Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzisz o ... WolaKu?
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Zashi- bardzo aktywny forumowicz, ale czasami z tą aktywnością aż przesadza. Stara się coś od siebie wnosić na frum ale nie zawsze mu sie to udaje. Myślę, też że od pojawienia się tutaj, trochę sie zmienił i już tak nie denerwuje ludzi jak na początku. Parokrotnie zdarzyło mi się porozmawiać z nim na gg. Dobry typer, często "podbiera" mi moje słowa i pomysły, nie przyznając się 8) :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
26-01-2007 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Zashi - jest aktywnym użytkownikiem, wiele wnosi - przede wszysktkim wnosi ciekawe wątki :wink: Chociaż jak napisal Gracek.. czasem az za bardzo aktywny... nic wiecej mi do głowy nie przychodzi

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
31-01-2007 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Niebardzo mogę się wypowiedzieć o tym użytkowniku, aktywny jest... ale nic wiecej nie powiem.

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-01-2007 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Pejter- nie znam osobiście, kilka razy pogadaliśmy na gg, ale na jest osoba można by rzec niezastąpioną. Nie dość, że stara się pisać regularnie na forum i robi to z niezłym skutkiem, to jeszcze pracuje ciężko jako moderator, a żeby i tego było jeszcze mało to na dodatek zajmuje się "ulepszaniem" naszego forum. To on przecież "przywrócił" design.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-02-2007 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Pejter-również nie znam osobiście ale widze że dużo wkłada w forum. Pisze bardzo często stara się cały czas ulepszac formu mam nadzieje że poznamy się lepiej. I to wkoncu On przywrócił design chwała mu za to Big Grin :wink:

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
01-02-2007 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Pejter - robi co może na forum i na stronie, kilka razy również porozmawiałem na gg, miło się gada, pomocny człowiek, zawsze innego wysłucha. Czegóż chcieć więcej ? Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-02-2007 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ogólnie spoko ziom.
Jako kolega redakcyjny zawsze mi pomagał gdy sam jeszcze zaczynałem Redaktorskie rzemiosło. Często dawał dobre i pomocne rady. Na forum pilnuje porządku (choć czasami nadgorliwy). Ciezko sobie to wszystko bez ciebie pejtrze wyobrazić...

Jako szef strony jest całkiem dobrym opiekunem ekipy, mimo, że czasami są małe niejasnosci. W tym miejscu jednak chciałbym powiedzieć, że nie wszystkie metody Matt'a są dobrymi metodami, więc lepiej żeby miał swój styl prowadzenia ekipy. Atmosfera jest luźniejsza nieco i to chyba wpływa na jakość pracy.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-02-2007 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Pejter - o nim mogę mówić w samych superlatywach. Może nie znamy się jakoś "dogłębniej" - rozmawiamy tylko na temat strony i forum. Bardzo mi pomaga w kwestii redaktora - co zmienić, poprawić itd... Walczy o przetrwanie całego serwisu i chwała mu za to - pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć ;-)
01-02-2007 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #24
 
Został Adminem i cale szczescie, bo nasz poprzedni nic nie robił. Człowiek od czarnej roboty i chwala mu zato. Pisze takze dosyc duzo i madrze.

amor patriae nostra lex
02-02-2007 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Otóż Pejter ma moje duże uznanie. Przejął stery forum i stronki w bardzo trudnym dla wszystkich okresie, jakoś to pociągnął i widzimy dobrze, że wszystko zmierza ku lepszemu. Admin, MOD i redaktor w jednym - bardzo mu zależy i mam wielką nadzieję, że jego poświęcenie zostanie docenione. To on przyjął mnie do grona redaktorów, w dodatku zrobił to bez zbędnych ceregieli i po podpisaniu "kontraktu" od razu dał mi wolną rękę.

Wzór do naśladowania :!:

capo di tutti capi

MUSC PL
02-02-2007 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Gość, który nigdy nie zwątpi w forum. Wkłada w nie masę pracy i wysiłku, stara się ze wszystkich sił, aby było porządnie, miło i lepiej niż dotychczas. Naprawdę Chwała mu za to.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
02-02-2007 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Bardzo szanuje Pejterka, za to co zrobil dla tego forum i calego serwisu ManUtd.pl, gdy by nie on to to forum by juz chyba nie istanialo.Bardzo stara sie, aby forum odzyskalo dawna swietnosc i cegielka po cegielce odbudowywuje range forum.Wielki RESPECT za Twoja robote.

Tylko tak dalej Pejter :!:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-02-2007 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Pejter? Bez niego nic tutaj nie mialoby rak i nog! Wklada 110% swojej siły w to, zeby forum dzialalo sprawnie. Pomaga mi, daje ważne i pomocne rady :wink: . Czasem jest nadgorliwy ale tylko czasem :roll: . Ogolnie spoko ziomek Smile

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
02-02-2007 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Pejter - od zawsze na tym forum, dobry duch, od kiedy zaczęły sie kłopoty to zajął sie tym forum i robi wszystko by to odzyskać i duzy plus dla niego. Żadko gadamy na GG, ale ma chłopak wiedze, bardzo mądry i przyzwoity użytkownik.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 08:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Pejter jest spoko. Jego posty są na ogół inteligentne. Nikogo nie obraża. Udziela się aktywni w dyskusjach. Wzór do naśladowania.

GLORY GLORY MAN UNITED
08-02-2007 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości