Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia o redaktorach - newsy
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #61
 
Dla mnie rejestrowanie mozecie sobie odpuscic. Wlasnie to mnie odepchnelo od DP. Trzeba sie zarejestrowac, aby komentowac i sciagac bramki.

amor patriae nostra lex
17-08-2007 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #62
 
Pejter napisał(a):Jeśli już to rejestracja nie byłaby obowiazkowa, tylko wymagana do komentowania. I nie byłoby żadnych avatarów i innych pierdół. Zwykły login i hasło, ew. mail i możliwość zbanowania takiego użytkownika.



Banować można i bez logowaniaSmile Jak to było ze mną wczesniejTongue
Wojtek3 napisał(a):Ja to widze tak, ze jesli mamy serwis, zrobmy to tak, zeby kazdy uzytwkonik mogl wygodnie wejsc na strone, czyli bez logowania. Autoamtycznie music robic rejestracje, potem jakies pierdoly, avatary, konta, dla mnie bez sensu.

Racja Logowanie jest niepotrzebne. Gdzieś widziałem takie myki że nie pozwalało dodac komentarza z pszeklenistwamiSmile To może jest dobry pomysłSmile



Mates napisał(a):Jest lepiej, w ten sposób nakręcasz ich. Im bardziej się denerwujesz tym oni mają większą rozrywkę z tego ;]
To Ja wiedziałem. Pisałem nawet tak wczoraj w komentarzach. Potem się naprawde zdenerwowałem bo jakis ciul sie podszywał podemnie :evil:
ale juz dam sobie z nimi spokój. 8)
17-08-2007 23:31
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Tak naprawdę chamstwa nigdy nie unicestwimy...
Najlepiej spróbujmy skołować jakąś cenzurę albo coś w tym stylu. Logowanie się to już kwestia dowolna.

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-08-2007 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
JacuZLasu napisał(a):Gdzieś widziałem takie myki że nie pozwalało dodac komentarza z pszeklenistwamiSmile To może jest dobry pomysłSmile

Nie dla Ciebie Jacu....

Cytat:Ja napiszę tyle: ch*j z wyglądem strony liczy się wiarygodność czas i przede wszystkim jak najlepsze tłumaczenie z Manutd.com Jak się nie podoba to wypierda**c

...Co to k***a było....

...co prawda wraz z nowym layem spokorniałeś i dajesz gwiazdki w przekleństwach Tongue

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
18-08-2007 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #65
 
Kant daj sobie na wstrzymanie. Pisałem tak, bo takie głupoty wypisywali i tyle. Leniom sie nie chce to piszą że zła. Co prawda Stara była lepsza ale i ta tez jest dobra :wink: Nie miałem zamiaru przeklinać. Zaproponowałem takie rozwiązanie, gdyż nawet zdenerwowany komentujący nie będzie mógł dodać komentarza, który będzie zawierał wulgaryzmy. Ty zaś czepiłeś się o to że sam przeklinałem zamiast napisać co sądzisz o pomyśle. Respekt dla Ciebie i wszystkich redaktorów, bo odwalacie kawał dobrej roboty.
KanT napisał(a):Ja napiszę tyle: ch*j z wyglądem strony liczy się wiarygodność czas i przede wszystkim jak najlepsze tłumaczenie z Manutd.com Jak się nie podoba to wypierda**c

...Co to k***a było....

To raczej z mojej strony już nie powinno się zdarzać. Poniosły mnie wtedy lekko emocje. Pozdro :!:


A właśnie bym zapomniał . Czemu niby nie jest to dobry pomysł dla mnie? Jak się bym zdenerwował nie mógł bym takiego komenta dodać 8) :wink:
19-08-2007 00:54
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Cytat:A właśnie bym zapomniał . Czemu niby nie jest to dobry pomysł dla mnie? Jak się bym zdenerwował nie mógł bym takiego komenta dodać
Bo sobie krzywdę wtedy zrobisz Smile
Z tego co wiem to moc wykonawczą ma Pejter i czy będziemy dyskutowac o tym przez kolejne 10000 postów decyzja należy do niego.

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-08-2007 08:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #67
 
Stojkovic napisał(a):Bo sobie krzywdę wtedy zrobisz


hehe Spoko dam sobie jakoś radę :lol: :wink:
19-08-2007 11:45
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
No ale główny wątek to newsy i ich jakość więc moim zdaniem nowy serwis wprowadza to co cenię, że podać trzeba źródło z którego news się czerpie. Fajnie to wygląda i naprawdę profesjonalnie. 100% poparcia!

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-08-2007 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Wczoraj pierwszy kwietnia, co za tym idzie, pojawiły się dwa fake newsy, nieźle się dali wkręcić

http://www.manutd.pl/content.php?address=news&id=1755

http://www.manutd.pl/content.php?address=news&id=1753

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
02-04-2008 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
Stojkovic napisał(a):główny wątek to newsy

Których ostatnio jest bardzo mało , problemy jakies?
18-06-2008 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Skull napisał(a):Których ostatnio jest bardzo mało , problemy jakies?
Przyczyną tego,że na stronce jest mało newsów po części jest to,że znalezienie jakiegoś artykułu nie na temat ewentualnego odjeścia Ronaldo przypomina czasami szukanie igły w stogu siana.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-06-2008 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
budyń7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #72
 
dlaczego strona nie działa od wczoraj?wiadomo czemu??
27-06-2008 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Hm, może sie nie znam, ale powód jest widoczny po wejściu na strone

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
27-06-2008 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości