Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi/opinie na temat strony
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Wojtek3 napisał(a):ale może dacie też rade Rezerwy, bo " troche " nieaktualna

O tym też wiemy :wink: Zobaczymy, co da się zrobić.
05-03-2007 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale spróbuje tutaj Tongue

Przyszedł mi ostatnio pewien pomysł na urozmaicenie strony. Chodziłoby o to, aby w dziale kadra oprócz 1-szego składu, rezerw i U-19, wstawić dodatkowo sylwetki legend Manchesteru. Istnieje takie coś na oficjalnej stronie Manchester United i pomyslałem, że na pewno są ludzie, którzy chcieliby się coś dowiedzieć o byłych graczach United. Rozumiem, że zorganizowanie czegoś takiego zajęłoby dużo czasu i pracy, ale uważam, że warto.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
25-03-2007 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Tak, tak wiemy, ale najpierw musimy się skupić na tym, co już mamy na stronie, bo rezerwy i U-19 mamy nieaktualne :wink:
25-03-2007 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
W razie co, mam w swych zbiorach biografie Besta i Cantony, które pozostały mi z mojej przeszłości dziennikarskiej Wink

A jakbyście coś planowali, to ja chętnie wspomogę serwis swoimi wypocinami [głównie zajmowałam się felietonami i biografiami]. Ale to po maturze Big Grin Big Grin

Ewentualna próbka tutaj: http://futbolowa.cba.pl/pub.html Smile
25-03-2007 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Cytat:Parka nie zagra z Romą

To tak raczej z przymrużeniem oka Wink Do tego w newsie chyba błąd: "Przypuszczalny skład..." a potem wypisana kadra.

Pejter -> Już poprawione :wink:

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
03-04-2007 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #21
 
Myśle że powoli moglibyście rozbudować stronę o ManUtd. Jakies nowe działy itp. Dla przykładu podam serwis o Interze Mediolan: <!-- w -->http://www.fcinter.pl<!-- w -->
Ta strona jest zdecydowanie bardziej rozbudowana od naszej. Jeśli się za to zabierzecie, to trzymam za was kciuki. :wink:
12-04-2007 18:52
simson Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
wejdz do dzialu DOWNLOAD a nastepnie kliknij w jakikolwiek link... same bledy ...
26-04-2007 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
simson napisał(a):wejdz do dzialu DOWNLOAD a nastepnie kliknij w jakikolwiek link... same bledy ...

Załatwisz serwer to nie będzie błędów.

Under The Boardwalk - United Warriors
26-04-2007 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
simson napisał(a):wejdz do dzialu DOWNLOAD a nastepnie kliknij w jakikolwiek link... same bledy ...

Fajnie otrzymywać wsparcie od byłego członka redakcji, wielkie dzięki. Ten błąd niedługo zostanie zlikwidowany, kwestia czasu. Najważniejsze jest to, że linki wciąż są świeże, nigdy nie zwlekamy z wrzucaniem kolejnych goli, a pojemny serwer na download to już inna para kaloszy.

capo di tutti capi

MUSC PL
26-04-2007 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
simson Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ciampel napisał(a):
simson napisał(a):wejdz do dzialu DOWNLOAD a nastepnie kliknij w jakikolwiek link... same bledy ...

Fajnie otrzymywać wsparcie od byłego członka redakcji, wielkie dzięki. Ten błąd niedługo zostanie zlikwidowany, kwestia czasu. Najważniejsze jest to, że linki wciąż są świeże, nigdy nie zwlekamy z wrzucaniem kolejnych goli, a pojemny serwer na download to już inna para kaloszy.

spoko Ciampel niema sprawy mam nadzieje ze wy tez kiedys obudzicie sie ze snu i marzen o nowym wygladzie stronki...

a swoja droga chodzilo mi o linki w menu glownym. wejdz do dowloadu a anstepnie przejdz do innego dzialu mi sie nie udaje niestety...

pozdro
29-04-2007 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ja mam z kolei nadzieję, że Ty przyznasz nam rację, kiedy ten nowy design się pojawi Wink

Co do błędu przy wchodzeniu w download - racja, dosyć widoczny. Pejter mi mówił o jakimś programie, który to zniweluje, ale chyba zapomniał, muszę mu przypomnieć. W każdym bądź razie na dniach nie powinno tego być.

Do tego jest do uaktualnienia dział ciekawostki i galeria, jeśli ktoś chciałby pomóc, na pewno zostanie doceniony!

capo di tutti capi

MUSC PL
29-04-2007 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Ciampel napisał(a):Do tego jest do uaktualnienia dział ciekawostki i galeria, jeśli ktoś chciałby pomóc, na pewno zostanie doceniony!

Myślę, że każdy z forumowiczów bardzo chętnie pomógłby w realizacji tego projektu. Przecież, jeśli chodzi o galerię, to, przynajmniej w moim rozumieniu, polegałoby to na grzebaniu w necie w poszukiwaniu fotek, czyż nie? Udowodnijmy w końcu, że manutd.pl jest jedną rodziną i wszyscy pomagają sobie w trudnych chwilach.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
30-04-2007 08:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Louis_Saha.jpg

Znalazłem ten oto fajny obrazek Louisa może by umieścić go w galerii? co sądzicie?

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
30-04-2007 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #29
 
Wiesz man - znalezienie obrazkow to nie jest problem. JAk bodajze Ciampel pisał, nowe grafiki wstawi. Tutaj wiekszy problem jest w layu. Nie ma kto zrobic.

No bo RvN i Keane w logo oraz stare koszulki troche dziwnie wygladaja...

amor patriae nostra lex
30-04-2007 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Zashi napisał(a):No bo RvN i Keane w logo oraz stare koszulki troche dziwnie wygladaja...

Racja, przydalo by sie troszke odswiezyc lay'a, ale jestem pewnien, ze sa juz czynione kroki w tym kierunku.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
30-04-2007 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości