnie moja myśl, bo jak widzisz, napisałem osłabieni, co oznacza, że odszedł Wink Ale nie sprecyzowałem tego, oczywiście wiem, że odszedł do Villi, z dobrym skutkiem Wink

No a Foster zagrać nie mógł z powodu klauzuli zawartej w umowie pomiędzy klubami Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości