Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #526
Re: Cristiano Ronaldo
niech se zbiera, później będzie problem kogo na ławie posadzić i się zaczną szopki Smile

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
11-06-2009 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #527
Re: Cristiano Ronaldo
Tak więc temat proponuję zamknąć, bo Ron już nie jest zawodnikiem naszej kadry Wink

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
11-06-2009 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #528
Re: Cristiano Ronaldo
Jeszcze jest, oficjalnie transferu nie ma.
11-06-2009 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #529
Re: Cristiano Ronaldo
To ja proponuję zamknąć forum, bo przecież bez Ronaldo MU nie istnieje Wink

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
11-06-2009 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #530
Re: Cristiano Ronaldo
Cóż chwała mu za to co zrobił dla nas przez te lata. Nie mogę pojąć tylko tego fałszywego zakłamania i udawania przywiązania do barw klubu , cóż ten świat najwyraźniej taki jest!

Viva Ronaldo! Do zobaczenia w 1/8 LM :roll:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-06-2009 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #531
Re: Cristiano Ronaldo
Cytat:Cóż chwała mu za to co zrobił dla nas przez te lata. Nie mogę pojąć tylko tego fałszywego zakłamania i udawania przywiązania do barw klubu , cóż ten świat najwyraźniej taki jest!
Że też nie nabraliście dystansu do tego co on mówi przez tych kilka lat. Ja nie mam wątpliwości, że w United mu się bardzo podobała, ale słoneczna Hiszpania to zawsze było jego wymarzone miejsce.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-06-2009 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #532
Re: Cristiano Ronaldo
Ale popatrzcie na dobre strony - za taką kasę kupimy jakichś fajnych piłkarzy, poza tym Rooney przestanie być w cieniu ROnaldo, jestem pewna że w przyszłym sezonie pokaże na co go stać Smile

Jak Roaldo tak kocha Real to niech spierdala tam, choć oczywiście jakos łatwo po jego odejściu nie będzie. Ale Manchester radzil sobie z odejściem nie takich piłkarzy. Zespół jest tak mocny i wyrówany, że będzie dobrze, tylko trzeba kupić jakiegoś skrzydłowego, albo nawet dwóch.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
11-06-2009 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #533
Re: Cristiano Ronaldo
Szkoda bo dobry grajek, ale płakał za nim nie będe

Pele good, Maradona better, George Best
11-06-2009 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #534
Re: Cristiano Ronaldo
A ja nie wierzę w to co czytam. Dlaczego SAF zdecydował się zaakceptować tą ofertę? Nie będę się rozpisywał, po prostu powtórzę to co pisałem wcześniej: "Będziemy tego żałować..."

Co nam po tych 80 mln?! Przecież jeśli sprzedajemy Ronaldo, to musi przyjść człowiek, który choć będzie miał szanse, żeby go godnie zastąpić. No bo chyba nie Valencia! Jedynym człowiekiem na rynku, który mógłby to zrobić jest dla mnie Ribery, ale on już przekreślił transfer do Anglii. Nie wiem, może Young, ale to jeszcze nie ta klasa. Nie wiem, nie mam pojęcia, co kombinuje Ferguson, trzeba czekać...

E: Do lojalności samego Ronaldo odnosić się jeszcze nie będę, bo właśnie teraz ma szansę pokazać ile są warte jego słowa.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-06-2009 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #535
Re: Cristiano Ronaldo
RedLucas a czemu koniecznie musi go ktoś zastąpić? Czy do wygrywania trofeów potrzebna jest taka gwiazda? Wygrywa się zespołem a nie jednym zawodnikiem. Jeśli na każdej pozycji będziemy mieli mocnych, stabilnych grajków to gwiazdy nam nie potrzebne. Żeby nie było - bardzo bym chciał Ribery'ego ale nie uważam, że koniecznie trzeba zastąpić Ronaldo. Priorytetem ma być budowa mocnej i zgranej drużyny a nie kupno jednego gwiazdora pod którego będzie grał cały zespół.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
11-06-2009 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #536
Re: Cristiano Ronaldo
Witam wszystkich,jestem nowy na forum.Chcialbym sie podzielic moimi odczuciami odnosnie informacji,iz CR7 oficjalnie dostal zgode na transfer do Realu.
Otóz jestem mu bardzo wdzieczny za wklad jaki niewatpliwie mial w sukcesy United w ostatnich latach,lecz plakac za nim nie bede.Bo jak mialby biegac w nastepnym sezonie w koszulce United i myslami byc dalej w Madrycie to ja dziekuje.Juz od roku trabil,ze jego marzeniem byloby zagrac w Realu,wiec nic na sile.Niepotrzebnie tylko oczy mydlil,jaki to On przywiazany du klubu z Old Trafford.
Dziwi mnie tylko co tak Go ciagnie do klubu z Madrytu.Prezes Perez kupuje kolejna ofensywna mega gwiazde(tzn.jeszcze nie kupil) i mysli ze swiat podbije.Z Ramosem i Metzelderem czy Heinze w obronie napewno( Wink .Nie wydaje mi sie aby transfer CR7 do Realu byl dla niego krokiem w przod.Popatrzmy tylko na pare transerow z ostatnich sezonow.Fabio Cannavaro szedl do Realu jako najlepszy pilkarz na swiecie-juz w pierwszym sezonie obnizyl loty,a jakim jest teraz "pewnym" defensorem dodawac nie trzeba.Rafael van der Vaart odchodzil do Realu jako przywodca HSV,kapitalny przeglad pola,swietnie bite stale fragmenty gry-w Realu posadzono go na lawie i juz pragnie odejsc(swoja droga nie wiem czy nie byloby glupie wziac go do United w ewentualnym rozliczeniu za Ronaldo,nie bylby drogi,a wedlug mnie dobry gracz srodka pola).
Jezeli rzeczywiscie transfer Ronaldo dojdzie do skutku,to za takie pieniadze bedzie mozna kupic 3 dobrych,solidnych pilkarzy.Valencia?Osobiscie jestem jak najbardziej za.Wiele bardzo dobrych meczow w ostatnim sezonie Premiership,wczoraj ogladalem go w meczu Ekwador-Argentyna gdzie rowniez prezentowal sie dobrze.Tevez?Jego walecznoscia moznaby bylo obdzielic kilku graczy na raz.Jednak 30mln euro to sporo,taki Benzema jest pare baniek tanszy,a z pewnoscia rownie dobry.I jeszcze jedno,zeby bylo wiecej pieniazkow na zastapienie CR7-pogonic gdzie pieprz rosnie Naniego.To jest nieporozumienie,ze az glowa boli.2 lata i nic.
Pozdrawiam wszystkich fanow United.Bardzo fajna stronka,bede tu zagladal regularnie.
11-06-2009 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #537
Re: Cristiano Ronaldo
Red Lucas 0 o nie chodzi o to po co nam 80 mln - ale jeśli on chce iść tam koniecznie, to niech idzie szczególnie, że za taka kwotę. Nam sie przyda, nie zapominaj jaki dług mają Glazerowie, kiedyś trzeba go zacząć spłacać, poza tym będzie można kupić ze 2 skrzydłowych - np Riberyego i Younga czy Valencie. A po co trzymać Rona na siłe, jak on definitywie nie chce zostać - tylko popsuje to atmosfere w zespole, SAF też musi o to dbać, Manchester nigdy nie był druzyna jednego piłkarza i choć Ronaldo jest genialny, to nie ma co go na siłę trzymac i jeszcze dmuchać i chuchać na niego, niech spada jak nie chce tu być, poradzimy sobie bez niego. Ważna jest drużyna, a Roo przejmie liderowanie zespołowi czy ktoś tam inny.

PS Wiecie Fegie to Fergie, ja mu ufam że wie co robi, pozbywal sie nieraz świetnych piłkarzy, a druzyna dalej grała. Nie wiemy co sie dzieje w środku klubu, może Ronaldo marudzi, może za bardzo sie gwiazdorzy, może źle to wpływa na cały zespoł.. Na pewno nie będzie nam łatwo bez tego piłkarza, ale nie jest tez tak, że bez niego będzie tragedia, trzeba tylko nabyć jakiegoś skrzydłowego, a najlepiej dwóch i zycie sie będzie toczyć dalej Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
11-06-2009 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #538
Re: Cristiano Ronaldo
Ja już sam nie wiem co o tym myśleć? To jest cholernie ciężkie do ocenienia. Na pewno nie zastąpi go Valencia. Nie wiem, może przebudzenie Naniego. Może Rooney okaże się prawdziwym liderem. Ale to wszystko "może", wydarzyć może się wszystko. Jestem obecnie w kropce, czekam na ruch SAFa.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-06-2009 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #539
Re: Cristiano Ronaldo
Ronaldo po prostu nie da się zastąpić żadnym zawodnikiem. Trzeba będzie zmienić styl gry, uzupełnić skład. Mam nadzieje że w związku z tym odejściem, kilka transferów jest już przygotowanych.

Może warto dołożyć i kupić Riberego ?
11-06-2009 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #540
Re: Cristiano Ronaldo
Zakończyła się pewna era. Przykro mi strasznie, że Cristiano odszedł. Jest piłkarzem wyjątkowym, utrzymującym równą formę od trzech lat! Ferguson zawsze machał ręką na jego fochy, a kibice wybaczali mu wiele. Przede wszystkim trzy pierwsze dość słabe sezony Portugalczyka na Old Trafford (2003/04, 2004/05. 2005/06), gdzie Cristiano był typowym jeźdźcem bez głowy, grającym zbyt egoistycznie, podającym za późno i strzelającym nie tak jak powinien. Sytuacja szybko się jednak zmieniła i Ronaldo stał się najważniejszą postacią w United. Tak, nie boję się tego powiedzieć. Od sezonu 2006/2007, grając z Cristiano w składzie, byliśmy jeszcze raz tak groźni, jakbyśmy walczyli bez niego. W ilu meczach CR uratował nam skórę, ile ważnych goli strzelił? O tym chyba nie wszyscy pamiętają. Należy mu się szacunek, bo mimo iż ostatecznie (po raz drugi) wystawił nas do wiatru, to bez niego nie byłoby ani mistrzostw Anglii, ani triumfu w Lidze Mistrzów.

Ciekaw jestem, dlaczego Ferguson na to pozwolił. W tamtym roku jakoś przecież przekonał kapryśną Krystynę do ponownego założenia czerwonej koszulki. A teraz co? Może Portugalczyk po prostu stwierdził, iż zrobił dla United tyle co mógł i wolał zostać elementem nowego galaktycznego składu Królewskich, który Florentino Perez tak szybko i łatwo buduje? Pewnie tak. Zresztą, w Madrycie na pewno może liczyć na jeszcze większe apanaże, a to jak wiemy, dla Cristiano jest bardzo ważne (zresztą, nie tylko dla niego). Do tego dochodzi piękna, słoneczna pogoda, roznegliżowane Hiszpanki i możliwość uczestniczenia w Gran Derbi. Któż nie chciałby być na jego miejscu? Smile

Zastanawia mnie też, czy sir Alex wiedział o jego odejściu już prędzej, jakieś dwa, trzy tygodnie temu. A może podobnie jak my, został zaskoczony i jego ewentualne prośby CR o pozostanie na Old Trafford były już zbędne? OK., najważniejsze teraz jest to, by zastąpić kimś błyskotliwego Portugalczyka. Mam dwie propozycje: Ashley Young i Franck Ribery (więcej już jutro w moim artykule na Redlog.pl). Myślę, że nie ma sensu bawić się w kupowanie średnich zawodników, takich jak Antonio Valencia. Nam jest potrzebny jeden, albo dwaj wybitni zawodnicy, którzy zapełnią lukę po Cristiano. Bo póki co, w United kogoś takiego brakuje. Berbatow nie jest typem gracza mogącego wziąć na siebie ciężar zdobywania goli i asystowania. Rooney od kilku sezonów strzela zbyt mało goli i co gorsza, jest strasznie chimeryczny. Owszem, zdarzają mu się znakomite miesiące w których ładuje gole jak szalony, ale są też takie, w których jest cieniem samego siebie. Niestety, to nie jest gracz, który załata dziurę po równym, fantastycznym Cristiano Ronaldo.

Żegnaj, Ron. Byłeś kimś, kogo pokolenia dzieciaków kochających piłkę będą naśladowały na boisku przez długie lata. Uwielbiałem Cię oglądać, kochałem patrzeć jak strzelasz, jak się cieszysz z tych bramek, jak dorastasz i stajesz się prawdziwym diabłem. Bo to właśnie Ty, jako jeden z nielicznych nie zawiodłeś w finale LM z Barceloną. Ty w pojedynkę wygrałeś dla nas mnóstwo spotkań, strzeliłeś dziesiątki arcyważnych goli. Cieszę się z tego, że kiedyś będę mógł opowiadać, że widziałem jak pewien Portugalczyk na moich oczach przekształcił się z rozkapryszonego dzieciaka w gwiazdę najwyższego formatu. Nie zapomnimy Cię.
Viva Ronaldo!

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
11-06-2009 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości