Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzisz o ... WolaKu?
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Kolejna zmiana.

Rozentuzjazmowany rozpoczęciem się ferii w moim województwie postanowiłem "wklepać" tutaj siebie. I tak kiedyś ta pora przyjść musiała. W dodatku zmieniamy zasady - kolejny user będzie wskakiwał co 3-4 dni, żeby była większa rotacja. Z reguły wszyscy i tak odpowiadają w pierwszym dniu.

Tylko bądźcie wyrozumiali Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
09-02-2007 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ciampel - według mnie najlepszy obecnie forumowicz, czynnie wypowiadający się na forum. Nigdy nie widziałem z jego strony jakichkolwiek postów nie na temat lub takich, w których jest jedno słowo i tysiąc emotikonek.
Obowiązki moderatora wykonuje prawidłowo, stara się, aby forum żyło i rozwijało się.
Mogę o nim mówić w samych superlatywach, ale resztę pochwał zostawię dla pozostałych użytkowników Tongue
09-02-2007 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ciampel - Jeden z najaktywniejszych uczestnikow forum, Podoba mi sie jego styl pisania. Jako Mod jest wyrozumialy i cierpliwy. Dzieki takim jak on nasze forum odzyskuje blask Tongue
09-02-2007 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ciampel - obecnie chyba mój najlepszy kumpel z forum, choć oczywiście nie oznacza to, że innych nie lubię. Zresztą nikogo tu nie mogę darzyć nienawiścią Tongue Ciampel to wzorowy forumowicz, który piszę bardzo przemyślane posty, które bardzo miło się czyta Wink Niedawno, stosunkowo, zajął się redaktorstwem, co wychodzi mu równie dobrze, jak praca na forum Smile Ogólnie spokojny człowiek, miło się z nim rozmawia indywidualnie, na GG Smile No i może spotkam go na żywo :mrgreen:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-02-2007 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Ciampel - W sumie spoko gość, bardzo aktywny na forum, pisze dużo i co ważne- mądrze. Według mnie jest to druga, zaraz po Pejterze, osoba nie do zastąpenia. Niezwykle szanuje modów tego forum, więc i tu musze o tym wspomnieć - jest godzien tej posady, bo swoje obowiązki wykonuje prawidłowo.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
09-02-2007 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Ciampel- jak juz moi poprzednicy pisali ,jest to bardzo aktywny i madrze piszacy forumowicz.Cennie go bardzo za jego ciekawe wypowiedzi i doceniam jego wklad w rozwoj tego forum.Bardzo dobrze wywiazuje sie ze swoich obowiazkow moda i redektora.

PS. a temat nie powinien sie nazywac ...o Ciampelu??? Big Grin
09-02-2007 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
CZasami daje dziwne komentarze w relacjach LIVE na stronie ("Czy tak wogóle ktoś to czyta?"), ale tak ogólnie jest spoko.

Ciampel -> to jest taki chwyt, żeby ludzie komentowali i wchodzili na czat, robię to specjalnie ... Wink

GLORY GLORY MAN UNITED
10-02-2007 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Ciampl - Spoko facio, pisze dobre newsy i chyba zaadaptował się jako newsman na stronie. Co prawda jeszcze potrzebuje większego doświadczenia, ale narazie jest bardzo dobrze. Jako forumowicz i Mod jest wyrozumiały i potrzebny. Wielkie YO!

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-02-2007 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Ciampel - W porzo ziomek, czasami gadamy na gg podobnie jak ja lubi PROSTO. zakupił tez vlepki za to duzy plus, ma tez spory wkład w forum i już tu już bardzo długo.

pozdro Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-02-2007 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ciampel - ziom, jakich mało. Mamy bardzo dobry kontakt... Przykładny newsman (no, może trochę więcej newsów by się przydało Wink), przykładny moderator. Ciampel ;*

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
11-02-2007 02:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #41
 
Valverde napisał(a):Ciampel ;*


Obrzydliwe - chłopak chłopaka? :lol:

Ciampel, Ciampel - user z grupy 'weteranow'. Chociaz tutaj wiekszosc takich co siedza dlugo - od starego forum. Wypelnia swojeobowiazki sumiennie i dobrze pisze. Nic wiecej napisac nie moge...

amor patriae nostra lex
11-02-2007 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #42
 
Ciampel-jeden z najaktywniejszych userów na naszym forum.Pisze mądrze a co najważniejsze nie pisze tekstów typu"Chelsea to dupy znowu przegrali"(sorki za brak cenzury)tylko rozwija swojego posta.wielkie POZDRO!!!
11-02-2007 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #43
 
ziomo napisał(a):"Chelsea to dupy znowu przegrali"


Jakby CHelsea przegralo to bym sie cieszyl, a nie pisal ze sa do dupy Wink I kazdy ktos tutaj by napisal takiego jednolinijowca by mogl miec nieprzyjemnosci.

Moze troche poźno, ale chcialbym podsumowac wypowiedzi o mnie. Jak ktos slusznie zauwazyl, jestem tutaj aktywnym userem mimo iz nie jestem moderatorem ani nie jestem redaktorem manutd.pl To jest wazna rzecz...

amor patriae nostra lex
11-02-2007 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Zashi napisał(a):Obrzydliwe - chłopak chłopaka? Laughing
Wiesz co to żart? Wink

Koniec OT.

Ciampel -> Koniec OT, a podsumowania raczej zostawiamy dla siebie ... Wink
11-02-2007 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Teraz KanT - na własne życzenie! Wink

Dość aktywny użytkownik i mimo tego, że nie pełni żadnej odpowiedzialnej funkcji, to jego posty całkiem przyjemnie się czyta. Jak zauważyłem, wiele ma do powiedzenia głównie w temacie o Premiership. Ogólnie user na plus, no ale jeszcze większe zaangażowanie w pisanie na pewno zostałoby docenione.

capo di tutti capi

MUSC PL
13-02-2007 09:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości