Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United - AC Milan ( 24.04. Old Trafford )
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Wojtek3 napisał(a):Zostało do konca sezonu 8 meczów, od 99 ' nie bylismy nigdy tak blisko The Treble, 8 meczów na poziomie... tak blisko...

Tak blisko i tak daleko. Do The Treble jeszcze dłuuuuuga droga, a póki co trzeba się skupić na półfinale z Milanem. 2 lata temu dwukrotnie wygrywali z nami 1:0 i wtedy pierwsze spotkanie również było rozgrywane w Anglii. Historia lubi się powtarzać, ale nie tym razem :twisted: Można powiedzieć, że odbiliśmy sobie wcześniejsze niepowodzenia z Benficą i Lille, wiec teraz przyszedł czas na Milan. W uszczuplonym składzie będzie niezwykle ciężko o awans do wielkiego finału, ale "Czerwone Diabły" są w stanie to osiągnąć. Ważny będzie dla nas ten pierwszy mecz na OT i mam nadzieję, że osiągniemy dobry wynik. Włosi sa jak najbardziej do ogrania, ale nie można dać im dojść do głosu.

UNITED!!!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
23-04-2007 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Na chwilę obecną SAF ma do dyspozycji 3 obronców - O'Shea, Brown, Heinze. Dołączyć ma do nich Darren Fletcher.

Na ławce zacznie prawdopodbnie Patrice Evra ktory jest świerzo po wyleczeniu kontuzji łydki z meczu z Sheffield...

Natomiast w bramce Milan zagra jednak Dida, ale nie zobaczymy Ronaldo, ktory juz nam kiedys na OT strzelił hat-tricka...

Under The Boardwalk - United Warriors
23-04-2007 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Wojtek3 napisał(a):Te tyły są przerażające, mamy jeszcze w zastępie Kierana i O'Shea, którzy mogą zagrać z tyłu, jednak po dzisiejszym to wolałbym zobaczyć najlepszego naszego lewego obronce w tym sezonie, Evre.

Kieran Richardson też nie będzie mógł zagrac w meczu z Milanem Sad przydałoby się zrobić jakąś dwubramkową przewae nie tracąc gola przed rewanżem.
Mam pytanie: gdzie będzie można zobaczyc ten mecz w TV bo na TVP bedzie tylko skrót, a na TVN Turbo już chyba nie pokazują meczy LM. Jak nigdzie nie będzie to będe musiał ogladać na ruskim kanale a tam się lipnie ogląda, choć ruski był szczęśliwy kanał bo Mu wygrało 7:1 jak oglądałem tam Smile
24-04-2007 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #19
 
Dzisiaj wazny mecz a u nas duuuzo kontuzji, tzn: Ferdinand, Neville, Vidić, Silvestre, Cathart, Park, Richardson i Saha.
W podstawowej 11. zagraja pewnie:
VdS
Brown - Heinze - O`shea - Evra
Ronaldo - Carrick - Scholes - Giggs
Rooney - Smith

Obrone moze SAF inaczej postawi, ale pewnie oni zagraja.
Ławka rezerwowych ciekawie wyglada: Kuszczak, Fletcher, Solskjaer, Dong, Lee, Eagles i Marsh. Tych trzech ostatnich w zadnym meczu nie widzialem. Tylko jakies gdzies tam filmiki małe.

Milan ma problemy ze strzelaniem bramek ... i bardzo dobrze. Napastnicy nie grzesza skutecznoscia, ale Kaka strzela. Dobrze ze Ronaldo nie moze zagrac...

TVants wieczorem wloczyc i dopingowac Smile

GO GO UNITED!

amor patriae nostra lex
24-04-2007 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
adriano napisał(a):Mam pytanie: gdzie będzie można zobaczyc ten mecz w TV bo na TVP bedzie tylko skrót, a na TVN Turbo już chyba nie pokazują meczy LM. Jak nigdzie nie będzie to będe musiał ogladać na ruskim kanale a tam się lipnie ogląda, choć ruski był szczęśliwy kanał bo Mu wygrało 7:1 jak oglądałem tam

Nsport TVN pokazuje ten mecz oraz niemiecki DSF. Jednak jest temat gdzie o tym piszemy - > ManUtd Plus...

Zashi napisał(a):Ławka rezerwowych ciekawie wyglada: Kuszczak, Fletcher, Solskjaer, Dong, Lee, Eagles i Marsh.

Na ławce siądzie Evra a za niego będzie grał O'Shea.

Fletcher - Brown - Heine - O'Shea

Patrice jest świerzo po kontuzji i SAF boi sie go wystwic od początku. Ławka wtedy będzie wyglądac raczej tak :

Kuszczak - Evra - Solskjaer - Eagels - Dong

Under The Boardwalk - United Warriors
24-04-2007 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #21
 
Wojtek3 napisał(a):Ławka wtedy będzie wyglądac raczej tak :

Kuszczak - Evra - Solskjaer - Eagels - Dong

Nie zgadzam sie Smile To jest Liga Mistrzów i tam, tak jak w innych ligach na kontynencie mozna miec 7 rezerwowych. Wiec beda Ci co ja wymienilem z zamiana co Ty podales Smile

Szkoda, ze pierwszy mecz gramy u siebie. Alemistrz musi wszedzie grac Wink

amor patriae nostra lex
24-04-2007 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Najgorsze jest to, że Paul Scholes, Cristiano Ronakdo, Gabriel Heinze oraz Patrice Evra są zagrożenie wykluczeniem na następny rewnżowy mecz.
Mecz prowadzi Kyross Vasaras ktory w tym sezonie pokazał 32 żółtki kartki, czyli średnio 5 na mecz. A Scholes lubi łapać kartki w LM ( rok temu z Lille czerwien w tym roku z Romą czerwień, no i w 99 w meczu finałowym nie mógł zagrać..

Jakby Heinze dostał żółć to dopiero juz by była tragedia...

Under The Boardwalk - United Warriors
24-04-2007 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Rzeczywiście jest duże ryzyko z tymi żółtymi kartkami, trzeba będzie uważać, ale o to będzie trudno, bo przecież futbol angielski to walka i agresja, więc z pewnością ktoś dostanie kartkę i trochę się o to boję. Oby to nie był Gabriel Heinze, bo rzeczywiście nie byłoby już ciekawie w meczu rewanżowym w Mediolanie.

UNITED !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-04-2007 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
No i jest bardzo źle, ale powiem szczerze, że spodziewałem się tego. Gra w obronie tragiczna (do tego Evra dostał żółtą i nie zagra na San Siro). Wszystkie bramki kuriozalne, wpierw Dida dostaje piłką z metra w twarz, ta go lobuje, a on próbując wybronić wbija sobie sam do bramki. Wyrównanie Kaki - tu błąd Hainzego, ale także VdS który nie zrobił nic. A druga bramka to tragedia. Kaka jest sam na połowie, dostaje długie podanie, przerzuca nad Brownem, mija Hainze w którego za moment wpada Evra i Kaka będąc sam na sam pokonuję Edwina. Trochę za duża cena gry takim składem osobowym w obronie.

Dryblingi Ronaldo w pewnych momentach strasznie irytują, ten drybling w szerz na własnej połowie i strata, potem wymanewrowanie paru zawodników i brak podania, takich przykładów wiele, choć i tak chyba Cris jest najlepszy na boisku w naszej drużynie.

Oby druga połowa przyniosła zmianę wyniku na lepsze.

Edit:
Gdyby ktoś przed meczem powiedział mi, że będzie 3:2 dowiedziałby się pewnie jak głęboko może wsadzić sobie taki wynik w .... Tongue Z meczu, a zwłaszcza z drugiej połowy też zasłużyliśmy sobie na lepszy wynik (niewykorzystane sytuacje jeszcze w pierwszej połowie Ronaldo, w drugiej Carricka - to chyba nawet Włodarczyk by strzelił oraz Fletchera) jednak sytuacja w jakiej została zdobyta ta 3 bramka powoduje, że jednak wynik cieszy, mogło być gorzej.

Gdyby nie dwa fenomenalne podania musielibyście (albo nie, jeśli nie chcielibyście) czytać tym razem moją rozprawkę na temat "Jak dwóch najbardziej doświadczonych graczy United unika gry w arcyważnym spotkaniu". Jednak te fenomenalne podania Paula i Ryana oszczędziły Wam pewnie długiej lektury, co nie zmienia faktu, że do 59 minuty starali się wszystko zrzucić na barki piłkarza roku. CR7 robił co mógł, nawet robił za dużo, ale często podwójne krycie i szybkie faule uniemożliwiały granie takie jakie chciał nam pokazać. Bohaterem meczu na pewno jest Wayne, który zagrał jak Pippo, miał 2 sytuacje i obie wykorzystał. Drugi strzał był fenomenalny, świetnie wykorzystał złe ustawienie Didy.

Szybka analiza meczów u siebie Milanu. W lidze w tym sezonie:
12 - 2 (Siena 0-0, Torino 0-0) - 3 (Palermo 0-2, Inter 3-4, Roma 1-2) br: 28 - 14
Jednak te przegrane i remisowane mecze to początek sezonu, obecnie Milan ma 9 zwycięstw z rzędu u siebie .Dużo gorzej natomiast u siebie Milan gra w LM gdzie przegrał z Lille 0-2 oraz zremisował z Celticiem i Bayernem.

Mimo tego nikomu nie trzeba mówić jak ciężki będzie wyjazd na San Siro.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
24-04-2007 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ale to było spotkanie, adrenalina, stres, przez co całą drugą połowę oglądałem na stojąco Tongue Milan pomimo tego, że przegrał wiadomo, że ma bardzo dobrą sytuację, taką jak United miało po pierwszym meczu z Romą. Było widać brak podstawowych obrońców, było sporo błędów w tej formacji, szczególnie przy drugiej bramce Kaki... Evra jednak jak było widać zagrał od początku spotkania i spisał się moim zdaniem bardzo dobrze na lewej flance. Muszę też pochwalić Fletchera, który też się zaprezentował. Chyba nie muszę pisać, że świetnie zagrał Rooney, który strzelił dwie bramki 8) Zresztą, nie będę pisał, kto zagrał dobrze, z pewnością każdy oglądał Tongue

Zastrzeżenia ogromne do sędziego.. Tego, co ten pan nie odgwizdywał to mała bania :? Atak na piłkę - faul, atak na nogi - brak reakcji. Myślałem, że nie wyrobię przez tego pana, ale jednak wynik mnie jako tako uspokoił.

Będzie trudno w Mediolanie, bo Milanowi tylko potrzebna do finału jest jedna bramka, lecz mam nadzieję, że już na ten drugi mecz obrona wzbogaci się o podstawowych defensorów, jednak zabraknie Evry. Zapowiada się na prawdę gorące widowisko, z pewnością tak ciekawe i emocjonujące jak dzisiaj.


Glory Glory Man United :!: :!: :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-04-2007 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Uf, nie lubię horrorów... Szkoda, że po szybko strzelonej bramce nie poszli za ciosem, bo mogłoby to wyglądać dużo lepiej. Na szczęście mamy zwycięstwo i to my jesteśmy teraz w nieco lepszej sytuacji niż Milan. Nie powinniśmy się bronić w drugim meczu, bo to na pewno nic nie da, po prostu trzeba zaatakować i grać swoje. Najlepszym rozwiązaniem byłoby szybkie strzelenie bramki, która uciszyłaby ataki Milanu od pierwszej minuty, których naturalnie należy sie spodziewać. Mam tylko nadzieję, ze któryś z podstawowych zawodników wyleczy kontuzję, bo może być niezwykle ciężko (najlepiej gdyby wrócił któryś z obrońców).

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
25-04-2007 05:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Bardzo ładne widowisko na Old Trafford. Dobrze się ten mecz dla nas rozpoczął i na całe szczęście można powiedzieć, że dobrze skończył. Wiadomo, każdy z nas myślał o innym wyniku, ale biorąc pod uwagę przebieg wydarzeń we wczorajszym meczu 3:2 to naprawde dobry wynik. Milan stworzył sobie 3 góra 4 okazje i wykorzystał 2. My mieliśmy ich zdecydowanie więcej, ale zabrakło szczęścia. Przy strzałach Carricka i Fletchera już widziałem piłkę w bramce, ale ta jak na złość nie chciała tam wpaść. Rooney tymi dwiema bramkami przyćmił trochę Kakę, który mógł być bohaterem Milanu, ale wspaniała druga połowa w wykonaniu "Czerwonych Diabłów" nie pozwoliła mu na to. Emocje wielkie, wygraliśmy, wiec teraz trzeba będzie jechac na San Siro z wiarą w awans. Trzeba walczyć i awansować do finału.

UNITED!!!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
25-04-2007 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
gollaz napisał(a):Wyrównanie Kaki - tu błąd Hainzego, ale także VdS który nie zrobił nic. A druga bramka to tragedia. Kaka jest sam na połowie, dostaje długie podanie, przerzuca nad Brownem, mija Hainze w którego za moment wpada Evra i Kaka będąc sam na sam pokonuję Edwina. Trochę za duża cena gry takim składem osobowym w obronie.

Wyrównanie Kaki - błąd Carricka, który na 16 metrze już odpuścił pościg za brazylijczykiem przez co Heinze schodząc za nim nie miał asekuracji co odbiło sie na strzale, a możliwe, że by go nie było. Zawinił też van der Sar ? Nie wątpie, krył krótkiego słupka a strzał był poprostu idealny...

Czy ja wiem czy za duża cena ? Innej opcji raczej nie mieliśmy Wink

Bramka Ronaldo troche śmieszna, ale nie wiele brakowało a sam osobiście wpakował by ją do bramki.
Przy drugim golu dla Milan większą wine ponosi raczej Evra, który wleciał na Heinze, choć nie chciał tego przecierz zrobic, zdarza się. Jakby nie było gole trochę śmieszne...

Wspaniała druga połowa UNITED, takiej własnie brakowało z M'Boro, nacisnąć na nich i strzelić. My nacisnielismy, ale coś mało skutecznie. We Włoszech będzie ciekawie. Ja licze na finał z L'Poolem...

Under The Boardwalk - United Warriors
25-04-2007 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
Wojtek3 napisał(a):Czy ja wiem czy za duża cena ? Innej opcji raczej nie mieliśmy Wink

Skoro Milan wykorzystał połowę swoich sytuacji, a w każdej z nich błąd popełniła obrona to jest to wysoka cena tego, w jakim składzie musieliśmy grać.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
25-04-2007 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Master Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
:twisted: Bardzo dobry mecz ! Był to jeden z lepszych meczy Rooneya w tym sezonie. Było by 3:1 gdyby nie koszmarny bład Evry i Heinze. Ale cieszmy sie z wygranej !!
27-04-2007 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości