Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi/opinie na temat strony
Guest
Unregistered

 
Post: #46
 
Cytat:Do czego? Tylko podaj konkretne argumenty, jeśli łaska...



1 po to by mogli sie wpisać Ci którzy odwiedzają stronkę
2 Dla pozdrowień
3 Dla zasady była niech bedzie!
4 Dla wyrazenia szybko opini o klubie graczach itp.( Ci co robią to na forum i tak bedą robić to dalej) to jest opcja dla tych młodszych fanów którzy nie chcą sie logowac na forum, albo nie potrafią! Masz cztery argumenty które mówią za tym by powróciła ksiega Gości! Znajdą sie tez kontr argumenty ale nad ich przedstawieniem zajmą się Ci co nie chcą by Ksiega Gości zowu istniała! Tongue
06-05-2007 18:57
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Głos przeciw, zajmijmy się raczej uzupełnianiem innych działów. W księdze miałoby miejsce z pewnością to, co na SB podczas relacji live - biesiady i góralska muzyka - jednym słowem szmelc, burdel, wolna amerykanka czy śmietnik. Poza tym jeśli ktoś ma coś naprawdę ważnego do powiedzenia, wejdzie na forum i się z innymi podzieli swoją nowiną, no chyba że rozchodzi się o jakieś mało znaczące pozdrowienia.

capo di tutti capi

MUSC PL
06-05-2007 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Cytat:Czasami jak wejde w jeden odnośnik (np. ciekawostki), potem będę chciał wejść w inny pokazuje się błąd. Nie wiem czego to wina. Może moja, może coś w kodzie, aczkolwiek chciałbym aby to sprawdzono.
marcelo napisał(a):2. Jeśli wejdę w dział "download", a później chcę wrócic klikając w jakiś odnośnik w menu (np. aktualności) to wcale tam mnie nie przenosi!
simson napisał(a):wejdz do dzialu DOWNLOAD a nastepnie kliknij w jakikolwiek link... same bledy ...
simson napisał(a):chodzilo mi o linki w menu glownym. wejdz do dowloadu a anstepnie przejdz do innego dzialu mi sie nie udaje niestety...
Ciampel napisał(a):Co do błędu przy wchodzeniu w download - racja, dosyć widoczny. Pejter mi mówił o jakimś programie, który to zniweluje, ale chyba zapomniał, muszę mu przypomnieć. W każdym bądź razie na dniach nie powinno tego być.

Nie zapomniałem. A więc wreszcie, kiedy miałem więcej czasu podczas tego weekendu, udało mu się zniwelować ten błąd. Już od kilku dni było lepiej, a dziś już całkowicie zniwelowłem. Nie powinno być żadnych problemów.

Co do księgi:

JacuZLasu napisał(a):1 po to by mogli sie wpisać Ci którzy odwiedzają stronkę

To nie blog, tylko serwis informacyjny. Kogoś, kto ma coś konkretnego do powiedzienia, zapraszamy na forum.

JacuZLasu napisał(a):2 Dla pozdrowień

Wiesz co to jest koncert życzeń? W każdym razie tam zapraszam tych, którzy chcą przekazywać pozdrowienia.

JacuZLasu napisał(a):3 Dla zasady była niech bedzie!

Tego argumentu nie ma co komentować, bo jest na takim poziomie, że szkoda przycisków w klawiaturze psuć.

JacuZLasu napisał(a):4 Dla wyrazenia szybko opini o klubie graczach itp.( Ci co robią to na forum i tak bedą robić to dalej) to jest opcja dla tych młodszych fanów którzy nie chcą sie logowac na forum, albo nie potrafią!

Jeśli nie chcą to ich sprawa, jeśli nie potrafią to niech się nauczą. Krótkie opinie można wyrażać w komentarzach.

Redakcja prawie jednogłośnie postanowiła, że Księgi nie będzie. Odnośnika w menu już nie ma.
07-05-2007 12:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Dokładnie, Pejter ma 100% racji - jak chcesz kogos pozdrowic to sobie zadzwon do radia jakiegos albo wyslij smsa do VIVY ;]

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-05-2007 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Czyli decyzja tak czy siak już zapadła, zresztą większością głosów. Może zamiast księgi gości pasowałoby "wstawić" coś innego? Jeśli macie jakieś pomysły na upiększenie strony i podzielicie się nimi z nami, na pewno zostaną rozpatrzone.

Co do mistrzostwa: Sezon 2006/2007 w obiektywie. Naturalnie na angielskich boiskach i w wykonaniu UNITED. Zapraszam, dość ciekawie sporządzona "historia" Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
07-05-2007 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #51
 
CO TO JEST :shock: CO WY DAJECIE SAME NIC SIE NIE ZEPSUŁO! NAPISZCIE JAK BEDZIECIE COS WIEDZIEC O TYM NIEFORTUNNYM "WYPADKU" zdarzeń muście to naprawić bo bedzie lipa Sad GO GO UNITED
20-05-2007 19:15
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
JacuZLasu napisał(a):CO WY DAJECIE SAME NIC SIE NIE ZEPSUŁO!

A Ty o tym oczywiście wiesz najlepiej :?

No cóż, przykry incydent nam się przytrafił, dużo pracy poszło na marne, ale nie ma się co załamywać, jedziemy dalej!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-05-2007 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Akurat w naszym systemie newsów wiele się dzieje bez przyczyny i nie mamy na to najmniejszego wpływu. Pisać trzeba dalej, żeby serwis funkcjonował, niebawem może konkretniejsze zmiany. Tym niemniej "mądry Polak po szkodzie" - już wpadł mi do głowy jeden pomysł, jak choć w małym stopniu można zabezpieczyć się przed kolejnymi takimi wpadkami.

Pozostaje jedynie powiedzieć "przepraszamy", aczkolwiek i w tym nie widzę większego sensu.

capo di tutti capi

MUSC PL
21-05-2007 05:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Sory, ale może 1% odwiedzających czyta newsy starsze niż 1 dzień! Nierozumiem o co takie poruszenie ze strony czytelników. My newsmani mamy powody do zdenerwowania, ale napewno ludzie nie odczuli tego prawie wcale. Gdybym nie zobaczył info na stronie o tym zdarzeniu, to bym się nawet nie zorientował... no może przy pisaniu newsa, bo jest tam podana liczba..

Pejter -> Dokładnie. Ludzie czytają tylko te newsy, które są nowe. Niemniej jednak, za wszelkie niedogodności przepraszamy. Jeszcze trochę :wink:

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-05-2007 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
moze i tracimy czesto baze danych, ale na pewno nie robimy czegos takiego:

[Obrazek: imgmu6.jpg]

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
21-05-2007 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Nie rozumiem cię koleś... irytujesz ludzi bo poprostu chyba masz jakiś niedorozwój. Pisz konkretnie o co ci chodzi, a jak masz jakieś wąciszki to na PW lub gg. Nie załatwiam prywaty na forum. Pozatym kazdy twój post = offtopic.

Nie wiem czy któryś z moderatorów już cię instruował o podstawach współżycia z innymi na forum... ale jeśli nie, to lepiej naucz się tego, bo dostaniesz bana i będzie koniec (PA)Jaca z lasu.

W tym temacie mówimy o niedociągnięciach na stronie, a nie gratulujemy...

[Obrazek: Ole201.jpg]
22-05-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Hmm... dlaczego strona nie działa? Pisze, że została zablokowana. O co chodzi?

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
11-07-2007 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #58
 
Chyba nie zaplacili za server. Kiedys tak było z forum i (chyba) tez tak było.

Albo ... szykuje sie wielka zmiana i wylaczyli na jakis czas Big Grin

amor patriae nostra lex
11-07-2007 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Z góry przepraszamy za wszelkie usterki. Pejtera nie ma, zatem wszystko zostało na mojej głowie. Wraz z Valvkiem dwoimy się i troimy, ale nie wiem, czy coś z tych starań wyjdzie. Sprawa jest w gruncie rzeczy prosta, ale nie będę was w to zagłębiał. Jedyne, co mogę doradzić, to cierpliwość. Kiedy wejdziemy ponownie na "scenę", to w przeciągu kilku minut pojawi się kilka dzisiejszych aktualności.

capo di tutti capi

MUSC PL
11-07-2007 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #60
 
"Warning: Division by zero in /home/quess/public_html/united/news/show.php on line 35"\


Czemu mi się newsy nie wyswietlaja zamiast ich mam taki napis który podałem wyżej. Jak to z mojej winy to może mi ktoś napisac co się stało?
:roll:
14-07-2007 12:23
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości