Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryan Giggs
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #256
Re: Ryan Giggs
EsDe napisał(a):Tak na serio to w UK nie mają mu za złe tego, że zdradził żonę. Chodzi o to, że RG chciał zamknąć usta prasie, co mu się zresztą udało, a potem próbował pozbyć się informacji na ten temat z internetów. Dlatego tak się go czepiają.

Gówno prawda. Kutafońce zwietrzyły szansę na podniesienie sprzedaży i wypisują, co się tylko da, szczególnie, że mamy sezon ogórkowy.

Gdzie jest Groszek?
07-06-2011 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #257
Re: Ryan Giggs
Spał z tą, a może z tą, a może z tamtą? Media złapały wiatr w żagle i dryfują jak się da. Niepokojące jest to, że zaczynają się rodzić pogłoski o przyspieszonym zakończeniu kariery przez Giggsa....



Mój Blog: Pod presją czasu
10-06-2011 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #258
Re: Ryan Giggs
I wcale nie zdziwiłbym się, gdyby Ryan jednak zdecydował się szybciej zakończyć karierę. Podobno Giggsy nie chce być obiektem drwin i żartów ze strony kibiców podczas meczów wyjazdowych. Do tego dochodzi ta cała nagonka na niego, którą teraz przeprowadzają media.

Mamy jednak wakacje, sezon ogórkowy, drużyna wyjedzie na tour do Ameryki. Sezon zaczyna się pod koniec sierpnia, więc do tego czasu może afery przycichnie i Ryan zagra jeszcze jeden sezon w czerwonej koszulce...

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-06-2011 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #259
Re: Ryan Giggs
Jaroldz napisał(a):Podobno Giggsy nie chce być obiektem drwin i żartów ze strony kibiców podczas meczów wyjazdowych.

W sumie może tylko takie wrażenie odnoszę, ale wydaję mi się, że kto jak kto, ale on miałby na to najbardziej wyjebane Smile

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
11-06-2011 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #260
Re: Ryan Giggs
Internetowe głosowanie na Giggsa, Golden Foot: http://www.goldenfoot.com/acm-on-line/Ho...a2645.html

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
18-07-2011 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #261
Re: Ryan Giggs
Ryan Giggs, który może się pochwalić 20-letnią jak do tej pory karierą dla Manchesteru United na najwyższym światowym poziomie, zgarnął nagrodę Golden Foot za 2011 rok.

Ukryty tekst:
Po otrzymaniu trofeum z rąk księcia Alberta z Monako, legenda Czerwonych Diabłów powiedziała, że miała szczęście grać dla największego menedżera, jakim jest sir Alex Ferguson.

"On jest twardy, ale sprawiedliwy. Wymaga wiele od swoich podopiecznych, aby dawali od siebie jeszcze więcej" - zauważył Ryan podczas ceremonii w poniedziałkowy wieczór w Monte Carlo.

"Jest najlepszym menedżerem i cieszę się, że to właśnie pod jego okiem mogłem trenować podczas całej mojej kariery."

Giggs został wybrany w głosowaniu, w którym otrzymał rekordową liczbę głosów oddawaną za pomocą strony internetowej. W ramach swojej nagrody, Walijczyk mógł zostawić odcisk swojej stopy na Promenadzie Mistrzów w Monte Carlo. Na liście goście tej w hollywoodzkim stylu uroczystości co roku znajdują się największe nazwiska piłki nożnej w całej historii.

"To wielki zaszczyt zdobyć taką nagrodę i mieć przywilej możliwości odciśnięcia swojej stopy wśród samych najwybitniejszych zawodników" - dodał.

"Miałem szczęście grać u boku wielkich piłkarzy, grać pod okiem największego menedżera i grać w najlepszym klubie na świecie. W tej chwili wciąż cieszę się swoją grą w piłkę więc nie myślałem jeszcze o tym, co będę robić gdy z tym skończę. Ale jeśli to wszystko skończyłoby się już jutro, powiedziałbym, że miałem fantastyczną karierę i nie zamieniłbym się z nikim innym."

Wśród rywali Giggsa podczas tegorocznego konkursu był m.in. były już zawodnik United, David Beckham. Pozostali nominowani to: Gianluigi Buffon (Juventus & Włochy), Didier Drogba (Chelsea & WKS), Samuel Eto'o (Kamerun & FC Anży Machaczkała), Iker Casillas (Real Madryt & Hiszpania), Javier Zanetti (Inter Mediolan & Argentyna), Carles Puyol (Barcelona & Hiszpania), Raúl (Schalke & Hiszpania), Xavi (Barcelona & Hiszpania).

Golden Foot jest prestiżową nagrodą koronująca karierę piłkarza który ukończył 29 lat, który wyróżnia się wynikami sportowymi (zarówno indywidualnymi jak i klubowymi), ma świetną osobowość i zasługuje na szacunek opinii publicznej i piłkarskich ekspertów.

Poprzedni zwycięscy to Włosi Francesco Totti (2010), Alessandro Del Piero (2007) i Roberto Baggio (2003), brazylijskie legendy Ronaldinho (2009), Roberto Carlos (2008) i Ronaldo (2006), ukraiński napastnik Andrij Shewczenko (2005) oraz gwiazda Republiki Czech Pavel Nedved (2004).

Manusite.pl

Brawa dla Ryan'a. Należało mu się :!:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-10-2011 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #262
Re: Ryan Giggs
Ciekawa statystyka robiąca wrażenie:
OptaSports napisał(a):105 – Ryan Giggs has a better minutes/assist rate than any player with more than one assist in the Premier League this season.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-02-2012 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #263
Re: Ryan Giggs
Cytat:Ryan Giggs pozostanie w składzie Manchesteru United na kolejny sezon - poinformowała oficjalna strona klubu. Walijczyk podpisał roczne przedłużenie kontraktu, który zatrzyma go na Old Trafford do końca sezonu 2012/13, dwudziestego drugiego z kolei w karierze.
Fenomen!



Mój Blog: Pod presją czasu
10-02-2012 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #264
Re: Ryan Giggs
O proszę, czyli mamy już pierwszy transfer do środka pola.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-02-2012 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #265
RE: Ryan Giggs
Trudno oceniać występ Giggsa na podstawie zmiany jaką dał w meczu z Chelsea. Może gdyby dłużej utrzymywał się remis to odcisnąłby swoje piętno i zrobił kilka akcji, tudzież posłał kilka świetnych podań, no ale własnie "MOŻE"... Jak Ryan wspomniał ostatnio, decyzję o przedłużaniu kariery w kilku poprzednich latach podejmował w okolicach świąt po rozmowie z sir Alexem, ale rok rocznie miał do tego czasu już kilka świetnych występów, którymi zaginął czasoprzestrzeń. Tym razem jest inaczej i czas chyba doścignął Walijskiego Czarodzieja. Może czas zawiesić buty na kołku i pomyśleć o karierze trenerskiej? Sto razy wolałbym Giggsa, lub Scholesa zamiast Phelana, w roli pierwszego asystenta.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
29-10-2012 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #266
RE: Ryan Giggs
matys napisał(a):
Mubinio napisał(a):Giggsa, który na skrzydle już grać raczej nie powinien
No raczej powinien grać tylko tam. W środku nie ma z niego żadnego pożytku.
Był czas kiedy Ryan grając w środku pola prezentował się bardzo dobrze. Wydawało się już, że zostanie tam na stałe. Ostatnio jest jednak zupełnie na odwrót. Gdy gra w środku nie mamy z niego zbyt wiele pożytku, za to na skrzydle daje wiele dobrego.

W pierwszej części sezonu Giggs prezentował się naprawdę słabo. Bałem się, że będzie tak do końca sezonu. Jeśli tak stan rzeczy miał się utrzymywać nadal chciałem by Ryan skończył karierę, by takimi występami nie psuł tego wszystkiego na co pracował tyle lat. Na szczęście w ostatnich spotkaniach Ryan wyraźnie odżył i po raz kolejny pokazuje, że mimo zaawansowanego wieku wciąż jest w stanie dać wiele zespołowi.

Jak już pisałem w innym temacie, słaba forma w pierwszej części sezonu była przyczyną braku odpoczynku w lecie. Giggs grał na IO, przez co nie mógł należycie naładować akumulatorów. SAF odstawił go na kilka spotkań, dał mu spokojnie trenować, nie przemęczał zbytnio i teraz mamy tego efekty.

Jeśli Walijczyk utrzyma taką formę, to nie mam nic przeciw temu by został z nami na kolejny sezon. Pod warunkiem oczywiście, że jego pozostanie nie będzie wiązało się z brakiem transferów, które bez dwóch zdań, są nam potrzebne. Jako uzupełnienie składu, alternatywa dla zawodników, którzy mają kontuzję bądź słabszą formę, Giggs będzie jak znalazł. Nie może być i nie chce żeby było tak, że będziemy naszą grę opierać na Walijczyku.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2013 21:01 przez Foster.)
06-01-2013 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #267
RE: Ryan Giggs
Foster napisał(a):Był czas kiedy Ryan grając w środku pola prezentował się bardzo dobrze.
Dla przykładu w drugiej części sezonu 2010/2011, o ile dobrze pamiętam najjaśniejszym jego występem był wtedy rewanż z Chelsea w LM.

Gdzie jest Groszek?
06-01-2013 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #268
RE: Ryan Giggs
Niech ten Ryan strzeli bramkę w tym sezonie w Premier League! Bo to grzech by było zepsuć sobie taką statystykę niemal na sam koniec Big Grin

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
07-01-2013 01:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #269
RE: Ryan Giggs
robaldo napisał(a):Niech ten Ryan strzeli bramkę w tym sezonie w Premier League! Bo to grzech by było zepsuć sobie taką statystykę niemal na sam koniec

Wymarzona sytuacja - W meczu z Liverpoolem Young wpada pole karne i jest wyraźnie podcinany. Do piłki podchodzi Giggsy i ładuje bombę w okienko bramki Reiny, a całe Stretford End eksploduje z radości, która niesie się aż do niebieskiej części miasta. Fuck yea!

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
07-01-2013 08:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #270
RE: Ryan Giggs
Ferguson po meczu z WHU wyznał, że Ryan zostaje na kolejny rok. Przyznam szczerze, że wolałbym, aby Giggs już w czerwcu zakończył karierę niż ma się rozdrabniać na drobne. Może to też oznaczać, że SAF latem nie kupi niestety żadnego skrzydłowego klasy światowej.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-01-2013 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości