Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się!
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Nie, nie mylisz się. To stary, dobry Diabeł Tongue

Witamy z powrotem!
07-06-2007 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ten sam diabeł Smile Teraz chyba wrócił z forumowej emerytury i zacznie piusać.. ciekawie Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-06-2007 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Witaj Diable, miło Cię znów widzieć. Jak już wspomniałem w innym topicu, coś nas - starych zapaleńców manutd.pl - przyciąga do tego forum, jakie by ono nie było. Cóż, o porządek martwić się nie musisz, bo "piecze" nad wszystkim sprawuje teraz garstka młodych wilków, którzy być może kiedyś będą musieli podjąć taką decyzję jak Ty - wydawać by się mogło tak niedawno Wink

Co do GG - oczywiście potem Ci dam znać, najpierw jednak muszę poogarniać cały ten chaos, bo znów namnożyła się kupa osób, z którymi i tak w ogóle nie gadam. Mniejsza o to Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
07-06-2007 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Diabeł napisał(a):My name is Diabeł :twisted:

Robaczki wrocilem do uzaleznienia od netu po 9 miesiacach przerwy cos tam skrobne w wolnej chwili.

Ci ktorzy maja do mnie gg prosze o przypomnienie sie bo nie mam listy kontaktow, gg takie samo jak kiedys 1868694

Pozdrawiam

Kope lat stary :shock: W koncy wrociles na stare smieci.

Witam Mates na pokladzie, widze, ze jednak zawitales na nasz poklad 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
09-06-2007 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woman in RED Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Pisanie o sobie nie jest szczególnie fajne więc tak po krótce, z tej strony fanatyk United z 10 letnim stażem :twisted: Poczytałam odrobinę i mam wrażenie że całkiem konkretna ekipa jest na tej stronie i mam ochotę się do niej przyłączyć :wink:
25-06-2007 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Witamy witamy witamy!

Szanowna kobieta w czewieni napewno nasze forum cudownie odmieni - ale freestyle mi się ułożył Smile
Mało u nas kobiet które "wiedzą o co chosi jakby".
Dlatego z jeszcze większą przyjemnością witam ciebie w naszych skromnych progach życząc połamania klawiatury Smile

Drogba drogba, drogba dziki... Tongue

[Obrazek: Ole201.jpg]
25-06-2007 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Witam wszystkich kilka słów o mnie

Mam na imie Michał. Big Grin
Mieszkam sobie w Płocku, mam 22 lata, powoli kończe studia na UAM - w przyszłym roku magisterka. Piłką nożna interseuje się chyba od zawsze, poza tym lubie troche pozwiedzać takze czesto jeżdze po Polsce lub wyjezdzam za granice (przy okazjo do pracy też).Kobicuje oczywiscie United i Wisełce Płock. Swego czasu w liceum pisałem do kilku serwisów sportowych ale teraz juz sprawa nieaktualna głównie przez brak czasu.
02-07-2007 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Witamy i zapraszamy do częstego wypowiadania się na tematy na tym forum. Na pewno przyda się ktos kto pamięta jeszcze czasy Cantony i Kanczelskisa Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
02-07-2007 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Witamy Niemir, dobrze, że nowe twarze na forum przybywają. Fajnie będzie, jeśli będziesz pisał coś od czasu do czasu, bo nasze forum to wizytówka manutd.pl :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
03-07-2007 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
Witam! Mam na imie Adam i jestem z Kalisza mam lat 15. Interesuje sie glownie pilka nozna i siatkowka. W Kaliszu mamy najlepsza druzyne zenskiej siatkowki. Jestem fanem Manchester United wiec pomyslalem zeby dolaczyc do waszego forum Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
15-07-2007 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Zaga92 mam nadzieję,że nie kibicujesz KKS Kalisz? :twisted:.WItamy Zaga i mamy nadzieję że będziesz u nas pisał długie mądre posty i że jak najdłużej u nas będziesz!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
17-07-2007 08:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #42
 
Nie da sie ukryc ze nie jestem ich fanem. Zreszta w Kaliszu nie ma druzyny pilkarskiej godnej uwagi. Sad

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-07-2007 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Witam zaga i mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej niż tydzień, a najlepiej dopóki tobie lub władzom nie znudzi się to forum.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-07-2007 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Witam serdecznie wszystkich nowych userów. Zaga jak widać u nas zagościł na stałe i konsekwentnie się wypowiada, co na pewno cieszy. Gdyby jeszcze kilkanaście osób z zewnątrz wkręciło się w forumowe życie, to moglibyśmy powoli mówić o prawdziwym odrodzeniu ManUtd.PL Wink Tym niemniej na to jest czas i myślę, że wspólnymi siłami wkrótce osiągniemy ten cel. Przy okazji zachęcam do przedstawiania się w tym temacie WSZYSTKICH użytkowników, którzy po raz pierwszy weszli w nasze skromne progi.

capo di tutti capi

MUSC PL
28-07-2007 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
Przyszła pora na nadmienie paru słów o mojej osobie Smile Nie jestem nowicjuszem na tym forum, od dawna korzystałem z niego, ale tylko biernie- przeglądajac posty innych użytkowników. Jakoś niegdy nie miałem takiego impulsu, aby się zarejestreowac- zwyczajne lenistwo;]. Ale zawsze uważałem to forum za dośc specyficzne (kontekst zdania pozytywny) Miało ono swój klimat, wydawało się, że piszą na nim ciekawe osoby.To tyle na początek. :wink:
01-08-2007 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości