Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #31
Re: Nani
Jak w pierwszym sezonie grał jeszcze w miarę dobrze, tak teraz.... zero. W tym sezonie Nani zagrał dobrze może w dwóch, trzech meczach, reszta meczy w jego wykonaniu była słabo bądź bardzo słaba.
Bezsensowne dryblingi, strzały w trybuny czy w ogóle nie w bramkę, masa niedokładnych podań wrzutek, ogrom bezsensownych strat... tak to mniej więcej w tym sezonie wygląda. To już lepiej jest wystawiać w jego miejsce Gibsona czy Fletchera, mimo że są to nominalni środkowi pomocnicy to radzą sobie o wiele lepiej od Portugalczyka.
Być może to troszkę za szybko z taka oceną, ale wydaje mi się że po prostu Manchester United to dla młodego Portugalczyka za wysokie progi. Cierpliwość SAF'a do niego też widać że się już powoli kończy, przynajmniej wg mnie, a świadczy o tym fakt, że dostaje coraz mniej szans.
Ja osobiście mam nadzieję iż jest to chwilowy kryzys tak jak u Teveza? Być może gra tak jak gra z powodu tego, że dostaje mało szans, brakuje mu gry? No ale jak go tu wystawiać gdy mamy Ronaldo i Parka, który w tym sezonie gra bardzo, bardzo dobrze....



Mój Blog: Pod presją czasu
18-12-2008 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Nani
Wypowiedziałam sie o Nanim w wątku o meczu, wieć powiem tu tylko, żeby nie przekreślać Naniego - ja sama dziś chciałam, by go w cholerę sprzedać, ale mieliśmy wiele zawodników, którzy dopiero po jednym genialnym sezonie i następnie 2-3 słabych, nagle z powrotem wracali do świetnej gry i co ważne do równej potem przez dłuższy czas.
Nie wiem czy tak będzie z Nanim, ale skoro Fergie go trzyma, to może i on będzie kiedyś ważną dla MU postacią. Fakt, że Nani gra ostatnio mniej, ale jednak gra...Więc jeśli go nie sprzedamy pod koniec sezonu, to może on będzie za sezon-dwa błyszczał... Bo co Teveza jestem przekonana, że jeśli zostanie w MU, to będzie w przyszłości świetnym piłkarzem i będzie dużo więcej grał.
Take co do Naniego jeszcze - jak go sprzedamy to jakoś specjalnie płakać nie będę. Ale jak zostanie, to będę starała się być cierpliwa i czekać, aż chłopak zacznie grać tak, jak powinien i jak może - bo stać go przecież na dużo więcej, niż teraz pokazuje!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-12-2008 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Nani
kurde dajcie chłopakowi spokój. On ma ledwie 22 lata. Pierwszy sezon uważam za niezły. Jest jeszcze niedojrzały, ale widać postępy.(pomijam kartke w ostatniej kolejce sezonu poprzedniego) Według mnie jest na dobrej drodze by być naprawde dobrym skrzydłowym czołowym na wyspach, świetna technika, bardzo szybki. Potrzebuje troche czasu jeszcze, pamiętajmy że Evra prawie cały sezon spędził na ławce (pierwszy), a teraz nikt nie ma do niego pretensji. Należy uzbroić się w cierpliwosc, napewno nas nagrodzi, niestety nie każdy jest takim fenomenem jak Anderson...
23-12-2008 02:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Nani
Młody bardzo dobry zawodnik, z czasem myślę, że się rozwinie i stanie się świetną parą na boisku dla C.Ronaldo. Narazie niech czerpie doświadczenie z Giggsa. Jest to kolejny świetny transfer ze Sportingu do Manchester United, dowodzi to tylko jak świetna jest portugalska szkoła piłki, chociaż z drugiej strony moim skromnym zdaniem gdyby Portugalia zatrzymywała u siebie więcej swoich młodych zawodników, a nie patrzyła jak ich tu tylko zhandlować to ich liga była by wiele atrakcyjniejsza

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
20-01-2009 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Nani
Póki co to ona nauki czerpie od Ronaldo. Jak widzę jego grę to widzę nieudoskonaloną wersję Krystyny. Świetny transfer to z niego też nie jest. Po pierwszych meczach z poprzedniego sezonu można było się cieszyć, że jest tu, ale od dobrego roku przeplata mecze dobre ze słabymi z akcentem na słabe... Talent ma ogromny, ale jakoś nie potrafi go wykorzystać (albo inaczej: sprzedać) na boisku. Szkoda, że widzisz to inaczej, bo któregoś dnia możesz się mocno zawieść na Portugalczyku.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
20-01-2009 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Nani
Wiesz nie zawsze się gra na najwyższym poziomie, ostatnio Nani nie gra może najlepiej, ale uważam, że jeszcze nie raz nas zaskoczy swoją grą i pokaże na co go naprawdę stac, myślę, żę się na nim nie zawiode, wszystko jeszcze przed nim Wink

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
20-01-2009 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Nani
Gdyby miał 19-20 lat to mógłbym tak powiedziweć, ale Nani ma 22 lata. Ronaldo mając 22 lata "dopadła" życiowa forma, którą ostatnio może nie imponuje (tzn nie strzeli 42 bramek w sezonie), ale wciąż jest jednym z ciągnących grę United. Czy patrząc na gre Naniego możesz powiedziec, że jeszcze w tym sezonie będzie naszym kluczowym grajkiem? Ja nie mam serca powiedzieć takiej rzeczy, bo w ten sposób poważnie zlekceważyłbym to, czego dokonuje w tym sezonie Park. Niestety efektowne sztuczki zawsze zasłonią efektywną grę Koreańczyka. On daje mnóstwo zarówno z tyłu, jak i z przodu. Na chwilę obecną bezcenny piłkarz dla United.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
20-01-2009 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Nani
Wiesz jeden zawodnik ma zyciową formę wcześniej, a inny ma pózniej. Może w tym sezonie Nani nie poprowadzi nas samodzielnie do zwycięstwa, ale nikt nie wie co bedzie w następnym sezonie itd. można to tylko przypuszczać,ja bym jednak nie przekreślał jego talentu. Park w tym sezonie spisuje się doskonale i życze mu aby do końca tak się spisywał Wink

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
20-01-2009 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #39
Re: Nani
Nani w swoim pierwszym sezonie zaskoczył mnie pozytywnie, w tym negatywnie :/ Może i ostatnio strzelił gola, ale był to gol z derby. W zeszłym sezonie przecież strzelał m.in. Liverpoolowi i rożne bił bardzo dobrze( ot na przykład to on asystował przy golu Teveza w meczu z Tottenhamem na WHL w 90. minucie). Teraz jego gra jest zbyt chaotyczna, nieprzemyślana, a przede wszystkim nieskuteczna. Rok temu typowałem go jako następce Giggsa na lewej flance, teraz taką myśl uznałbym za szaleństwo. Park swoją grą bije grę Portugalczyka na głowę i chyba nikt temu nie zaprzeczy.
25-01-2009 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #40
Nani
Przeniesiono//

Wakaru napisał(a):Bo Naniego nie widzę za Giggsa. Jak dla mnie nietrafiony transfer. I jeśli tylko Tosić się rozegra, to trzeba by go sprzedać za 25 baniek.
Mówisz o 25 mln euro czy funtów?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-02-2009 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #41
Nani
matys napisał(a):
Wakaru napisał(a):I jeśli tylko Tosić się rozegra, to trzeba by go sprzedać za 25 baniek.

Mówisz o 25 mln euro czy funtów?
euro czy funtów, i tak za dużo.... Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
09-02-2009 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Nani
Raczej funtów jak kupili go za 14 mln funtów Wink
09-02-2009 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #43
Re: Nani
Pawlak92 napisał(a):Raczej funtów jak kupili go za 14 mln funtów
Wydaję mi się, że Wakaru miał na myśli euro, ale pewny nie jestem. W każdym bądź razie, nie ma opcji, żeby tyle siana wytargać za Naniego. Nie po takim sezonie. Musiałby przynajmniej rozegrać taki sezon jak Ronaldo w 06/07. A logiczne, że gdyby osiągnął poziom Krystyny sprzed dwóch sezonów, to nikt by go z OT nie puścił.

Pieprzyć ten sezon, niech jeszcze pogra parę spotkań, coś może strzeli, zaliczy jakąś asystę, a od przyszłego sezonu niech się bierze za siebie i pokaże, że ma jaja. Może to EURO mu zaszkodziło, nie wiem, w każdym bądź razie, przez wakacje, niech solidnie przepracuje okres przygotowawczy i pokaże, że talentem od Ronaldo nie odstaje, bo imo nie odstaje.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-02-2009 01:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #44
Re: Nani
A co wy się tak spieracie o waluty? Przecież teraz różnica między euro a funtem jest jak między chlebem i bułką (minimalna, ale jest).

Nani na pewno nie osiągnie takiego poziomu jak Ronaldo. Ale solidny skrzydłowy ze wskazaniem na dobry skrzydłowy z niego powinien być, bo potencjał ma. Zresztą już w tej chwili jest z niego solidny piłkarz. Czasem zdarzy mu się robić z siebie idiotę i wkurwiać ludzi, ale uważam, że jest OK. Nie zapominajmy też, że w tamtym sezonie to właśnie Nani miał najwięcej asyst spośród całej drużyny, co już wskazuje na to, że umiejętności ma nieprzeciętne. A w sumie to czego mu brakuje? Dośrodkować potrafi, uderzyć również, technika też na wysokim poziomie. Trochę popracować nad decyzjami podczas meczu, bo z tymi zdarzają się problemy.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-02-2009 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Nani
W tamtym sezonie miał sporo asyst i chwała mu za to, ale w tym trzeba przyznać, że koledzy z zespołu mają często do niego pretensje, że nie podaje tylko się sępi, aby samemu strzelić bramke. W tym sezonie strzelił już 5 bramek i jest w czołówce strzelców graczy MU mimo, że zaliczył mało występów. Moim zdaniem to oni go nie sprzedadzą i będą trzymać długo na Old Trafford. A tym bardziej, że już się kończą czasy Giggsa, a jak na razie to on najprawdopodobniej zastąpi Giggsa jako pierwszy Wink
10-02-2009 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości