Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #301
RE: Nani
Cytat:Nani has moved a step close to the Old Trafford exit after incident which enden with him landing a blow on a young Manchester United team-mate. Words were exchanged between Nani and reserve team midfielder Davide Petrucci after a training-ground challenge at Carrington. Nani later called the 20-year-old Italian over in the gym and the rest of the squad thougth that pair would talk trough their differences, but the were said to be stunned when Nani appeared to land a punch on Petrucci. Other player quickly stepped in to prevent further trouble. United manager Sir Alex Ferguson is still said to be considering what disciplinary action to take against the frustrated Portugal winger, who was hauled off at half-time against Liverpool last week.
Ciekawe czy to prawda



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2012 22:01 przez Foster.)
28-09-2012 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #302
RE: Nani
Pewnie przekonamy się już dzisiaj. Jeżeli to prawda to Nani nawet ławki nie powącha. Jednak gdy zobaczymy go na boisku bądź na ławce to można śmiało powiedzieć, że to kaczka dziennikarska. SAF nie powołałby go na mecz po takim incydencie.
29-09-2012 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #303
RE: Nani
Jeśli to prawda Naniego do stycznia na boisku nie zobaczymy, a w 2013 roku na boisku w jakiejś Moskwie. I dobrze. Facet gra gówno i musiał się wyładować, United to nie City by trzymać takich.
29-09-2012 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #304
RE: Nani
Czasem jest tak, że zawodnik gra kupę, a później jak odchodzi gra o wiele lepiej, ba, gra po prostu rewelacyjnie. Jeżeli będzie tak w przypadu Naniego to nie powiem, mocno się wkurwię bo to zawodnik, który w dobrej formie nawet nie w znakomitej a w dobrej jest nam szalenie potrzebny i sprzedaż takiego zawodnika jest nam mocno nie na rękę. Poza tym to jedyny nasz skrzydłowy, który może zagrać na lewej i na prawej pomocy.
29-09-2012 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #305
RE: Nani
Po raz kolejny Nani nie znalazł się nawet w kadrze meczowej United, tym razem na Newcastle. Raczej nie jest to uraz bo był na zdjęciach z treningu dzień, czy dwa przed meczem ze Srokami...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
08-10-2012 07:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #306
RE: Nani
Chyba poleci... Frajerstwo będzie to niesamowite! Jak pójdzie za klasą zespołu, a nie kasą, to jeszcze będziemy tego wiele razy żałować. Ponadto wcale się nie zdziwię, jak żaden skrzydłowy nie przyjdzie. Nie zdziwię się, jak niedługo w ogóle nie będziemy mieć skrzydłowych, bowiem na moje oko SAF coraz mocniej przechodzi na 433.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-10-2012 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #307
RE: Nani
Berbatov, najlepszy sezon - out. Jeżeli Nani poleci to pewnie Valencia prędzej czy później też out. A jakby nie było Valencia najlepszy sezon też miał w ubiegłym sezonie. Teraz rok przerwy i akurat wyjazd. Young gra kiszkę i już nie ma skrzydłowych. Giggs skończy karierę a na skrzydle będzie hasał Welbeck i Robin. Tylko jak to ma wyglądać tak jak w Klużu to trochę boję się o efekt tego.
08-10-2012 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #308
RE: Nani
Panie skończ pan w każdym temacie pisać o Berbatovie, bo tego się już czytać nie dać. O kim bądź o czym by nie było pisane Ty zawsze wtrącasz temat Bułgar... obsesje masz czy co?

Odejdzie to odejdzie, trudno. Może w słabszym zespole gdzie nie ma takiej presji będzie potrafił utrzymać dobrą formę na dłużej niż kilka spotkań. Jakoś wybitnie za nim płakać nie będę, skoro się gwiazdek panoszy w klubie to wypad i tyle.



Mój Blog: Pod presją czasu
08-10-2012 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #309
RE: Nani
(08-10-2012 20:46)Hubercik napisał(a):  Berbatov, najlepszy sezon - out. Jeżeli Nani poleci to pewnie Valencia prędzej czy później też out. A jakby nie było Valencia najlepszy sezon też miał w ubiegłym sezonie. Teraz rok przerwy i akurat wyjazd.

Kocham te teorie spiskowe ^^

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 20:55 przez RedLucas.)
08-10-2012 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #310
RE: Nani
Może troszkę nie na temat, ale zastanawia mnie czemu 4-3-3 ma być bez skrzydłowych? Może czegoś nie rozumiem, ale w typowym zamyśle Holendrów to dwaj boczni zawodnicy w ataku nazywani są właśnie skrzydłowymi. To w 4-4-2 powinno się ich nazywać bocznymi pomocnikami. Zastanawia mnie też rozróżnienie 4-2-3-1 i 4-3-3. Pomiędzy oboma przejścia są bardzo płynne. Ale to tylko takie moje prywatne rozkminy.

Co do samego Naniego. Spokojnie, negocjacje kontraktowe często się kończą takiego rodzaju gierkami. Szkoda, że nie ustalą, że odłożą je na lato czy inny spokojniejszy okres i do tego czasu Portugalczyk skupi się na grze. Nani bywa często porównywany do Ronaldo. Ja generalnie nie lubię porównań, ale w jednym aspekcie widzę podobieństwo. Obaj nieprawdopodobnie mnie wkurzali. By zaraz potem jakimś magicznym zagraniem rozstrzygnąć losy spotkania. Nani częściej wywołuje u mnie pierwsża reakcję, a rzadziej drugą w porównaniu do Crisa.
08-10-2012 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #311
RE: Nani
Pierdolicie jak Krzysiu. Po prostu jeżeli Nani odejdzie, a Young nadal będzie cieniem samego siebie to może się stać tak, że sam Antek pewnie też będzie na wylocie i padnie ofiarą zmiany systemu gry. Padło stwierdzenie, że w miejsce Naniego możemy nie sprowadzić nowego skrzydłowego. Jeżeli tak by się stało to trochę szkoda by było gdyby nasi najlepsi zawodnicy w danych sezonach po kolejnym słabym odchodzili. To tylko gdybanie, a nie jakaś teorie spiskowe... Po prostu była by to swego rodzaju ciekawostka, czepiacie się mnie tak jakby po jednym dobrym meczu wszystkie inne powody znikły...

Bądźmy poważni...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 21:54 przez Hubson.)
08-10-2012 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #312
RE: Nani
Hubercik napisał(a):Berbatov, najlepszy sezon - out. Jeżeli Nani poleci to pewnie Valencia prędzej czy później też out. A jakby nie było Valencia najlepszy sezon też miał w ubiegłym sezonie. Teraz rok przerwy i akurat wyjazd. Young gra kiszkę i już nie ma skrzydłowych. Giggs skończy karierę a na skrzydle będzie hasał Welbeck i Robin. Tylko jak to ma wyglądać tak jak w Klużu to trochę boję się o efekt tego.
I Rooney wyleci, i RvP za dwa sezony, i Evans, i Jones. Aha, jeszcze Berbatow z Fulham, bo SAF wywrze presję na Jolu....

Hubercik napisał(a):Pierdolicie jak Krzysiu.
Gratki. Udało ci się napisać posta bez słowa "Berbatov".

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 22:04 przez Kosma.)
08-10-2012 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #313
RE: Nani
Berbatov, Berbatov, KLIK Tongue

Dla mnie Nani to nie jest piłkarz, który musi znajdować się w naszej kadrze. Chyba Fergie będzie umiał znaleźć kogoś na jego miejsce. To nie jest Ronaldo, żeby szukać na marsie. Co niektórzy się za bardzo przejmują piłkarzem, który o stabilnej formie nie słyszał chyba nigdy.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2012 07:09 przez sebos_krk.)
09-10-2012 06:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #314
RE: Nani
Stabilnej formie nie. Ale z naszych skrzydłowych ma największe umiejętności.
09-10-2012 07:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #315
RE: Nani
samcro napisał(a):Stabilnej formie nie. Ale z naszych skrzydłowych ma największe umiejętności.

No dobrze jest bardziej utalentowany od innych skrzydłowych United, ale co mu z tych umiejętności skoro nie potrafi ich wykorzystać?... Taki Valencia nieporównywalnie mniej kreatywny (o jednej nodze nie wspominając) jest o wiele bardziej przydatny dla drużyny niż Nani, właśnie dlatego, że jego forma jest dużo bardziej stabilna. Poza tym Nani podejmuje często tragiczne decyzje, albo wali piłką w trybuny bo chce być bohaterem. Lubię Naniego, ale chłopak nie potrafi się ogarnąć, często kładzie się próbując wymusić faul, a potem ma pretensje jak faktycznie jest faulowany bo u sędziów ma opinię nurka. Jeszcze od tych wakacji walczy o ogromną podwyżkę na jaką nie zasługuje. Jak dla mnie sporo tych problemów nawet jak na nieprzeciętnie utalentowanego piłkarza.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
09-10-2012 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości