Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzisz o ... WolaKu?
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
KanT

Spoko user, ktory zaczol pisac w podobnym okresie na forum ,jak ja.Gadamy czesto na gg, gramy razem w FM07 przez neta.Pisze duzo i dosyc madrze, zabral sie nawet za robienie kompilacji, ktore nawet mu wychodza.Ogolnie to spoko koles, oby wiecej takich na forum Big Grin

Ciampel -> kompilacji raczej, nie kompliKACJI Wink
13-02-2007 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
KanT - spokojny user, bezkonfliktowy, nie pisze bezmyślnych postów. Często rozmawiam z nim na gg, dobrze się z nim pisze, ogólnie user na + Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
13-02-2007 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Ciampel napisał(a):mimo tego, że nie pełni żadnej odpowiedzialnej funkcji

Ciampelku, znajdz mi jakas odpowiedzialną funkcje a rozważe oferte :wink: Tongue

Ciampel -> nie usuwam, ale uwag tutaj unikamy, bo się śmietnik będzie robił. Może coś nowego potem założę. Co do funkcji - pomyślę Wink
13-02-2007 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Kancik to super ziomuś. Bardzo często gadamy ze sobą i sms-ujemy. Extra nasm się gada, o wszystkim i o niczym Smile . Dobrze jest mieć koło siebie takiego kibola.
Jako forumowicz jest aktywny i pisze mądre posty. Nie pamiętam jakiejkolwiek sprzeczki z Kantem (chyba że o to czy gra united była dobra czy kiepska w poszczególnym meczu).

P.S
Ale Avka ci nigdy nie wybaczę :lol:

[Obrazek: Ole201.jpg]
13-02-2007 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #50
 
Spoko, aktywny forumowicz. Nikogo nie obraża, zna się na rzeczy. Jest aktywny.

GLORY GLORY MAN UNITED
13-02-2007 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
KanT - jeden z bardziej aktywnych użytkowników na forum. Pisze dużo, aczkolwiek zdarza mu się napisać coś niepotrzebnego w danym temacie. Jakość jego postów nie jest zła, jednak dużo mu jeszcze brakuje do takich osób jak Ciampel czy Valverde.
13-02-2007 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Zaspałem trochę więc pozwolicie:

Ciampel- zajebisty ziomek. Jeden z pierwszych, z którymi złapałem kontakt zaraz po pojawieniu się na forum. Bardzo mądrze pisze. Często gawędzimy na gg, teraz może trochę mniej, ale były okresy, że nawijaliśmy całkiem sporo. + też za podobny gust muzyczny. Szkoda, że przestał grać w piłę tak na poważnie, bo może kiedys strzelił bym temu GK gola... 8)

KanT- ziomek od dluższego czasu związany z forum. Swoją obecnością wnosi dużo na forum. nie miałem sposobności pogadać na gg, więc bliżej go nie poznałem. Zresztą nic do niego nie mam. Luzik.

pozdrooo

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
13-02-2007 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Kant- jeden z tych, którzy często cos skrobna na forum, za to mu chwała. Na razie nie gadaliśmy chocby na gg, ale moze kiedyś sie to zmieni. Pisze dość dobre posty. W sumie co ja moge o nim więcej napisać. Moze nie jest taki jak Ciampel lub Pejter, ale z większą ilościa takich userów, a nasze forum byłoby wspaniałe

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
15-02-2007 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
KanT - nie pamietam go z forum manutd.pl / z tego kojarze go z postów pomeczowych, stara sie czesto pisac, trzyma forumową ekipą w kupie / spoko koles / zdecydowanie na plus Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
15-02-2007 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #55
 
Hmm,Kant.Myślę że spox ziom pisze dużo mądrze jest całkiem dobry w typera premiership(pis.) :lol:.Ogólnie fajny chociaż nie gadaliśmy jeszcze na GG lecz chce by się to zmieniło.wielkie POZDRO!
16-02-2007 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
KanT - często się z nim nie zgadzam, mam inne poglądy na wiele spraw. Tym niemniej odbieram go pozytywnie - jest bardzo ambitny, "władza" wie, co mam na myśli.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
17-02-2007 00:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Nikt się nie zgłosił, także sam wyselekcjonuję następnego "kozła ofiarnego" - rzuciłem kostką, wypadło na Valverde Wink

Valverde - jeden z aktywniejszych forumiczów, tudzież wspaniały redaktor, który chyba na dobre wkomponował się w pracę newsmana. Dużo (a zarazem mądrze) pisze - i na stronie, i na forum, i na gg, gdzie mamy okazję bardzo często sobie "poplotkować" lub porozmawiać na ważne tematy dotyczące naszego site'u, a najczęściej UNITED. Mieszka zaledwie kilkadziesiąt kilometrów na zachód od mojej małej mieściny, niewykluczone, że może spotkamy się na jakimś zlociku (wraz z Kubą) gdzieś w tu w okolicy. Godny naśladowania ziąąą Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
18-02-2007 09:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Valverde - kolejna z wpływowych postaci na tym forum. Pisze dużo, wiele wnosi na forum. Bardzo inteligentna osoba. Poza tym bardzo dobry newsman, mimo krótkiego stażu. Dobrze mi się z nim współpracuje.
18-02-2007 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Valverde- kolejna osoba, na której mozna polegac na tym forum. Pisze dużo, mądrze no i w sumie jest jeszcze moderatorem i newsmanem, a połączenie tylu funkcji jest dość trudne jak sądzę. Mówiąc szczerze trudno by mi było wyobrazić sobie to forum bez niego, bo często porusza nowe wątki, no a to rozkręca dyskusje i za to duży +

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
18-02-2007 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Valverde- miły i inteligentny mod, który pisze duzo i madrze.Od jakiegos czasu jest tez newsmanem.Bardzo lubie wymieniac z nim poglady na forum.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-02-2007 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości