Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komórki, kamery - elektronika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #121
 
Red napisał(a):szczerze? Vista to gówno, ale co kto lubi

Mam Viste już ponad 7 miesiecy i ... zgodze sie :wink:
Kilka rzeczy na plus,ale nic wielkiego, tyle że ciągle nie chce mi sie instalowac XP :oops: Mam orginała Viste 8)

Mam cię pochwalić? No dobra... Masz pochwałę za "orginała" / Pejter
23-07-2008 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #122
 
Ja także mam Vistę i nie wiem co w tym systemie jest złe, naprawdę. Chętnie poznam systemy stworzone przez krytyków ujadaczy, czy są lepsze, po co mam płacić microsoftowi, skoro w moim kraju w przedziale wiekowym 7-13 jest 200 tysięcy lepszych informatyków niż Gates, Allen i wszyscy zatrudnieni w ich firmie w przeciągu prawie 30 lat
23-07-2008 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
hm, mam nadzieje, że z tym przedziałem nie celowałeś we mnie - to po prostu moja opinia, nie wiem, moze jestem starodawny, ale vista ma jak na moj gust dziwny interface, po 2 jest cholernie wymagająca i nawet na dwurdzeniowym procku ładuje się dosyć chwile, znalazlbym jeszcze kilka takich uwag, ale te akurat najbardziej mnie nękały podczas pracy z tym systemem

nie najezdzam tutaj na MS bo sam używam ich produktów, nie jestem jakims fanatykiem open source'owych oprogramowan, ale czasami zamiast wydawac cos zeby zarobic warto troche poczekac, popytac testerow co jest nie tak, co im sie nie podoba i dopiero potem wrzucac system - rzecz jasna idzie sobie zmodyfikowac viste do swoich potrzeb, ale poki co chyba wiekszosc pisanych programow idzie jeszcze pod XP

a ja tutaj nie neguje umiejetnosci Gatesa, ktory jest swietnym programista i specem od marketingu, chociaz teraz wlasciwie to jest nim steve ballmer o ile sie nie myle

wyrazam swoja subiektywna opinie i nie kazdy musi sie z nia zgadzac ;*

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
23-07-2008 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #124
 
Po pierwsze to ja nigdy nie celuje w kogoś, tylko w coś.Czasem wydaje się to tożsame, ale różnica jest wyraźna. Nawet nie wiedziałem, że ty to napisałeś, nie ma to dla mnie większego znaczenia


Red napisał(a):ale vista ma jak na moj gust dziwny interface, po 2 jest cholernie wymagająca
Wszystko to wiesz mając jak to powiedziałeś tego 7 letniego grata? No to nie jest dla mnie dziwne, że na takim sprzęcie Vista nie chodzi, tylko czy to powód do takiej krytyki?

Mnie się Vista ładuje bardzo, ale to bardzo szybko.



A jak już było o celowaniu, to celuje w oszołomstwo. Krytykując Microsoft, trzeba jak to mawia Woyteq "zważyć na bajere", znać swoje możliwość itd. a wpisując się chórek informatyków, których życie zweryfikowało tak, że zamiast pisać coś i robić konkurencje dla microsoftu, uczą informatyki w szkołach gimnazjalnych i średnich, kompromitujesz się, nie tylko ty z resztą Smile ładnie to wytłumaczyłeś, ale pamiętaj na przyszłość
23-07-2008 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Jasne wiem, zreszta sam zamierzam pójść w tym kierunku (nie uczyc w szkole Big Grin)

Co do Visty to hm tu możecie się śmiać, ale moja babcia zakupiła niedawno laptopa i tam wlasnie mam stycznosc z tym systemem prawie na codzien, bo tu musze cos skonfigurowac, tu cos pokazac, dlatego stad moje wnioski, nie wiem, może jakbym pracował na nim naprawde codziennie to zmieniłbym zdanie, ale narazie pozostaje takie a nie inne

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
23-07-2008 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #126
 
Ja się zaśmiałem, ale tylko troszkę :o To równą masz babcię Red 8)

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
23-07-2008 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
Tzn własciwie to babcia i moja ciocia, ale teraz to babcia króluje Big Grin

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
23-07-2008 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #128
 
Co do Visty do osobiście jeszcze z niej nie korzystałem ale z tego co słyszałem to Vista prawie niczym nie różni się od XP,trochę lepsza grafika i takie tam różne bajery ale generalnie bez większej różnicy.Mam XP i w pełni mi to wystarcza,Vista póki co nie jest do szczęścia potrzebna Smile

CONCILIO ET LABORE
23-07-2008 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #129
 
Skoro XP jest zajebiste, a Vista wiele się od niego nie rózni oprócz tego, że jest nieco ulepszona (graficznie itd.) to jak Vista może być c**ja warta? Nie oczekują odpowiedzi, oczekuję ważenia głowy
24-07-2008 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #130
 
Tyle tylko, że Danny nie napisał, że Vista jest "c**ja warta".
24-07-2008 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
ech a wszystko przez to, że ja niepochlebnie wyraziłem się o WV, może troche przesadziłem z tą oceną, więc powiem tak - system mi sie nie podoba, jest bez rewelacji, ale nie jest taki, że nie mógłbym z niego korzystać

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
24-07-2008 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #132
 
Maciek napisał(a):to jak Vista może być c**ja warta?

Czy ja napisałem że Vista jest c**ja warta?chyba z mojego posta wyraźnie wynika że dla mnie to jeden c**j czy mam Vistę czy XP a że mam XP i jestem zadowolony,zmian nie potrzebuję.

CONCILIO ET LABORE
24-07-2008 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #133
 
To teraz młodzież pejterowa niech wskaże, gdzie ktokolwiek prócz mnie napisał, że Vista jest chu*a warta i gdzie ja tego kogoś cytuję.
Odnoszę się do ogólnego chóru zarzutów pod adresem visty, który jest taki jak napisałem, a druga sprawa, że viste najwięcej krytykują ci, którzy z nią styczności za bardzo nie mają
25-07-2008 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #134
 
Maciek - nie chcę się kłócić, ale napisałeś posta bezpośrednio pod Dannym i odnosiłeś się do jego słów (bo nikt inny nie napisał o tym, że XP i Vista prawie niczym się nie różnią), więc cytat nie był potrzebny Tongue

Ja z Visty nie korzystam, bo mi nie jest potrzebne nic więcej niż Windows XP/Linux - po prostu.
25-07-2008 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #135
 
Kocham Was ;* a babcia Reda wcale nie jest taka super, mogła mu kupić nowego laptopa a sobie wziąć starego grata
25-07-2008 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości