Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia o redaktorach - newsy
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ja pisałbym regularnie nawet po 2 newsy dziennie, ale sesja skutecznie mi to uniemożliwia. Egzamin na egzaminie, więc nie porównujcie mnie do Reda czy kogoś z was, bo poprostu ja mam naprawdę ograniczony czas, a kto mnie znał wcześniej, wie że potrafiłem w jeden dzień napisać 13 newsów. Obiecuje że w ferie coś namieszam z pisaniem Smile .

[Obrazek: Ole201.jpg]
02-02-2007 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
No Stojko, czasem zamiast 2 postów na forum staraj się skrobnąć choćby krótkiego nawet newsa. Teraz jedziemy z pisaniem jak burza i przez kilka tygodni forma powinna zostać utrzymana. Chyba nawet jednego dnia przebiliśmy DP Wink

Swoją drogą - pisanie newsów to żadna uciążliwa praca. Co prawda na początku się nieco bałem i tak niechętnie podchodziłem do propozycji Pejtera, ale po pierwszych kilku "sprawdzianach" naprawdę to polubiłem. Szlifuje się angol, dużo zwrotów charakterystycznych dla języka też przez to człowiek zapamiętuje. Piszę już miesiąc - różnica w "szybkości" dodawania aktualności jest kolosalna - w pierwszych dniach ślęczałem prawie ciągle nad słownikiem, teraz sięgam już tylko sporadycznie Wink

PS. Jeśli ktoś byłby chętny do pisania, zapraszamy. Świeża krew się przyda.

capo di tutti capi

MUSC PL
03-02-2007 09:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ciampel napisał(a):PS. Jeśli ktoś byłby chętny do pisania, zapraszamy. Świeża krew się przyda.

Ja nie mam zbytniego talentu do pisania, ale za to angielski znam bardzo dobrze(zdalem FCE), wiec moze bym sie do czegos przydal :?:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-02-2007 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Grzeho napisał(a):Ja nie mam zbytniego talentu do pisania, ale za to angielski znam bardzo dobrze(zdalem FCE), wiec moze bym sie do czegos przydal :?:

Talent to rzecz względna. Raczej staramy się tłumaczyć wprost to, co chcą nam przekazać angielskie media i jakieś swoje wtrącenia dodajemy stosunkowo rzadko, co zależy też od osoby piszącej - ja np. staram się sklecać takie "bogate" zdania Wink

Zgłoś się do Pejtera na GG, on Ci wszystko powie i jak zdasz teścik próbny na ten "felerny" angol, to będziesz mógł przystąpić do pisania. Ale skoro mówisz, iż bariera językowa nie stanowi dla Ciebie nic trudnego, to problemów nie będzie.

capo di tutti capi

MUSC PL
03-02-2007 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Newsów jest (było, mam nadzieję, że po przerwie wróci ilość) dużo i to na pewno plus strony, jednak często zdarzają się w nich błędy, zarówno w pisowni i składni, jak i merytoryczne. Czasami może zamiast wszystko na szybko dodawać, przeczytajcie dwa razy więcej swój news, a potem dodawajcie.

Mimo często tych drobnych błędów jakość jak i ilość newsów na stronie jest bardzo dobra.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
01-03-2007 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
gollaz napisał(a):Mimo często tych drobnych błędów jakość jak i ilość newsów na stronie jest bardzo dobra.

Myślę, że na pewno od niektórych bardzo znanych polskich stron o United mamy newsy dużo lepszej jakości, a ostatnio nawet ilość zaczęła się polepszać.

Do usunięcia błędów dążymy, jednak nie jesteśmy profesjonalistami i wiadomo, że zawsze się coś zdarzy. Staramy się jednak minimalizować te błędy.
01-03-2007 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Myślę, że to odpowiedni temat.

Prosiłbym redaktorów, bo chyba mają taką możliwość, żeby czasem spojrzeli w komentarze, bo jak widać coś ostatnio ludzie się rozszaleli, mnóstwo przekleństw i czasami mogę coś pominąć. Nie jestem zawsze na komputerze, wiem, że to mój obowiązek, ale często naprawdę nie daję sobie rady. Tak więc mała prośba do Was newsmani Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-05-2007 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Nie ma sprawy Kuba, ja ostatnio staram się eliminować wszelkie kwiatki ze wszystkich newsów, także "współpracujemy" dosyć soldinie, bo wulgarnych komentów coraz mniej. Choć w newsach pomeczowych - jeśli w dodatku jest to porażka - przekleństw nie da się zliczyć, więc ich kasowanie/edytowanie to syzyfowe prace. Napomknę również o rekordzie komentarzy - za sprawą wczorajszego meczu użytkownicy dostali "powera" do rozładowania swoich emocji na klawiaturze. Efekt? 126 komentów.

Mamy temat do wyrażania opinii o MODach, dlaczego nie powstał takowy dla redaktorów? Już zmieniam nazwę. Możecie tutaj wytykać nasze błędy, wysuwać także różne sugestie. Oczywiście nie powinno zabraknąć słów krytyki oraz pochwał. Ja się ostatnio obijam, przydałby mi się jakiś "opeer" :mrgreen:

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2007 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ciampel napisał(a):Napomknę również o rekordzie komentarzy - za sprawą wczorajszego meczu użytkownicy dostali "powera" do rozładowania swoich emocji na klawiaturze. Efekt? 126 komentów.

Rekord to nie jest, bo wielokrotnie mieliśmy więcej komentarzy. Przyznam jednak, że bardzo wysoka liczba, a sporą ilość również usunęliśmy.

Ciampel -> w każdym bądź razie, w ostatnim czasie (~4 miesiące) to niewątpliwie najwyższy wynik Wink
03-05-2007 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Rzeczywiście wczoraj ludzie nieco poszaleli, bardzo duża ilość komentarzy od sporego czasu, wczoraj ciągle siedział w panelu administracyjnym i tylko odświeżałem i sprawdzałem nowy komentarz. Wulgarnych komentów rzeczywiście jest coraz mniej, nieraz zdarzy się, że przyjdzie jakiś "kibic" Chelsea, czy innego zespołu i zaczyna się napinać... A tak wśród sympatyków United widuje się to już rzadko, może wreszcie ludzie zauważyli, że brzydkie słowa i bezsensowne komenty są gwiazdkowane, bądź usuwane.

No dzięki za pomoc redaktorom, bo takowa czasami się naprawdę przydaje, zwłaszcza przy tych opiniach pomeczowych Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-05-2007 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #26
 
Kiedy będę mógł komentować NEWS'y ?? Kiedy mi odblokujecie IP:/??????????? Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: Idea :?: :!:
28-05-2007 17:49
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Nie odblokujemy w ogóle, ponieważ twoje wypowiedzi nie nadają się do publikacji.
28-05-2007 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #28
 
Pejter napisał(a):Nie odblokujemy w ogóle, ponieważ twoje wypowiedzi nie nadają się do publikacji.




Jasne, jasne najlepiej tak napisać. No co wy teraz będę pisał z sensem i normalnie oraz kulturalnie. Nie będę obrażał niekogo itp. Może 10 dni próbySmile :wink:


To co dacie mi tę próbę :wink: Będę grzeczny Big Grin
28-05-2007 19:48
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Narazie masz mozliwosc wykazania się na forum... nie ma prób, jeśli tutaj pokażesz, że nie używasz głowy do przybijania gwoździ, to napewno odblokowane zostanie twoje IP.

Pisz posty które wcześniej 1000 razy przemyślisz...

To tylko to może dać ci zdjęcie blokady...

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-05-2007 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #30
 
Stojkovic napisał(a):To tylko to może dać ci zdjęcie blokady...


OK ok ................. myślałem 1000 razy dziękówa pozdro!
28-05-2007 22:00
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości