Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy serwis
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Cytat:Jednego nie chcę - komercji... Jeśli upadniemy tak nisko jak DP to ja na pewno nie będe chciał pracować na takim serwisie. Bajery to jedno, ale profesjonalizm drugie.

Napewno nie będzie tak, że uruchomimy sms-live... sextelefon i dział "ściągnij bajerancki dzwonek na koma z pierdnięciem Rooneya". Chodzi mi o to, byśmy mieli 2, 3 takich sponsorów, którzy pomagaliby nam a my im. Nie więcej. No i reklamy ograniczałyby się tylko do bannerów na stronie.
Pogadałoby się z nimi i może zrobiliby coś w stylu: "zamów sobie koszulkę z twoim nickiem" i każdy kto by chciał kupić taką koszulkę, powołując się na nasz serwis miałby tam 10 - 20 % zniżki. Może mało, ale zawsze coś i koszyśc dla nas i dla nich.

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Stojkovic napisał(a):Przydałby się zmodernizowany dział "rekordy" i tam wpisywać rekordy klubowe. Niezłym pomysłem, byłoby też opublikowanie np. 10 najlepszych strzelców united (wg. strzelonych bramek). rankingi są naprawdę fajne.

To można dać do ciekawostek, żeby (tak jak Pejter mówił) nie rozdrabniać.

Generalnie wszystko jest ok, mam tylko kilka spraw;

-Co z logiem serwisu? Będzie jakieś nowe?
-Zdjęcia do newsów powinniśmy zrobić naprawdę dobrze, bo szczerze mówiąc obecne mnie nie zachwycają (ale to tylko taki dodatek ode mnie)
-Jak już pisaliście, o FC United trzeba zrobić, chociaż trochę, bo to przecież "odłam" Manchesteru United
-Ewentualnie, można by upchać gdzieś temat typu " z obozu wroga" i pisać o innych klubach z Premiership, ale sam nie wiem czy to potrzebne...
-Myślałem sobie też o wybieraniu redaktora miesiąca. Nie tylko spośród newsmanów, ale także felietonistów itp. Tylko pytanie, czy to przejdzie?

Co do tych zajęć to ze mną sprawa oczywista. Głównie newsy, ale mogę też scoutingiem sie zająć bo dużo, naprawdę dużo ludzi znam związanych z United. Mogę też spróbować sił w felietonach od czasu do czasu, ale regularnie raczej nie podołam, bo przez to mniej bym newsów pisał.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
20-06-2007 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
KanT napisał(a):bo dużo, naprawdę dużo ludzi znam związanych z United.
Wystarczy znać kilku konkretnych Tongue


KanT napisał(a):-Co z logiem serwisu? Będzie jakieś nowe?
W zasadzie, to nie wiem, czy potrzeba jest taka... DP ma logo i jest ono do DuPy.


Ja jeszcze chciałbym się zgłosić do stworzenia akcji promocyjnej naszej "nowej" edycji strony... myślę że Niuruś (:*) też mi w tym chętnie pomoże.

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
A mnie to już mendo do pomocy nie bierzesz Sad Czuje się taki samotny... Sad xD

Myślę, że logo przede wszystkim powinno być robione pod lay, a nie lay pod logo, więc jeśli nie będzie pasowało to wywalamy. Poza tym wypadałoby kolorystykę forum dostosować do lay'a, ale nie wiem jak z tym będzie...

Pozdrawiam Wink
20-06-2007 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Kuba_^^ napisał(a):czy z wprowadzeniem nowego laya wiąże się też to, że zostanie wprowadzona fukncja rejestracji na stronie? Czy nadal się tego jak na razie nie da zrobić?

Da się zawsze, ale z tego co wiem pierwotnie ta opcja nie była przewidziana. Jeśli starczy czasu to postaram się, żeby była.

Mates napisał(a):Co do działów... Jak są te "wywiady, felietony... itd." to dałbym tam jeszcze opowiadania, leciałby tam serial Stojka i może ktoś wpadnie na jakiś ciekawy pomysł

Niezły pomysł. Nie ograniczylibyśmy się wtedy tylko do tego serialu.

Mates napisał(a):Coś w stylu Red Cafe, czy United Cafe. Tam mogły by się również znaleźć ewentualne wiadomości o wyjazdach, akcjach itd.

Świetny pomysł wg mnie. Dalibyśmy taki dział do kategorii "Dla kibica" (racja, "Inne" to nie najlepszy pomysł) i można tam zamieścić relacje z wszystkich wyjazdów Red Army, spotkań na meczach. Wiem, że jest dużo zdjęć, nawet filmiki są. W takim wypadku trzeba by jednak mieć pomoc ze strony ludzi, którzy byli na meczach, a nie wiem, jak będzie z ich chęciami.

Mates napisał(a):Poza tym, do tego działu United Cafe, czy jak tam chcecie, można by było dać coś z ESCupa

Tutaj już mi się to nie bardzo widzi. ESCup to gra dla dzieciaków (sorry, jeśli kogoś obrażę, bo wiem, że w to bawią się również całkiem konkretne osoby :wink: ). Nie chciałbym propagować tego na stronie, bo z kibicowaniem to niewiele ma wspólnego.

Mates napisał(a):Co do biografii... Tu dałbym to, co znajduje się na manutd.com. Wszystko przetłumaczyć. Trochę roboty jest, ale za to efektowne i bardzo dobrze świadczy.

A myślisz, że co planuję? 8)

Mates napisał(a):Zdecydowanie brakuje mi działu LEGENDY. Nie wyobrażam sobie, żeby w jednym z działów zabrakło informacji o Keano, Cantonie czy Best'cie...

No jasne, że będzie! Nawet już mam dość sporo biografii legend przetłumaczonych. Po prostu na śmierć zapomniałem o tym napisać.

Mates napisał(a):Mówisz o transferach, mi się wydaje, że gdzieś kiedyś na necie widziałem po kolei sezony, kto, skąd lub dokąd i za ile. Z tego co sobie przypominam było to prawie od początku powstania United, więc również ładnie to będzie wyglądało. Można to pogrupować co 10 sezonów, albo co sezon i umieścić w tabelkach. Jeśli znajdę tą stronkę to moge się tym zająć.
Stojkovic napisał(a):Przydałby się zmodernizowany dział "rekordy" i tam wpisywać rekordy klubowe. Niezłym pomysłem, byłoby też opublikowanie np. 10 najlepszych strzelców united (wg. strzelonych bramek). rankingi są naprawdę fajne.

W takim wypadku proponuję obszerny dział "Statystyki". Już wcześniej o nim myślałem. Znam dwie świetne strony ze statystykami, z których moglibyśmy zaczerpnąć informacje.

Mates napisał(a):zeby nie było tak, że zanim się strona otworzy trzeba będzie się przebić przez tysiące reklam

Nie ma takiej opcji.

Zedytuję już tę listę z działami do góry na taką jaka na razie nam wyszła. Będę ją co jakiś czas uaktualniał, żeby nam się później nie pomieszało wszystko.
20-06-2007 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Jest nieźle, moje pomysły (prawie) nie zostały odrzucone ^^

Co do ESCupa.. Hmm.. Może nie wiele ma to wspólnego z kibicowaniem, ale w jakiś sposób zrzesza ludzi.

Co do wyjazdowiczów, myślę, że Seki, czy Wojtek coś opiszą, a jeśli chodzi o zloty to mogę się tym sam zająć Wink

Pozdrawiam.
20-06-2007 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
KanT napisał(a):-Co z logiem serwisu? Będzie jakieś nowe?

Cały wygląd będzie nowy...

KanT napisał(a):-Ewentualnie, można by upchać gdzieś temat typu " z obozu wroga" i pisać o innych klubach z Premiership, ale sam nie wiem czy to potrzebne...

Myślę, że jednak nie. Lepiej mieć mniej, a robić lepiej.

KanT napisał(a):-Myślałem sobie też o wybieraniu redaktora miesiąca. Nie tylko spośród newsmanów, ale także felietonistów itp. Tylko pytanie, czy to przejdzie?

Zdecydowanie nie. Na co to komu? Jak ja widzę na stronach np. wybieranie komentatora miesiąca to mnie krew zalewa...

KanT napisał(a):ale mogę też scoutingiem sie zająć bo dużo, naprawdę dużo ludzi znam związanych z United

Jedna osoba wystarczy.Przecież nie będziemy miesięcznie 10 nowych ludzi przyjmować...

KanT napisał(a):Mogę też spróbować sił w felietonach od czasu do czasu, ale regularnie raczej nie podołam, bo przez to mniej bym newsów pisał

Napisałem, że jeśli nie dacie rady to się nawet nie zgłaszajcie.

Stojkovic napisał(a):Ja jeszcze chciałbym się zgłosić do stworzenia akcji promocyjnej naszej "nowej" edycji strony... myślę że Niuruś (:*) też mi w tym chętnie pomoże.

Na razie informacji o nowym serwisie proszę nie rozpowszechniać poza redakcję.

Mates napisał(a):Poza tym wypadałoby kolorystykę forum dostosować do lay'a, ale nie wiem jak z tym będzie...

Właśnie lay będzie miał zupełnie inną kolorystykę, a z kolei ten wygląd forum jest kultowy i zmienienie go będzie oznaczało odejście prawie wszystkich dotychczas piszących osób. Moim zdaniem, może być taki rozrzut pomiędzy forum a stroną. Nie widzę przeszkód.

Mates napisał(a):Co do ESCupa.. Hmm.. Może nie wiele ma to wspólnego z kibicowaniem, ale w jakiś sposób zrzesza ludzi.

Taka forma zrzeszania ludzi kojarzy mi się tylko i wyłącznie z dzieciakami z DP. ESCupa można nagłośnić na forum, od strony wara 8)
20-06-2007 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Pejter napisał(a):Właśnie lay będzie miał zupełnie inną kolorystykę, a z kolei ten wygląd forum jest kultowy i zmienienie go będzie oznaczało odejście prawie wszystkich dotychczas piszących osób. Moim zdaniem, może być taki rozrzut pomiędzy forum a stroną. Nie widzę przeszkód.

A ja myślę, że właśnie to powinno ze sobą współgrać. Nie mówię całkowicie zmieniać forum, ale nieco dostosować kolorystykę do strony głównej. KOLORYSTYKÊ, a nie ELEMENTY, a to różnica.
20-06-2007 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Mates napisał(a):KOLORYSTYKÊ, a nie ELEMENTY, a to różnica.

Była podobna kolorystyka przez ponad pół roku i wtedy wielu osobom odechciało się pisać, forum przeżywało poważny kryzys. Przywrócenie obecnej kolorystyki sprawiło, że forum zaczyna się ponownie odradzać.
20-06-2007 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
No a co z tymi sponsorami?

Co do akcji reklamowej, to chętnie widziałbym siebie, Matesa, Niurka (z nim mogę fajny plakat zrobic promujący stronę, trochę doświadczenia w tym mam) no i Kancika. Mates i Kant mają sporo wtyków (jak ja zresztą) i myślę, że taka 4 osobowa ekpa PO starcie nowego laya może ruszyć w bój. Elementy promocyjne i plakaty można przygotowac przed startem, ale ruszyc z wszystkim PO.

Póki co ważne, by to była tajemnica wewnątrz redakcyjna...

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Stojkovic napisał(a):No a co z tymi sponsorami?

Zobaczymy, ale ta twoja oferta reklamy na rok w zamian za koszulkę wręcz obrażałaby nas... Strasznie niekorzystna dla nas.

Stojkovic napisał(a):Póki co ważne, by to była tajemnica wewnątrz redakcyjna...

Nie wiem, czy dobrze, ale wyczuwam jakąś nutkę ironii :wink:
20-06-2007 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Cytat:Zobaczymy, ale ta twoja oferta reklamy na rok w zamian za koszulkę wręcz obrażałaby nas... Strasznie niekorzystna dla nas.
To tylko taki przykład...


Pejter napisał(a):Nie wiem, czy dobrze, ale wyczuwam jakąś nutkę ironii
Źle wyczułeś. Głupio byłoby robić akcję reklamową czegoś, o czym każdy wie i nie jest to żadna nowość... a ma być nowe uderzenie.

Moim zdaniem z działami powinniśmy postępować tak, by było zblizenie do oficjalnej manutd.com
Tam to estetycznie wygląda i chyba u nas też powinno tak być.

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Pejter napisał(a):Da się zawsze, ale z tego co wiem pierwotnie ta opcja nie była przewidziana. Jeśli starczy czasu to postaram się, żeby była.

Nie zauważyłem wcześniej Tongue

Dobrze by było, gdyby ta opcja została wprowadzona, oczywiście gdy teraz jest już osoba moderująca komentarze nie jest tak źle, bo jakoś poziom się troszkę poprawił, jest coraz mniej przekleństw i ludzie już piszą mądrzej. Jednak nie ukrywam, że gdyby była opcja rejestracji byłoby jeszcze lepiej (pewnie nie tylko ja tak sądzę) Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-06-2007 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Jasne, że byłoby lepiej. Usunięcie konta to lepsze rozwiazanie niż zabawa z komentarzami i banowanie IP pajaców, którzy nie mają co ze sobą zrobić...

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Pejter napisał(a):
KanT napisał(a):ale mogę też scoutingiem sie zająć bo dużo, naprawdę dużo ludzi znam związanych z United

Jedna osoba wystarczy.Przecież nie będziemy miesięcznie 10 nowych ludzi przyjmować...

KanT napisał(a):Mogę też spróbować sił w felietonach od czasu do czasu, ale regularnie raczej nie podołam, bo przez to mniej bym newsów pisał

Napisałem, że jeśli nie dacie rady to się nawet nie zgłaszajcie.

1- nie wiem kto sie tym zajmuje, ale prosiłeś o pomoc, więc mówię, że jak coś to mogę

2-Niby tak, ale przecież jak raz na czas bym felka napisał to chyba nie zaszkodzi, a pomoże stronie?
:wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
20-06-2007 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości