Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kieran Richardson
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Wczoraj Kieran zagrał w spotkaniu z Chelsea całe spotkanie biegał i walczył. Kilka dobrych podań lecz bez rewelki. Musi popracować nad crossami i chyba najbardziej rzuca się w oczy jego chwiejnośc na nogach.
Atuty tego młodego gracza to "klej w nodze" gdy przyjmuje piłkę. Świetnie potrafi ja "Zgasić" gdy trzeba i dograć do napastnika w polu karnym.
Potrafi zaskoczyć i zachwycić lecz równie często nie wyrózniac się zupełnie...

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-05-2007 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
W meczu z Chelsea Richardson nie zagrał jakoś nadzwyczajnie, zresztą jak w większości spotkań. Dobre zagrania przeplatał ze złymi, czasami tylko jakieś bardzo dobre podanie mu wyszło (jak np. to świetne prostopadłe zagranie do Eaglesa po ziemi w pole karne).

Drugi Giggs to nie będzie i już dawno o tym pisałem. Musi jeszcze dużo pracować.
11-05-2007 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Richardson rzeczywiście nie zagrał jakieś super spotkania z Chelsea, jedyne, co pamiętam w jego wykonaniu to rzut wolny. Oddał mocny strzał i był dość blisko trafienia. Ale ogólnie Kieran zagrał przeciętyn mecz, musi jeszcze popracować nad różnymi elementami gry.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-05-2007 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
A wg mnie zagrał bardzo dobre spotkanie w środku pomocy, waleczny, nieustępliwy, ładnie zagrywał. Wiadomo, że grali pierwszy raz w takim składzie i ciężko było coś konkretnego skonstruowac. Mi się jego gra podobała.

Under The Boardwalk - United Warriors
11-05-2007 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Waleczności nie można mu odmówić, to prawda. Podania też niezłe, ale zbyt dużo niedokładności. Ja jednak oczekuję od niego czegoś więcej.
11-05-2007 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Pejter napisał(a):Waleczności nie można mu odmówić, to prawda. Podania też niezłe, ale zbyt dużo niedokładności. Ja jednak oczekuję od niego czegoś więcej.

Od niego oczekiwac wiecej nie można, bo szczyt jest taki jaki pokazał z Chelsea. Gra na poziomie. Nie na pierwszą " 11 " i tak już zostanie. Chłopak okres dojrzewania piłkarskiego ma powoli za sobą. Raczej juz tak zostanie jak jest. Dla mnie taki człowiek może byc na ławce w United.

Under The Boardwalk - United Warriors
11-05-2007 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ale zazwyczaj tacy ławkowicze odchodzą po jakimś czasie...
Strasznie zatarty mam jego obraz. Taki prawdziwy mix... słabe zagranie, a za chwilkę dobre...
Z forma też róznie...
Mimo wszystko lepiej go miec na boku niż nie mieć...

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-05-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #23
 
W angielskich mediach mowi sie o odejsciu Kierania do West Hamu. Druzyna z Londynu ma podobno zaproponowac 4 mln funtów. Nie widziałem Richardsona u nas jak jeszcze nie było Naniego i Andersona, a teraz to juz w ogole...Mysle, ze 4 mln to dobra cena.

amor patriae nostra lex
02-06-2007 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Za 4 mln ja bym go sprzedal od razu. Wiem, ze jest naszym wychowankiem i jest Anglikiem, a to wplywa na jego korzysc, ale niestety pilkarsko nie jest wystarczajaco dobry na MU. Na pewno bym nie plakal, gdyby odszedl. Wedlug mnie, Park jest duzo lepszym od niego pilkarzem, tylko zeby wreszcie kontuzje go przestaly dreczyc.
02-06-2007 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Nie no, jeśli miałby odejść za te 4 mln no to jak najbardziej, bo wątpie, żeby Kieran teraz się przebił do pierwszego składu z takimi piłkarzami w pomocy. Dość wysoka kwota jak za takiego zawodnika, nie mówię, że jest zły, ale na pewno nie taki dobry, a w West Hamie miałby szanse na regularne granie i podszlifowanie swoich umiejętności.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-06-2007 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Tak,przejście Kierana do WHU było by fantastycznym posunieciem,tylko czy Sir Alex Ferguson się zgodzi?Oby,w West Hamie dobrze sie rozwijał to może będzie lepszym zawodnikiem niż aktualnie.Tak jak napisaliscie Anglik jest za słaby na United.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-06-2007 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Sam nie wiem czy sprzedaż tego gracza jest konieczna... szczerze mówiąc to mi jest to obojętne. Nic wielkiego w MU nie osiągnął... kilka ładnych bramek udało mu się strzelić...

[Obrazek: Ole201.jpg]
02-06-2007 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Ze względu na sympatię, jaką darzę Kierana, radziłbym mu mimo wszystko odejść do słabszego zespołu. U nas próbuje się dobić do pierwszego składu, jednak z mizernym skutkiem, a trzeba przyznać, że dość konkretny poziom sobą reprezentuje - znalazłby swoje miejsce w klubie z niższej półki. Nie tyle zależy mi na jego odejściu, co na dalszej karierze - po prostu nie wypada, żeby taki kumaty gość się zmarnował Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
09-06-2007 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Ciampel napisał(a):Ze względu na sympatię, jaką darzę Kierana, radziłbym mu mimo wszystko odejść do słabszego zespołu

Wsumie to tutaj muszę się z Tobą zgodzić, bo po tych transferach jeszcze trudniej będzie mu się przebić do pierwszego składu United. Również szanuję Kierana, bo złym zawodnikiem nie jest, a gdyby odszedł do słabszego klubu w Premiership na pewno znaleźli by miejsce dla niego składzie, np. gdy grał WBA występował bardzo często w pierwszej jedenastce, przecież drużyna chciała go zatrzymać dla siebie. Na razie jest cicho, co do odejścia Richardsona z Old Trafford, może jednak zostanie? Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-06-2007 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ciampel napisał(a):po prostu nie wypada, żeby taki kumaty gość się zmarnował

Co do tego, że jest kumaty to bym polemizował. Często podczas jego występów wydaje mi się, że nie myśli. Dostanie piłkę, biegnie po skrzydle jak najdalej, a później (o ile wcześniej nie straci piłki) dośrodkowuje do nikogo, bo nawet się nie patrzy, czy któryś z jego partnerów mu się wystawia...
09-06-2007 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości