Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #556
Re: Cristiano Ronaldo
Ja wiem, to taka taktyka Pereza. teraz chce puścić Real z torbami za to, że musiał opuścić stołek na rzecz Calderona

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
12-06-2009 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #557
Re: Cristiano Ronaldo
Tylko też trzeba pamiętać o tym, że Real jak podpisuje kontrakt z takimi gwiazdami to zastrzega sobie 50% przychodów z ich praw do wizerunku czy jakoś tak. No a taki Ronaldo co roku czerpie nie małą kasę od sponsorów, więc trochę grosza Perezowi też skapnie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
12-06-2009 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #558
Re: Cristiano Ronaldo
TO jest jakies chore. Jak on ma mieć potem motywacje żeby grać. Zmarnuje się, a to przecież taki piłkarz... bez sesnu.
Skąd ten jebany Real ma tyle kasy....
Chociaż tak naprawde i tak zarobią tylko na tym transferze, obojętnie ile by mu nie płacili.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-06-2009 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
badyl_mufc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #559
Re: Cristiano Ronaldo
Po pierwsze Real ma dużo kasy, ale United też nie jest biednym klubem a nawet zarabia wiecej niż Real (choć może się mylę Wink) Ponadto co po takiej polityce że sie wydaje duużo kasy na piłkarza skoro można go mieć taniej (nie chodzi mi w tym momencie o Crisa) Jeżeli o mnie chodzi to skoro Ronaldo się tak ostatnio deklarował miłością do klubu to niech to teraz pokaże zostając przynajmniej na kolejny sezon. Wątpię aby tak się stało ale zawsze warto mieć nadzieję. CR to fantastyczny zawodnik i naprawdę uwielbiam oglądać jego grę (o ile nie przesadza z grą aktorską Wink)
Odbiegając od tematu to zauważyłem pewną tendencję że kibice Realu Madryt są debilami (sorry jeżeli ktoś się obrazi ale tak jest). Dlaczego? Ano dlatego, że w rozmowie z 3 kibicami tego klubu uważają oni że każdy piłkarz chce u nich grać, co więcej że nie wyobraża sobie gry w United bo Real jest lepszy (pokazują to już 3 sezon z rzędy [co najmniej] nie mogąc dobrnąć do ćwierćfinałów [poprawcie mnie jeżeli się mylę])
Cytuję:
- Oby Ribery przeszedł do United
- Chuja, nie zechce
- Niby czemu?
- Bo powiedział że chce do Realu
- Taak, oczywiście bo Real to potęga
-...
(trochę wymiany uwag)
Może na wyrost stwierdziłem że wszyscy są tacy że nie widzą wad swojej drużyny i ją wychwalają mimo iż tej daaaleko od przyzwoitego chociażby poziomu. Ale taki wnioski wysnułem po rozmowach kibiców (moje ulubione określenie: Kórewscy) tego "wielkiego" (nie żebym ubliżał i uniżał osiągnięcia Realu ale panowie [i panie] ile można żyć przeszłością) klubu.
12-06-2009 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cristofer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #560
Re: Cristiano Ronaldo
hehe najśmieszniejsze w tym jest że Perez to wielki taktyk ;D kupuje "najlepszych" podpisuje kontrakt z trenerem i jest tekst typu "masz tu zawodników nakupowałem zrób coś z nimi i mamy wygrać coś w tym sezonie bo Cie zwolnię... Jeśli jakiś bogaty frajer przychodzi i sam kupuje zawodników to nic z tego nie będzie. Manuel Pellegrini to się słowem nie odezwie bo go zwolnią. Nawet na wikipedii jest zestawienie PREZESI - OSIĄGNIĘCIA. Smile
12-06-2009 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #561
Re: Cristiano Ronaldo
Moim zdaniem chodzi o kase w takich transferach, klub na tym zarobi, nie ważne czy będa wygrywac czy nie. TO nie są zakupy by wygrywać, tylko po to by mieć więcej pieniędzy, bo zwróci im sie to w kilka miesięcy.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-06-2009 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #562
Re: Cristiano Ronaldo
Takie pierdzielenie, że im się zwróci w ciągu kilku miesięcy. Jeśli im się dzięki Ronaldo zwraca się 120 milionów euro w ciągu roku (transfer + średnia roczna z 6-letnich zarobków Ronaldo) to ile my już zarobiliśmy dzięki niemu skoro jesteśmy marketingowo silniejszą marką od Realu (potwierdzają to różne badania)? Załóżmy, że na światowym poziomie Ron gra 3 lata (bo wcześniej nie był aż tak znany). 3x120 daje 360 milionów euro czyli 306 milionów funtów. Wychodziłoby na to, ze w ciągu 3 lat Mrugacz spłacił połowę długu Glazerów. Fajnie by było gdyby to było takie proste Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-06-2009 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #563
Re: Cristiano Ronaldo
Hmmm, z tego co słyszałam jednak im sie szybko zwróci. W każdym razie nie zbiednieją na tym Wink I na pewno intensywnie liczyli co mogą zyskać na transferach Rona i Kaki, bez względu na wyniki sportowe.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-06-2009 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #564
Re: Cristiano Ronaldo
Zwróci się albo i nie. Na pewno nie nasz problemWink.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-06-2009 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
United07Lover Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #565
Re: Cristiano Ronaldo
cholera, najgorsze w tym wszystkim jest to, że on w ciągu ostatnich kilku miesięcy powtarzał, ze w United czuje się dobrze, że Old Trafford to jego drugi dom. po finale Ligi Mistrzów bodajże, powiedział, że zostaje i że nie chce już grać dla Realu. no i po co to było? gdyby miał choć gram mózgu w tym swoim łbie, to by został, ale wiadomo: kasa, kasa, kasa. pozostaje mu tylko podziękować za te 6 lat, 292 występy i 118 bramek.
12-06-2009 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
GGMU Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #566
Re: Cristiano Ronaldo
Gdyby został to mógł się stać legendą z numerem siedem na plecach podobnie jak "Tke King" albo "becks".Ten drugi również przeszedł do Realu i się zmarnował.Liczę na to że Cris przejrzy na oczy i zostanie w najlepszym klubie na świecie.
12-06-2009 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
badyl_mufc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #567
Re: Cristiano Ronaldo
Hah, ja to już Ronaldo nie uwierzę dopóki tego nie udowodni zostając. Wielki zawodnik ale z małym mózgiem, tutaj legendą mógł/może zostać a w Realu? Jeden z wielu "gwiazdorów", po 3 latach mu się znudzi i będzie chciał wrócić Smile
13-06-2009 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #568
Re: Cristiano Ronaldo
No nic, kilka moich wrażeń.
Dobrze, że Ronaldo odchodzi, bo:
-nie będzie marudzenia o Realu
-96 mln euro to i na waciki starczy
-inni zawodnicy w końcu wyjdą z cienia Ronaldo
-nie będzie marudzenia, nurkowania i płaczu
Źle, bo:
-mieliśmy zajebiście mocną stronę z Evrą i Crisem, a tak to musimy na gwałt znaleźć dla niego następcę
-kiedy nie szło większość piłek szła na Ronaldo, więc teraz trzeba znaleźć kogoś kto będzie w stanie wytrzymać od razu taką presję
-duża migracja ludności w wiekszości płci żeńskiej z Manchesteru do Madrytu
-spore straty finansowe większości angielskich nocnych klubów
-Anderson stracił przyjacielaSad
A tak na serio, to tracimy ważne ogniwo naszej drużyny. Gościa, który jednym uderzeniem, trąceniem, muśnięciem piłki potrafił zmienic oblicze meczu. Ale nie ma ludzi niezastąpionych i w to musimy wierzyć.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
13-06-2009 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #569
Re: Cristiano Ronaldo
Cytat:-duża migracja ludności w wiekszości płci żeńskiej z Manchesteru do Madrytu
Big Grin To jest wielka prawda. Zobaczymy po kolejnym sezonie jaki klub będzie mieć najwięcej kibiców na świecie (może to być Real, bo duuuużo kobiet zacznie im kibicować przez Rona).

Osobiście to mnie ta sytuacja cieszy, bo teraz okaże się kto rzeczywiście jest kibicem United, a nie fanem Rona.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-06-2009 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #570
Re: Cristiano Ronaldo
Czary napisał(a):Osobiście to mnie ta sytuacja cieszy, bo teraz okaże się kto rzeczywiście jest kibicem United, a nie fanem Rona.
Rzeczywiście, jest się z czego cieszyć. Ja bym poszedł nawet dalej, chciałbym żebyśmy spadli do Coca Coli, wtedy to dopiero się zobaczy kto jest całym sercem za United.

Polsce fani to mają fantastyczne myślenie, jak coś przegramy, to 'super, w końcu sezonowcy przerzucą się na X klub'. No super, super, a wraz z odpływem kibiców maleją też dochody.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-06-2009 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości