Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komórki, kamery - elektronika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Pejter napisał(a):Już miałbyś na lizaka czy loda...

Hahaha, tekst tygodnia :lol: :lol: :lol:

Pejter ma rację, zawsze jakieś pieniądze, marne, ale coś byś za nią na pewno dostał, zależy jaka to koma, musiałbym zobaczyć, bo modelu nie podałeś. Moim zdaniem to był głupi pomysł wyżywać się na niej... No ale cóż, taką podjąłeś decyzję.

A co do Twego nowego telefonu... nigdy nie miałem z nim styczności, no ale na zdjęciach widać, że dość duża, więc troszkę niewygodna Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-06-2007 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Pejter napisał(a):Już miałbyś na lizaka czy loda...

Albo na szlugi :mrgreen:

Sam z kolei mam Nokię 3220 - typowo imprezowy telefon - po bokach są śmieszne światełka i można urządzić party, heh. Tym niemniej już powoli wychodzi z mody, wypadałoby zmienić, aktualnie rozglądam się za czymś bardziej mobilnym, ale do ewentualnego kupna dojdzie, gdy przyjedzie tata.

Fon man utd fana trochę mało praktyczny - co prawda ma kilka przydatnych funkcji, ale wolałbym z nich zrezygnować na rzecz mniejszych rozmiarów. W kieszeni ten atrybut musi się zmieścić obowiązkowo.

capo di tutti capi

MUSC PL
05-06-2007 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ja posiadam Nokię 6030 i powiem wam, że nie zawiodłem się...
Praktyczne wykonanie i brak szmerów bajerów. Bateria rewelacyjnie trzyma i do tego jest radio, bo po co mp3... 4 wejda i pamięć pełna... beznadzieja... polecam.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-06-2007 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
STojko, mam identyczny model, czarna obudowa. Również uważam, że telefon nie jest od bajerów. Bateria trzyma ~tydzień, czasami kilka dni dłużej, jak mniej z niego korzystam. Zestaw słuchawkowy jak dla mnie rzadko przydatny, ale raz idąc gdzieś słuchając radia przez niego rozmawiałem. Smile Taka nowość dla mnie. Smile
Telefon jest bardzo silnie zbudowany, nieraz lądował na twardej ziemi, a nie widać żadnych skutków. Mój tata ma taką, ale srebrną, od ponad 2 lat i na nic nie narzeka.
05-06-2007 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Otóż to... prostota i niezawodność. Ja mam czarną obudowę i raz już po betonie się turlała. Zestaw się naprawdę przydaje, bo jak sie jedzie autobusem (dojezdżam codziennie po 2 h) to jest to bardzo fajna sprawa.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-06-2007 06:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Cytat:I co? Dumny z siebie jesteś? Parę złotych byś za nią dostał (a może i więcej, nie wiem, jaki to był telefon). Już miałbyś na lizaka czy loda...

Chyba na sprzedaży antyków :lol: ponieważ był to Siemens c35 cZyli bardzo bardzo stary telefon dam fotkę tego telefonu choć na to nie zasługuje.

http://www.cellink.com.au/products/imag ... s_c35i.jpg

No moze trochę inny ale nie pamiętam jaki model miałem tego Simensa.Brzydki co?

Cytat:Nie myśl sobie, że wiek usprawiedliwia krótkie posty
wiem

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
10-06-2007 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Nie no, to, że nie dają już takich telefonów do abonamentu za 1zł, ale przecież i tak coś tam byś zarobił. Wiadomo, że nie byłoby tego dużo, ale przecież zawsze byłby to jakiś szybki zarobek, a lepszy niż sprzedaż kg puszek, czy dzień pracy przy rozdawaniu ulotek.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
10-06-2007 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Pozatym, jak padłby ci nowy model, to tylko siup kartę sim do starego i nadal jesteś osiągalny a tak to poprostu zmarnowałeś miesiące pracy chińskich technologów i tajwańskich pracowników firmy Siemens... jedyne co cię usprawiedliwia, to fakt że był to sponsor Realu.

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
man utd fan napisał(a):Brzydki co?

A mi się podoba, naprawdę. Lubię takie proste telefony. Za 5 zł z chęcią bym go kupił (jeśli byłby w dobrym stanie).
10-06-2007 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Nie da się ukryć, że zaliczyć go można do epoki kamienia łupanego, aczkolwiek gusta są różne, może ktoś lubi wybierać właśnie w tego typu komórkach Wink Ja się natomiast oglądam za jakimś monitorem. Póki co siedzę przed "siedemnastką" LG z płaskim kineskopem, a jak z kolei prezentują się wasze "ekrany"?

capo di tutti capi

MUSC PL
10-06-2007 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
LG L1917S, 19", LCD
[Obrazek: 161386.jpg]

Kupiony rok temu w czerwcu, teraz pewnie koło tysiąca, choć nie jestem na bieżąco. Wystarczająco duży jak dla mnie. Smile

EDIT: Nie wiem czemu, ale na forum jest nieco zwężony. W rzeczywistości wygląda normalnie. Tongue
10-06-2007 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
maryc, mam identyczny monitorek, również kupowany ok. rok temu, bodajżę w lipcu. Już dokładnie nie pamiętam ceny. Dla mnie również wystarczający, wszystko ładnie widzę i ogólnie jestem zadowolony Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-06-2007 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Jeśli chodzi o monitor to jechałem przez cały czas na 16 calowym, grubym, starym i brzydkim monitorze ^^

Ale... Ostatnio rodzice zrobili mi i bratu prezent i kupili 19 calową plazmę... mmmmiodzio Smile

[Obrazek: benq_t705.jpg]

Jeśli chodzi o telefon... W sumie nic nadzwyczajnego - Siemens C75, mam go około roku i dobrze mi służy Smile Nie zmieniam go w najbliższym czasie Wink

Pozdrawiam.
10-06-2007 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Mam sprawe jesli chodzi o komórke... do tej pory miałem radoche z posiadania Motorolli V300 ,mam umowe na abonament ktora wlasnie wygasła i moge zmienic na lepszy i tanszy model + jakies bajery (wiecej darmowych minut)
Tyle że ja nie jestem za bardzo obczajony jesli chodzi o telefony :oops: w życiu napisalem dosłownie kilka smsów ,używalem go tylko do zdjec i rozmów,a teraz chcialbym by nowy sprzęt posiadał bluetah (czy cos tam) do przesyłania , odtwarzacz mp3 z wbudowanym głosnikiem no i jakis w miare aparat. Moja siec to Era. Może mi ktos pomóc w tej sprawie?????????????????? jakos podpowiedziec ,cos polecic....... :roll:
11-06-2007 06:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #30
 
Wszystko zalezy od tego ile masz pieniedzy...Jesli telefon z ery masz dosyc dlugo to cos dobrego w dobrej cenie sie znajdzie. Jesli chcesz nowy telefon o nie dostaniesz mniejszego abonamentu czy dodatkowych minut. Jesli dysponujesz kwotą okolo 600złotych to pewnie dostaniesz Nokie 5300. Polecam. Mam i jestem zadowolny. Czysty dzwiek mam, a to cieszy. Aparat 1,3 mi w zupelnosci wystarcza. Bluetooth tez mam, no i IRDE.

amor patriae nostra lex
11-06-2007 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości