Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia o redaktorach - newsy
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
PawlaQ napisał(a):No, a Mates pisze dużo i z sensem. Tyle tematu.

Mamy też kilka podobnie piszących osób, zatem mimo wszystko jest czym się szczycić.

Święte słowa Stojko. Jak dla mnie stanowimy po prostu jedność. Co z tego, że DP ma najwięcej odwiedzin, skoro wkomponowanie się na ich forum graniczy z cudem, a grupek działających w konspiracji (i nie tylko) od groma. Róbmy swoje, nie patrzmy na inne serwisy, a na pewno daleko zajedziemy. Osobiście uważam, że jesteśmy ku temu na dobrej drodze.

PS. Przypomnę tylko, że to temat przede wszystkim o stronie, dział "forum" piętro niżej.

capo di tutti capi

MUSC PL
11-06-2007 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Jeśli mam mówić konkretnie o zmianach na stronie, o czym zresztą powinno się często mówić i dyskusja w tym temacie powinna być mocna, to fakt, że ze zwykłych ludzi posługujących się i znających język angielski na tyle, by móc tłumaczyć newsy, przekształciliśmy się powoli (wielu z nas) w naprawdę dobrych dziennikarzy. Mimo iż sama czynnośc tłumaczenie nie daje nam możliwosci swobodnego komponowania tekstów (tu też są wyjatki hehehehe ) to redagując newsy prowadzimy nasz serwis na drogę profesjonalizmu niezarobkowemu, czyli do tego co w zasadzie jest naszą przyszłoscią. Sama strona cieszy się uznaniem i szacunkiem.. nie ma ludzi którzy powiedzą, że jesteśmy zerami bo nie mamy bajerów typu MU mobile - tapetki na twój telefon... co zresztą moze się pojawić z biegiem czasu.. ale o tym cicho sza 8)

By nie przedłużać pracy waszego komputera i nie narażać was na koszty związane z eksploatacją prądu jak i zużyciem mechanicznym części użytkowych komputera kończe swój post głośnym: We're strong, cause We're UNITED!!!

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-06-2007 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Priorytetem powinna byc zmiana laya na stronie bo jest jedna i jedna od poczecia strony i nie ma co sie oszukiwac, jest beznadziejna. Jedynie zmieniany jest gorne logo. Wiem, ze chcecie zachowac tradycje itp ale czas na zmiany i z tym. Wiem, ze latwo sie mowi, sam swojego czasu szukalem kogos odpowiedniego, jednak bez rezultatu. Bez tego, bedziemy stac w miejscu.

Pejter -> Nazwa tematu: "Opinie o redaktorach - newsy"... Wszelkie inne posty będą usuwane.

Under The Boardwalk - United Warriors
11-06-2007 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #49
 
Ha! Znalazłem blad w newsie :twisted: To od nie pamietam jak dawno. A wszystko za wina KanT`a. Dla mnie to zdanie jest nielogiczne :wink:

Oto dowód: Błąd

EDIT - teraz luknalem, ze zdjecie troche nie wyrazne, ale po przyblizeniu daje rade Smile

amor patriae nostra lex
01-08-2007 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Za całe zamieszanie przeprosiłem w komentarzach. Błąd bardzo głupi, ale co sie stało to sie nie odstanie - mogę was jedynie znów przeprosić i obiecać, że takie wpadki miejsca mieć nie będą :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
01-08-2007 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Zashi napisał(a):Ha! Znalazłem blad w newsie Twisted Evil To od nie pamietam jak dawno. A wszystko za wina KanT`a. Dla mnie to zdanie jest nielogiczne Wink

Oto dowód: Błąd

EDIT - teraz luknalem, ze zdjecie troche nie wyrazne, ale po przyblizeniu daje rade Smile

Fakt Zashi, błąd rzeczywiście był - co prawda nie do końca pod względem tłumaczenia, ale mogły wystąpić problemy z poprawnym zrozumieniem tego zdania. Fajnie, że nas czytasz i wychwytujesz jakieś gafy, ale twój powyższy post zabrzmiał, jakbyś odkrył 123 pierwiastek w układzie okresowym Wink

Takie zwracanie uwagi nie powinno mieć na celu "zbesztania" danego redaktora - nie odnoszę się do twojej wypowiedzi, mówię profilaktycznie. My też jesteśmy ludźmi i mogą zdarzyć się nam jakieś pomyłki. Lepiej komuś powiedzieć coś "po męsku", żeby złapał konkretną motywację niżeli oczernić i pozbawić chęci do dalszego pisania.

capo di tutti capi

MUSC PL
01-08-2007 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #52
 
Zashi napisał(a):Ha! Znalazłem blad w newsie To od nie pamietam jak dawno. A wszystko za wina KanT`a. Dla mnie to zdanie jest nielogiczne

Nie mogłeś zwrócic uwagi Kant' owi na błąd w newsie na GG bądź PW? Trzeba było to wywlekac na forum? :wink:

On lubi takie akcje - W3
02-08-2007 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #53
 
Wróciłem, znormalniałem(mam taką nadzieję) i prosze o jedno nie da sie cos zrobic z tymi kretynami co wypisują pod newsem głupoty np wprowadzic jakąś blokade typu, że jak przeklenstwo nie mozna dodac komenta.
17-08-2007 00:13
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
JacuZLasu napisał(a):Wróciłem, znormalniałem(mam taką nadzieję) i prosze o jedno nie da sie cos zrobic z tymi kretynami co wypisują pod newsem głupoty np wprowadzic jakąś blokade typu, że jak przeklenstwo nie mozna dodac komenta.

Miałem wczoraj okazję poczytać nieco komentarzy. Są na żenująco niskim poziomie. Ty zamiast to zgłosić do osób moderujących sam uczestniczysz w tych akcjach. I powiem Ci jedno - NIE ZNORMALNIAŁEŚ.

Ludzie, nie można reagować na durne zaczepki. Miałem o tym pisać, ale to się mija z celem, dopóki my sami (tudzież użytkownicy, którym to przeszkadza) sami w tym uczestniczą.

Pozdrawiam.
17-08-2007 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #55
 
Ok spoko. Ciekawe co miałem robić przybyłem przeczytałem kilka normalnych komentarzy. Potem zobaczyłem te durne komentarze. Zwróciłem więc im uwagę. Dwa trzy, razy więc Mates luzik na drugi raz oleje sprawę. Potem podszywali się pod mój Nick więc nie mogłem tego tak zostawić. Ok już nawet nie będę zwracał uwagi jak tak myślisz, że jest lepiej. :wink:
17-08-2007 13:58
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
Cytat:Ok spoko. Ciekawe co miałem robić przybyłem przeczytałem kilka normalnych komentarzy. Potem zobaczyłem te durne komentarze. Zwróciłem więc im uwagę. Dwa trzy, razy więc Mates luzik na drugi raz oleje sprawę. Potem podszywali się pod mój Nick więc nie mogłem tego tak zostawić. Ok już nawet nie będę zwracał uwagi jak tak myślisz, że jest lepiej.

Jest lepiej, w ten sposób nakręcasz ich. Im bardziej się denerwujesz tym oni mają większą rozrywkę z tego ;]

Trzeba wymyślić to logowanie, bo tak na dluższą metę to kapa... :/

Pozdrawiam.
17-08-2007 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Mates napisał(a):Trzeba wymyślić to logowanie, bo tak na dluższą metę to kapa... :/

Logowanie to moim zdaniem najglupsza rzecz jaka moze byc, w dodatku nie musi byc skuteczna..

Under The Boardwalk - United Warriors
17-08-2007 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Wojtek3 napisał(a):Logowanie to moim zdaniem najglupsza rzecz jaka moze byc

Jakieś argumenty?
17-08-2007 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Logowanie to moim zdaniem najglupsza rzecz jaka moze byc

Jakieś argumenty?

Ja to widze tak, ze jesli mamy serwis, zrobmy to tak, zeby kazdy uzytwkonik mogl wygodnie wejsc na strone, czyli bez logowania. Autoamtycznie music robic rejestracje, potem jakies pierdoly, avatary, konta, dla mnie bez sensu.

Zreszta kazdy sie zaloguje i dalej beda slabe teksty, jak inni mysla ?

Under The Boardwalk - United Warriors
17-08-2007 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Decyzja wprawdzie jeszcze nie została podjęta, więc spokojnie :wink:

Wojtek3 napisał(a):Autoamtycznie music robic rejestracje, potem jakies pierdoly, avatary, konta, dla mnie bez sensu.

Jeśli już to rejestracja nie byłaby obowiazkowa, tylko wymagana do komentowania. I nie byłoby żadnych avatarów i innych pierdół. Zwykły login i hasło, ew. mail i możliwość zbanowania takiego użytkownika.
17-08-2007 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości