Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia o redaktorach - newsy
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Duży problem tkwi w komentach - mało ludzi na stronie imo. Kurde trochę szkoda, że któryś z nas pisze newsa na 1 kartkę A4 (xD), a nikt nie zwraca uwagi, bo jest zdania, że na innych serwisach (chyba każdy z nas wie o kim mowa) częściej newsy są i do tego ciekawsze. Może i tak, ale zapewniam, że większość z nich jest z mizerną jakością i te, których my nie mamy to plotki są NIEWARTE uwagi :wink: .

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
06-06-2007 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Skoro to temat o redaktorach, to chciałbym pogratulować nowego newsmana- Matesa. Przy okazji oczywiście zyskaliśmy nowego-starego forumowicza, który jak myślę będzie coś tam skrobał od czasu do czasu. Musze przyznać, że robi się z nas (a raczej- z was) niezła paczka redakcyjna, a to chyba dobry prognostyk. Z newsami już jest nieźle, a każdy kolejny newsman to jakiś news lub kilka dziennie. Pod warunkiem oczywiście, że jest godzien takiego zaszczytu, ale sądzę, że kolega Mates ten warunek spełnia i to bardzo dobrze. Powiększa się nasza rodzina Big Grin

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
07-06-2007 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Kurde ludzie... W temacie "przedstaw się" słodzicie mi, tutaj też mi słodzicie... Normalnie czuje się niesamowicie doceniony xD To miłe, dzięki!

Swoją drogą - jest Pejter, który nie daje wodzie sodowej za bardzo działać, bo non-stop "krytykuje" (a w zasadzie pomaga odpowiednio pisać) moje newsy, za co mu serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam!
07-06-2007 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Mates napisał(a):Swoją drogą - jest Pejter, który nie daje wodzie sodowej za bardzo działać, bo non-stop "krytykuje" (a w zasadzie pomaga odpowiednio pisać) moje newsy, za co mu serdecznie dziękuję.

Hehe, coś o tym wiem, bo piszę w końcu felietony, które po napisaniu trafiają w ręce Pejtera, a ten nie szczędzi uwag, ale to dobrze o nim świadczy, widać, że mu zależy na utrzymywaniu odpowiedniego, wysokiego poziomu.

A co do newsów, to ostatnio nawet jest z tym nieźle, np. dziś co wejdę na kompa to już nowy newsik, albo dwa. Tak trzymać chłopaki.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
07-06-2007 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Mates napisał(a):Swoją drogą - jest Pejter, który nie daje wodzie sodowej za bardzo działać, bo non-stop "krytykuje" (a w zasadzie pomaga odpowiednio pisać) moje newsy, za co mu serdecznie dziękuję.

Cóż, dzięki jego ambicji i dokładności mamy taką właśnie stronę, gdzie poziom newsów jest stawiany zasadniczo na najwyższym szczeblu hierarchii, co niezwykle mnie cieszy. Niby idą wakacje, które powinny gwarantować więcej informacji z naszej strony, z tym że jesteśmy uzależnienie od angielskich serwisów - "toczy się" przerwa międzysezonowa, więc i "akcja" znacznie opadła.

Choć w obliczu takich sytuacji postaram się pisać coś od siebie, chociażby w formie felietonów, które kiedyś trzeba zacząć Wink Uchylę rąbka tajemnicy - Valvek jest w trakcie tworzenia kolejnej pracy, ale o tym w odpowiednim temacie.

capo di tutti capi

MUSC PL
07-06-2007 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
No co racja to racja... u Pejtera maniany odwalać nie można. I to bardzo dobrze bo kiedy dzieciaki wyrosną z DP to zaczną dostrzegać ich "ynteligentny" styl prowadzenia strony...
Pejter oczywiście ma taką rolę, by pilnować czy wszystko wporządku z newsami... choć jak wspomne mATTa i to, jak kłóciłem się nieraz z nim o jeden przecinek 4 godziny a potem wychodziło, że obaj albo mieliśmy rację, albo się myliliśmy :lol:

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-06-2007 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #37
 
Ciampel napisał(a):Cóż, dzięki jego ambicji i dokładności mamy taką właśnie stronę, gdzie poziom newsów jest stawiany zasadniczo na najwyższym szczeblu hierarchii,


Kidy będę mógł je komentować? :wink:
Stojkovic napisał(a):Narazie masz mozliwosc wykazania się na forum... nie ma prób, jeśli tutaj pokażesz, że nie używasz głowy do przybijania gwoździ, to napewno odblokowane zostanie twoje IP.

Pisz posty które wcześniej 1000 razy przemyślisz...

To tylko to może dać ci zdjęcie blokady...

Mogę już? W sumie mało pisałem postów bo czasu nie było :wink: . Czasem mnie to boli że nie mogę skomentować pewnego newsa: Sad

Odblokujecie mi :roll: Przemyślałem to co w tedy pisałem i przyznaje że nie były te wypowiedzi na mjejscu :!: To jak odblokujecie??????????
10-06-2007 19:18
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
JacuZLasu napisał(a):To jak odblokujecie??????????

Zastanowimy się. I koniec tematu. Jak uznamy, że zasługujesz to odblokujemy. Jak się będziesz ciągle upominał to nie odblokujemy.
10-06-2007 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
Cytat:Kurde ludzie... W temacie "przedstaw się" słodzicie mi, tutaj też mi słodzicie... Normalnie czuje się niesamowicie doceniony xD To miłe, dzięki!

Gdzie indziej na Ciebie jadą, więc wychodzisz na równo.

Podziękujcie pewnemu Teletubisiowi za Matesa, teraz Wam i forum i strona ruszy.
10-06-2007 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
PawlaQ napisał(a):Gdzie indziej na Ciebie jadą, więc wychodzisz na równo.
Troszkę to nie na miejscu... Pawlaq szanuje cię i naprawdę nic do ciebie nie mam, tylko pomyśl sobie tak, że dla Matesa nie jest to miły temat i po co roztrząsać to co było na forum Manusite? Mates rozpoczął nowy etap pracy na naszej stronie, z czego bardzo się cieszę.
Pozatym ten temat jest o redaktorach strony, więc jeśli chcesz coś napisać o Matesie to konkretnie...

Mates jest bardzo przydatny i wiele wnosi do dyskusji. Mam styczność z manusite'owiczami i tez darzę ich ogromną sympatią i szacunkiem... jak słusznie zauważyłeś "we are United"

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
PawlaQ napisał(a):Podziękujcie pewnemu Teletubisiowi za Matesa, teraz Wam i forum i strona ruszy.

O ile do aktywności wielu osób na forum możesz mieć zastrzeżenie, o tyle do newsów (zarówno pod względem ilości - trzeba brać pod uwagę liczbę rąk do pracy, a tym bardziej jakości) nie powinieneś się przyczepić. Owszem, Mates będzie sporym wzmocnieniem, bo jak zdążyłem zauważyć, pisanie idzie mu bardzo szybko, ale nie umniejszaj pozostałym członkom redakcji. Gdyby nie Valverde i jego determinacja w trudnych dla serwisu chwilach, to bylibyśmy w kropce od dawien dawna. Jakby nie patrzeć, każdy dokłada swoją cegiełkę w celu rozwoju strony i twój sąd nieco mnie zabolał.

Jeśli nam masz coś do zarzucenia, przeanalizuj też sytuację u Was, choć prawdę mówiąc, nie chcę patrzeć na wszystko przez pryzmat konkurencji, przecież WE ARE UNITED :wink:

PS. Teletubisowi można było dać bana na wejściu, wasza strata.

capo di tutti capi

MUSC PL
10-06-2007 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #42
 
Nikomu nie umniejszam, ani na forum ani na stronie, ale u Was chyba nikt w historii forum nie miał ponad 2000 postów, a Manutd jest najstarszą stroną w Polsce, a MS jest stosunkowo nowe.

Stojko - co do moich opinii o Matesie, to nie mów mi, czy coś jest na miejscu czy nie. Z Matesem o tym gadałem wiele razy i wie, co o tym myślę i wie, że ani przez moment mu źle nie będę życzył.

Edit: Nie wiem jak z tymi postami, coś tam mi Mates powiedział o starej bazie forum. Ale założę się, że nikt tak jak Mates nie wczuwa się w to, co robi.

Pejter -> No właśnie. Przejrzyj sobie archiwum to może też i przejrzysz na oczy...
10-06-2007 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
PawlaQ napisał(a):Nikomu nie umniejszam, ani na forum ani na stronie, ale u Was chyba nikt w historii forum nie miał ponad 2000 postów

Heh jeszcze kiedys za czasów Quessa a pozniej Diabła miałem wiecej niż 2000 postów! Więc licz sie ze słowami 8)
Pozatym nie ilośc postów jest najważniejsza a treśc i charakter w jakim cos opisujemy. pozdro
11-06-2007 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
No to przecież napisałem:

PawlaQ napisał(a):Edit: Nie wiem jak z tymi postami, coś tam mi Mates powiedział o starej bazie forum. Ale założę się, że nikt tak jak Mates nie wczuwa się w to, co robi.

:roll:

Skull napisał(a):Pozatym nie ilośc postów jest najważniejsza a treśc i charakter w jakim cos opisujemy. pozdro


No, a Mates pisze dużo i z sensem. Tyle tematu.
11-06-2007 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Mamy bardzo zgraną ekipę... niektórzy znają się od lat. Mamy pasję i determinację... mamy chęć walki i serce wkładamy w to co robimy. Walczymy o byt strony, nawet wtedy gdy było nas 4 w całej redakcji. Piszemy jak umiemy i trzymamy ten serwis przy życiu. Pozatym 2000 postów jak dla mnie to zaden wyczyn... tydzień nabijania i tyle. Chodzi o to co masz do powiedzenia a nie o to w ilu postach to zawierasz.

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-06-2007 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości