Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się!
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Witamy, witamy i do częstego pisania zapraszamy. Kilka postów dziennie na pewno ci nie zaszkodzi :wink:
12-04-2007 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ossa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Rodzice nadali mi na imię Oskar. Mam 15 lat i mieszkam w Bolesławcu dosyc małej miejscowości oddalonej jakies 120 km od Wrocka. Lubię słuchać techno,uprawiać sport, gry online. Trenuje pływanie bo zdrowie nie pozwala mi na piłkę nożną. Nie lubię szkoły, chociaż wiem, że nauka jest bardzo ważna. Nie wypisałem wszystkie rzeczy których lubię i nie lubie. Nie współżyje aktualnie z żadną kobietą ,ale całym sercem kocham Manchester United ! Big Grin Big Grin Kibicem Manchesteru jestem od 1998 roku gdy latem mama przyniosła mi pierwszą koszulkę piłkarską własnie MAnchesteru United! Tego momentu nigdy nie zapomnę i radości że mogłem biegać z Diabłem na piersi i z tyłu koszulki z nazwiskiem jednego z najlepszych ówczesnych piłkarszy Manchesteru - Yorkiem
14-04-2007 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Walorowsky Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Cześć. Mam na imię Darek i mam 12 lat, mieszkam w Łodzi. Nie muszę chyba mówić, ze lubię United Wink , a poza MUFC kibicuje ŁKS.
29-04-2007 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Witamy serdecznie w naszych skromnych progach. Pisz duzo, czesta, ale przede wszystkim madrze. Wtedy bedziesz na pewno szanowanym i lubianym userem.

WELCOME

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
29-04-2007 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Walorowsky napisał(a):kibicuje ŁKS.

Swojski chłopak 8)

Witam serdecznie, udzielaj się dużo i przede wszystkim pisz z głową Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-04-2007 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Witamy, witamy i do częstego pisania postów zapraszamy. Mam nadzieję, że ktoś w końcu z nowych zagości u nas dłużej niż kilka dni...

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-05-2007 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ja już się witałem, ale przywitam się jeszcze raz, bo w nowej roli Smile

Mates, pewnie niektórzy kojarzą, znają, słyszeli co nieco (co złego to nie prawda!). Teraz z niektórymi jestem w drużynie (lub jak to nazwał Stojko w rodzinie) - jestem w redakcji i mam nadzieję, że zawitam tu na dłuuużej Wink

Pozdrawiam.
05-06-2007 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Mates napisał(a):jestem w redakcji

No, no, witamy bardzo serdecznie, co prawda ja nie ten piszący newsy, no ale do redakcji można powiedzieć, że też należę, bo wkońcu te komentarze moderuję Tongue Z pewnością przyda się kolejna osoba, która pisze newsy, nie ma z nimi problemów, no ale będzie ich teraz jeszcze więcej, co ucieszy zaglądających na naszą stronkę. Więc witam kolege redaktora.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-06-2007 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Witaj Mates. Życzymy zadomowienia się na najstarszej stronie o MU w Polsce. Forum jest twoim domem, rodzina to my... Mam nadzieję, że współtworząc ją, przyczynisz się do jeszcze większego rozwoju forum i czerpiąc radość z każdego postu, uświetnisz nasze forum swoją działalnością. Jesteś swietnym organizatorem, masz sporą wiedze i świetny charakter... welcome aboard!

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-06-2007 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Szok, oczywiście w znaczeniu pozytywnym. Jeszcze niedawno rozmawiałem z Matesem, że fajnie byłoby popracować dla jednej strony, a tu proszę - wszystko tak szybko ułożyło się po "naszej" myśli. Dla serwisu i forum jest to na pewno spore wzmocnienie, ponieważ jego aktywność mogliśmy zobaczyć na MS, gdzie był postacią zdecydowanie wyróżniającą się.

Cóż, pozostaje jeszcze raz powiedzieć "Serdecznie witamy!" Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
06-06-2007 07:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Nie ma to jak szybki i skuteczny Scouting. Mates poprostu nie miał wyboru Tongue Tongue Devilpage to ..... jakośc newsów i forum poprostu żenująca. MUFC to też raczej słaba strona. Manupage to wałkarze i przekrętasy. Zresztą od dawna uważałem i powiedziałem o tym Matesowi, że newsy na Manusite wiele pozostawiają do życzenia. Ogólnie mają silne forum... ale po odejsciu Matesa wiem, że bardzo dużo stracili. Mates, welcome home!!!

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-06-2007 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Stojkovic napisał(a):Nie ma to jak szybki i skuteczny Scouting.

Stojko, nie bądź egoistą, transfer Matesa do nas to też w 2% moja zasługa, mam kopie rozmów, jeśli byś nie dowierzał 8) A tak na poważnie - nie możemy też postrzegać naszego serwisu jako zdecydowanie najlepszego w Polsce. O ile jakość i pewność informacji to nasz znak rozpoznawczy, o tyle pod względem ilości newsów musimy popracować. MS mizerne ortograficznie, stylistycznie i tłumaczeniowo newsy nadrabia ich "nadmiarem". Manupage to strona plagiatowców - w początkowym okresie swojej działalności bezczelnie kopiowali nasze teksty, na szczęście zdołaliśmy to zauważyć i problem automatycznie zniknął.

Jednak wedle stereotypów poziom strony ocenia się pod względem oglądalności i liczby userów - dlatego króluje póki co DP, choć i tam niekiedy jakość pozostawia wiele do życzenia. Cóż, łącząc nasze siły, na pewno jesteśmy w stanie wiele zdziałać - tym bardziej, iż przed nami ponad 70 dni laby. Także do roboty panowie!

Koniec offtopa :!:

capo di tutti capi

MUSC PL
06-06-2007 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Stojkovic napisał(a):ale po odejsciu Matesa wiem, że bardzo dużo stracili. Mates, welcome home!!!

Czy ja wiem, czy stracili? Ostatnio byłem krytykowany, także powinno im to na dobre wyjść Wink

Stron nie ma co porównywać. Niektóre chcą więcej user'ów, inne tak jak manutd.pl nastawia się przede wszystkim na mądrych userów (co nie zawsze idzie w parze z ilością Wink )

No cóż... Dam z siebie wszystko Wink

Pozdrawiam
06-06-2007 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Diabeł Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
My name is Diabeł :twisted:

Robaczki wrocilem do uzaleznienia od netu po 9 miesiacach przerwy cos tam skrobne w wolnej chwili.

Ci ktorzy maja do mnie gg prosze o przypomnienie sie bo nie mam listy kontaktow, gg takie samo jak kiedys 1868694

Pozdrawiam
07-06-2007 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ja go pamiętam! Chyba prawie dwa lata temu stanowił o sile dyskusji na forum. Nie mylę się? Oby nie. Smile
07-06-2007 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości