Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy serwis
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Wybaczcie, ostatnio jakoś opuściła mnie wena i wejście na forum odkładałem aż do dziś, na szczęście konkretna motywacja przyszła w czas, zatem jestem. Jedziemy - od początku do końca, jednak bez cytatów.

Rozmieszczenie działów wyjdzie w praniu, wstępnie można przyjąć obecny projekt, choć z biegiem czasu na pewno się co nieco dokoptuje. Redakcja? Oczywiście dane personalne mogą być ujawnione, z tym że zdecydowanie odradzam przekształcenie tej kwestii w jakąś kartkę z pamiętnika, blog czy też dowód osobisty. Imię i nazwisko, wiek, (ulubiony piłkarz) + jakieś dane kontaktowe i w zupełności starczy. Rozmiar majtek sobie darujmy :wink:

Dział o FCUoM - w tym przypadku nie ma się co zastanawiać. Valvek podał jeden istotny argument, który powinien wystarczyć, ale i ja dodam coś od siebie. Jakby nie patrzeć przejęcie UNITED przez Grubego też jest (niestety) zapisane w kartach historii MUFC, wówczas ukształtowało się FC United i widzę prostą zależność - skoro nazwisko pana G widnieje w dziale "o klubie", to jakaś notka informacyjna (są chętni do pracy, zatem można uaktualniać) o klubie z Gigg Lane jest po prostu niezbędna.

Pomysły Matesa przypadły mi do gusta, co nieco można wszczepić u nas, jeśli na MS nic nie wypaliło. Ekipa na ESCupie się powoli rozpada i to raczej z tego powodu powinniśmy zaniechać tworzenia działu o tej gierce. Dziecinada? Różnie na to patrzą, ale sporo nocek się spędziło, klikając na UNITED, ja bym to jednak nazwał inaczej.

Żadnej komercji, ale źródła utrzymania (w zdrowych ilościach) jak najbardziej. Niebawem powinniśmy rozpocząć współpracę z pewnym forum bukmacherskim, może uda się skołować nowy serwerek - wówczas miałbym przed oczyma świetlaną przyszłość, Wojtek z pewnością pomógłby przy downloadzie.

Wakacje już praktycznie w toku, newsów coraz mniej, dlatego z tłumaczeniami na pewno nie będzie problemu. Red wraca, Stojko również, żelazna ekipa nie zamierza się poddawać, no i być może Niurek nas wspomoże - kilka dób i mamy wszystko zrobione na picuś glancuś.

Wszystko podpasujemy pod laya, nie odwrotnie. Swoją drogą, obecne obrazki nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem jakości, a ich rozmiary są koniecznością, biorąc pod uwagę rozkład strony. Logowanie? Uważam to za rzecz niezbędną, po pierwsze ułatwi wszystkim robotę, po drugie to standard w innych zakątkach internetu. Postaraj się o to Pejt, prosimy.

Konkursy i typery - fajna forma rozrywki. O nagrodach wspominał raz Diabeł, możemy liczyć na jakieś podarunki z jego strony, co na pewno cieszy. Poza tym reklama sklepu CoL do czegoś zobowiązuje i od nich też niekiedy powinniśmy dostać we władanie jakiś skromny gadżet, do tego sponsor, o którym pisałem wyżej.

Co ja zamierzam robić na stronie? Jeśli spełniam wasze oczekiwania, to funkcja zastępcy Pejta stoi przede mną otworem - oczywiście aktualizacje, newsy, moderowanie, tłumaczenia, live, sondy, (felietony) - ogólnie, powiedziałbym, że jestem chłopak od czarnej roboty i każdego zajęcia mogę się imać - nie widzę przeszkód. Wszystko wskazuje na to, iż na następny sezon będę miał C+ (jeszcze nie na 100%) - wówczas relacje na żywo prowadziłbym z ogromną przyjemnością, a i mielibyśmy chyba najszybszy przekaz w kraju, bo TV stoi 10cm obok monitora.

Przepracujmy te wakacje w pocie czoła, potem będzie już szło z górki. Nowy serwis, całkowicie odmieniona szata graficzna na pewno pozytywnie wpłyną na ilość odwiedzających. Ja jestem dobrej myśli i cieszę się, że mogę pracować na ManUtd.PL, z wami :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
20-06-2007 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ciampel napisał(a):wiek, (ulubiony piłkarz)

Dobra, co do wieku to jeszcze się mogę zgodzić, skoro nalegacie? Ale kogo obchodzi nasz ulubiony piłkarz? 12-latków?

Ciampel napisał(a):Dział o FCUoM - w tym przypadku nie ma się co zastanawiać.

OK, więc powiedz, gdzie go umieścić, czy może dopiąć.

Ciampel napisał(a):Logowanie? Uważam to za rzecz niezbędną, po pierwsze ułatwi wszystkim robotę, po drugie to standard w innych zakątkach internetu. Postaraj się o to Pejt, prosimy.

Dobrze wiesz, że to nie zależy w głównej mierze ode mnie, ale postaram się.
21-06-2007 09:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Dałem to w nawiasie jako ewentualny dodatek, jeszcze najkonkretniejszy z tych "głupszych" pomysłów Wink Choć i bez tego się obędzie. Czyli jako ostateczną formę "danych redakcyjnych" zaproponowałbym takie coś: imię i nazwisko, wiek, e-mail, gg, funckja/e, "skąd" - myślę, że to ostatnie również zdałoby egzamin. Owszem, można wejść na forum, ale chyba takie info w serwisie wielkiego zamieszania nie wprowadzi, ludzie z pewnością chcieliby pogadać z kimś z "bliższego" otoczenia.

Gdzie podpiąć dział o FCUoM? Tutaj rodzi się mały problem. IMO "Klub" albo "Dla Kibiców", na razie ciężko mi powiedzieć. Wszystko wyjdzie w praniu, ale ten warunek musi być spełniony i cieszy mnie twoja aprobata.

Wiem, wiem, no ale pogadaj z programistą. Jakby nie patrzeć masz spory wpływ na jego działania, bo to nie on będzie potem działał na tej stronie, tylko my. Cóż, trzeba być dobrej myśli.

capo di tutti capi

MUSC PL
21-06-2007 10:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Dział o FCUoM mi pasowałby bardziej do "Klub", bo wsumie FC United to tak jakby odłam Manchesteru United, choć nie dokońca. Wsumie tak jak napisał Ciampel, trudno przypasować, ale musi to być Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-06-2007 10:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Kuba_^^ napisał(a):bo wsumie FC United to tak jakby odłam Manchesteru United, choć nie dokońca.

Tak, jest to "jakby odłam", ale w istocie nie jest to klub Manchester United. Dlatego mam wątpliwości, czy dawać go do kategorii "Klub".
21-06-2007 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #36
 
Ja w miare mozliwosci moge pomoc przy plikach. Sie tam zobaczy co i jak...

Under The Boardwalk - United Warriors
23-06-2007 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Właściwie, to powstanie dział "Multimedia" na głównej stronie czy będzie to jakoś inaczej rozbite? I jeśli download miałby być na zasadzie linków, to fajnie byłoby gdyby były tam wszystkie mecze z linkami do bramek. Coś jak taka scieżka: Multimedia/mecze/ MU vs Arsenal/bramki

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-06-2007 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Stojkovic napisał(a):Właściwie, to powstanie dział "Multimedia" na głównej stronie czy będzie to jakoś inaczej rozbite?

No, tak jak pisałem w pierwszym poście będzie dział Download (czy Multimedia, jak kto chce to nazywać) i tam będą wszelkie rzeczy do ściągnięcia. Zapewniam, że na pewno będzie to jakoś wszystko ładnie poukładane :wink:

Paru osobom już dałem linki do tłumaczeń. Reszcie też dam w najbliższym czasie.
27-06-2007 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
orlos007 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
Multimediami ja mogę się zając. Teraz też robiłem download to raczej dam sobie rade Big Grin
14-07-2007 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
orlos007 napisał(a):Multimediami ja mogę się zając. Teraz też robiłem download to raczej dam sobie rade Big Grin

Jakie masz zrodlo plikow ?

Under The Boardwalk - United Warriors
14-07-2007 00:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
orlos007 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
<!-- w -->http://www.soccerpulse.com<!-- w --> tam zawsze są wszystkie bramki
14-07-2007 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Tak myslalem :/

Under The Boardwalk - United Warriors
14-07-2007 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
orlos007 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
Wojtek3 napisał(a):Tak myslalem :/
A czemu ":/"?? Źle?? Przecież tam są wszystkie bramki. Czasami nie działają linka ale zazwyczaj jest ok. Zresztą zobacz na forum w komnacie mój temat o linkach. Wczoraj sprawdzałem sezon 2006/07 i ostatnie miesiące były OK
14-07-2007 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
orlos007 napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Tak myslalem :/
A czemu ":/"?? Źle?? Przecież tam są wszystkie bramki. Czasami nie działają linka ale zazwyczaj jest ok. Zresztą zobacz na forum w komnacie mój temat o linkach. Wczoraj sprawdzałem sezon 2006/07 i ostatnie miesiące były OK

Widze, ze nie wiesz co to jest soccerpulse. Wiec Ci wytlumacze...

Serwis soccerpulse.com powstal dla kibicow pilki noznej, mozesz wejsc poczytac newsy itp Powstalo takze forum, a w nim dzial SOCCER VIDEO. Wielu ludzi z calego swiata zgrywa, konwenteruje pliki z filmami, od ligi japonskiej po angielska. Wykonuja mase roboty, bo ten plik trzeba oblozyc kodekiem i innymi pierdolami. I tu zaczyna sie cala akcja. Zeby pobierac pliki, zazwyczaj musisz zrobic cos od siebie. Na przyklad wgrac ten plik na inny serwer, np szybszy, zeby ten ktos widzial ze sie starasz, o udostepnieniu jakiegos swojego pliku nie mowiac. Zazwyczaj nikt nawet nie pisze posta dziekuje...

Juz wiesz o co tam chodzi ? A teraz spytam sie czy masz zgode autora na udost pliku na stronie ? Domyslam sie, ze nie. Ja na soccerpulse jestem juz ponad 4 lata, 2 lata forum, znam bardzo duzo osob, ktore nawet jeszcze przed wrzuceniem linka na forum wysylaja go na mejla. Ja taka zgode posiadam, dodam, ze jedne user kiedys zrobil dym na stronie japonskiej o liverpol'u bo udostepniali jego pliki i podszywali sie pod nie. Zamkneli serwis. Chcialbys zeby zamkneli i nasz ?

:!:

Under The Boardwalk - United Warriors
14-07-2007 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
orlos007 napisał(a):Weź nie cwaniakuj bo mnie denerwujesz. "To jest polska, nie elegancja Francja"!! To podaj lepsze źródło lolu. Widzisz ja coś robie a ty tylko komentujesz cio**!!

Chcialem Ci tylko powiedziec, ze bez zgody autora nie bedziesz wrzucal tutaj plikow. Nie pozwole by zamkneli serwis przez takiego kogos jak TY. Przykro mi 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
15-07-2007 07:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości