Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Anderson
[Obrazek: Anderson-Manchester-United-Profile_2655228.jpg]

8. ANDERSON

Data urodzenia: 13 Kwiecień 1988
Miejsce urodzenia: Porto Alegre, Brazylia
Narodowość: Brazylijczyk
Pozycja: Pomocnik
Wzrost: 176 cm

Poprzedni klub: FC Porto
Debiut w MU: 01 Wrzesień 2007 v Sunderland (H)
25-01-2008 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Anderson
Nieżle mu idzie przystowanie się do angielskiego stylu. Imponuje mi walecznością. I dobrze że go mamy. Miejmy nadzieje że to przyszłość MU.
26-01-2008 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Anderson
Powiedzenie "nowy Ronaldinho" robi wrażenie Big Grin choć teraz Roni nie gra na wysokim poziomie(ba on wcale nie gra :lol: )
26-01-2008 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tedunio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Anderson
Według mnie nie powinniśmy na niego mówić na niego "nowy Ronaldinho". On gra w ogóle inaczej niż gracz Barcelony. Ale ogólnie bardzo dobry zakup SAF'a, już w pierwszym sezonie dużo gra i to gra bardzo dobrze.
26-01-2008 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #5
Re: Anderson
Już w wielu meczach potwierdził, że warto na niego stawiać, choć po powrocie Scholes'a będzie zapewne dostawał mnie szans. Pieniądze na pewno nie zostały wyrzucone w błoto. Ja jestem zadowolony z gry brazylijczyka.


Fan United od 1992 roku
26-01-2008 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milosz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Anderson
Po jego pierwszych występach wiąże z nim duże nadzieję, jestem pewien, że nie będzie niewypałem, a pieniądze przeznaczone na jego zakup nie okażą się wyrzuconymi w błoto. Smile
Moją sympatie zdobyłprzede wszystkim dobrymi meczami z lfc i arsenalem, nie wiedziałem, że z niego taki walczak Smile brakuje mi troche jego akcji ofensywnych które widziałem w jego wykonaniu w FC Porto, ale to też rpzyjdzie. Mam nadzieje, że bramke w jego wykonaniu również szybko zobaczymy.
26-01-2008 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Anderson
Myślałem że to będzie typ zawodnika co C. Ronaldo lubiący się bawić piłką. Jak na Brazylijczyka jest bardzo waleczny i nie gra sam Big Grin W takim wieku widać jego dużą dojrzałość w grze już Smile Oby sie rozwijał nadal to będzie z niego godny następca Scholesa Smile

"We Are The Pride of All Europe"
31-01-2008 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Anderson
Tak się przyglądam temu zawodnikowi w ostatnich spotkaniach i uważam ( możecie uważać inaczej ) że to nasz w ostatnim czasie najlepszy środkowy pomocnik, kiedyś jeszcze za czasów gry w Porto wiedziałem że to talent czystej wody, gdy zobaczyłem wiadomość że ma przejść do Man. United byłem w szoku, przeczuwałem jednak to że będzie to gracz mający więcej do zaoferowania niż Nani...

Anderson mimo iż jest świetnie usposobionym graczem ofensywnym , potrafi pokazać zęba, walczy bark w bark, odbiera, robi wślizgi do naszej ligi jak znalazł, maestro, za 3-4 lata będzie liderem w United, i wiodącym piłkarzem na świecie,jestem tego pewny.

Carlos Queiroz w United "trochę"pomógł przy transferach Crisa, Naniego i Andersona, ciekawe co z tym Veloso ze Sportingu 8-)
02-02-2008 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manu8 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Anderson
Rzucił mi sie tekst z jednego miesięcznika, na liście najgorszych transferów znalazł się w czołówce Anderson, na początku był trochę w cieniu Nani'ego, ale wg mnie jest ta opinia jest krzywdząca, bardzo podoba mi się jego styl gry, ma coś w sobie trochę z R.Keane
06-02-2008 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arken Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Anderson
Moim zdaniem zakup Andersona był strzałem w dziesiątkę. Jeśli Ferguson zacznie przydzielać mu więcej zadań ofensywnych, to wkrótce doczekamy się jego bramek i wielu asyst. Sądzę, że za jakiś czas zadomowi się na stałe w wyjściowym składzie i będzie dzielił i rządził na boisku.
06-02-2008 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kiciarski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Anderson
Arken napisał(a):Moim zdaniem zakup Andersona był strzałem w dziesiątkę. Jeśli Ferguson zacznie przydzielać mu więcej zadań ofensywnych, to wkrótce doczekamy się jego bramek i wielu asyst. Sądzę, że za jakiś czas zadomowi się na stałe w wyjściowym składzie i będzie dzielił i rządził na boisku.

Zgodze się z kolegą ...

Sądzę, że był to bardzo dobry zakup ze strony United, niesamowity Brazylijczyk i te jego dalekie podania lewą nogą, cudo. Czasem ma jakieś gorsze dni, jak te ostatnie 2 mecze, czy 1 ale poradzi sobie ... 8-)
16-03-2008 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Anderson
mufc.pl napisał(a):Pomocnik Manchesteru United, Anderson, został powołany do reprezentacji Brazylii na środowe spotkanie ze Szwecją, które odbędzie się w Londynie. 19-letni środkowy pomocnik zastąpi w składzie gwiazdę Milanu, Kakę.

Brazylijska Federacja potwierdziła w specjalnym oświadczeniu, że najlepszy piłkarz świata jest kontuzjowany i nie może zagrać w spotkaniu na Wembley.

Selekcjoner "Canarinhos", Dunga, zdecydował się skompletować kadrę z młodych piłkarzy, mając na uwadze drużynę, która wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Reprezentacja olimpijska musi składać się z zawodników poniżej 23. roku życia, a dodatkowo można powołać trzech starszych piłkarzy.

Pełna kadra Brazylii: Julio Cesar (Inter), Diego (Almeria) - Alex (Chelsea), Henrique (Palmeiras), Lucio (Bayern), Leo (Gremio), Richarlyson (Sao Paulo), Daniel Alves (Sevilla), Marcelo (Real Madryt), Rafinha (Schalke) - Lucas (Liverpool), Gilberto Silva (Arsenal), Hernanes (Sao Paulo), Josue (Wolfsburg), Diego (Werder), Julio Baptista (Real Madrid), Anderson (Man Utd), Thiago Neves (Fluminense) - Robinho (Real Madryt), Alexandre Pato (Milan), Luis Fabiano (Sevilla), Rafael Sobis (Real Betis).

E tam, co kontuzja, Kaka po prostu wymięka przy Andersonie Big Grin

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
23-03-2008 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Anderson
Wszystkich chyba zadziwił Anderson. Spodziewano się drugiego Ronaldinho, ciągle bawiącego się piłką, ośmieszającego kibiców. Wielu wątpiło, że przystosuje się do gry w twardej Premier League, a jednak wyrósł na znakomitego a przede wszystkim walecznego i pracowitego defensywnego pomocnika.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-04-2008 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ewelinka937 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Anderson
Z niecierpliwością czekam na pierwszego gola Andersona w United. Coraz częściej wychodzi w pierwszym składzie, co na pewno mnie nie dziwi, bo spisuje się naprawdę dobrze. Kolejny raz mamy potwierdzenie, że Ferguson ma nosa co do utalentowanych zawodników Smile
12-04-2008 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mamon12 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Anderson
Anderson to obecnie moj drugi nr na liscie ulubionych zawodnikow obecnego United , zaraz Po Rooneyu . Co w nim moze imponowac i zachwycic ?? To ze nigdy nie odpuszcza jak na diabla przystalo i zawsze gra z poswieceniem dla druzyny . Takie cechy mozna znalezc w wielkich legendach United jak Cantona , Charlton , Keane czy wielu wielu innych . Moze wydawac sie smieszne porownanie do tak wielkich Legend United juz w wieku 19 lat , - ale jest ono uzasadnione jego gra. Owszem , musi jeszcze zakwitnac i dorosnac pilkarsko , ale gdy tylko wzbierze w nim milosc do Manchester United - to smialo go bedzie mozna nazwac Prawdziwym Czerwonym Diabłem .


//staraj się używać polskich znaków + pisać nazwy własne z wielkich liter - radzio
16-04-2008 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości