Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd się wziął Tw&#2
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Skąd się wziął Tw&#2
Nie ma takiego tematu na forum, więc go założyłem, a na pewno niejeden user tego forum jest ciekawy, dlaczego ten ma taki nick itp.

A więc... Mój nick wiadomo, że wziął się od mojego imienia, a te znaki "_^^" wstawiłem dlatego, aby mój nick był bardziej urozmaicony, aby nie wyglądało biednie samo "Kuba". To tyle.

Przy okazji w tym temacie komentujemy nicki innych Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-01-2007 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Mój nick własciwie jest moim serbskim nazwiskiem, które nosili dziadkowie... potem się zmieniło.
Nie ma pewności, ale jestem (tak mi się wydaje) spokrewniony z którymś z Serbskich reprezentantów.
Nick postanowiłem przybrać i wybór ten podjąłem w oparciu, że jakimś tam rodzinnym korzeniem jest grajacy i legendarny kiedyś Dragan "Pixi" Stojkovic

To jego foto: http://www.arhiva.srbija.sr.gov.yu/g3/i ... 06gggg.jpg

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-01-2007 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
"Pytasz skąd się wziąłem?
Włodi PG, kontynuuję, co zacząłem!" Wink

Ciampel - jakoś tak przyszło, brat raz tak do mnie palnął 11 lat temu i się po prostu przyjęło. Osobiście sam nie wiem, jak on to wymyślił, dlatego moja ksywa nie ma specjalnego znaczenia. Choć ostatnio dziewczyna wyszperała, że "Ciampel" to miasto w Indonezji bodajże. Wiecie również, że gdzieniegdzie rejestrowałem się też pod nick'iem "Howard", więc Howard i Ciampel to jedność. Mnie osobiście interesuje geneza pseudonimu "Zashi" :mrgreen:

capo di tutti capi

MUSC PL
19-01-2007 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #4
 
Moj Nick wzioł sie od tego jak mnie w szkole nazywaja
19-01-2007 18:52
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #5
 
Ciampel napisał(a):Mnie osobiście interesuje geneza pseudonimu "Zashi" :mrgreen:

A skad mam wiedziec Smile

Rejestrowalem sie gdzies i chcialem wymyslic jakis nick Smile Wpisalem w google "nick" i wyszła jakas strona wymieszana angielskich i znaczkami japonskimi czy tam chinskimi. Na stronie było dosyc duzo ZASHI.
Wiec zabralem to, szczerze mowiac chyba to oznacza cos w chinskich czy japonskim, ale glowy nie dam. Nie wiem nawet co oznacza...

amor patriae nostra lex
19-01-2007 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Skąd się wziął mój nick? Więc tak, jak niektórzy może pamiętają mam na imię Marcin (bynajmniej NIE Marcel), ale jedna dziewczyna w podstawówce zaczęła na mnie wołać właśnie Marcel i stało się to moją kolejną ksywką. Nie chciałem, aby mój nick brzmiał Marcel, bo to jakoś tak ciapowato więc wyszło marcelo.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-01-2007 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
urbas26 napisał(a):Moj Nick wzioł sie od tego jak mnie w szkole nazywaja

No ale dlaczego cię tak w szkole nazywają? Wytłumacz nam.

Pejter od imienia Piotrek. Po niemiecku tak się wymawia moje imię (Peter). Na początku mojej przygody z netem tak wymyśliłem i zostało, choć czasem wydaje mi się głupi ten pseudonim i taki trochę "prostacki".
19-01-2007 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Pejter napisał(a):Pejter od imienia Piotrek. Po niemiecku tak się wymawia moje imię (Peter). Na początku mojej przygody z netem tak wymyśliłem i zostało, choć czasem wydaje mi się głupi ten pseudonim i taki trochę "prostacki".

Mi się wydaje całkiem normalny ;>

urbas26 - wołają cię "urbas(ś?)26, chodź tutaj" ? Big Grin Trochę mało komfortowe Tongue


Valverde - Alejandro Valverde - hiszpański kolarz. Tak jakoś wyszło, sam nie wiem dlaczego. W sumie teraz żałuję, że nie wybrałem sobie Roddick, no ale Valverde też może być. Aha, nie wydaje wam się dziwny? W sensie nick Valverde Wink
19-01-2007 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Valverde napisał(a):Aha, nie wydaje wam się dziwny? W sensie nick Valverde Wink

Dla mnie jest spoko, o wiele lepiej niż Roddick, bo gdybyś dał Roddick to wszyscy by cię kojarzyli z tym tenistą, a Valverde nikt nie zna i dlatego większość po prostu uważa, że to normalny nick (ja też tak myślałem).
19-01-2007 23:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
urbas26 napisał(a):Moj Nick wzioł sie od tego jak mnie w szkole nazywaja

Krzyczą do Ciebie "Urbaś dwadzieścia sześć"? :mrgreen:

Co do nicka Valverde też zawsze miałem duży dylemat, skąd się wziął. Ale wątpliwości zostały rozwiane przy naszej pierwszej rozmowie na gadu, kwestia wieku również Tongue Ksywki innych są raczej przejrzyste, choć może mają jakieś zupełnie pochodzenie niż te zawarte w naszych przewidzeniach.

Ale Roddick rzeczywiście byłby trefny - pierwsze skojarzenia to od razu tenisista, miałbyś pewnie potem problemy związane z grą na korcie Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
20-01-2007 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
ja mam tego pecha, ze nikt prawie nie używa w 'realu" mojej ksywy mówiąc do mnie!! Większośc jednak mówi po imieniu, a jak nie, to używają polskiego nazwiska... takie życie Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-01-2007 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
silver Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Moja ksywa wzięła się od sławnego pisarza Silvera Angelo, którego bardzo lubię i podziwiam.
20-01-2007 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
NO TO SŁUCHAĆ BO MNIE NIKT NIE POBIJE :twisted:

Z tego co pamiętam to moja ksywa trwa juz od przedszkola!
Skad sie wziela? polowa z was nie uwierzy...
Otoz:
mieszkaja u nas na osiedlu tacy goscie(koledzi kolegi. Wtedy mieli po 16-17 lat). Noi pewnego wakacyjnego, zmulonego dnia szlem z tym kolega i spotkalismy tych gosci :wink: noi Stasik ( jak sie wolal moj kolega :roll: ) powiedzial im zeby mi dotkneli glowy(najwazniejsze jest to ze moja glowa ma cos jakby ciemiazko na sobie.. kazdy to ma ale ja mam niewatpliwie duze :wink: )noi jeden palnal: KANCIASTY! wszyscy polew. Tak juz zostało ... kanciasty... duzo ludzi nie wie jak mam na imie tylko " Kanciasty ". Nawet tata tak do mnie czasem mowi :lol: . A KanT wzielo sie od Kanciastego :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
28-01-2007 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Futbolowa [ewentualnie FutboLova] - wiadomo, od futbolu, który kocham Smile Od paru lat ten nick funkcjonuje i stosuję go zamiennie z 'Manchesterka' [czego - jak mniemam - tłumaczyć nie muszę].
Od jakiegoś czasu posługuję się nim nie tylko w sieci, ale i w życiu codziennym, bo mówi tak do mnie mój chłopak i nasi wspólni znajomi Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
05-03-2007 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Mój nick sam sobie wymyśliłem bo nic innego nie przychodziło mi do głowy i tak zostało.Teraz na wszystkich grach i forach mam nick man utd fan.

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
25-04-2007 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości