Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MŚ U-20, Kanada 2007
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Musze powiedziec, ze wiekszosc pierwszej polowy nasi chlopcy zagrali poprawnie. Oczywiscie zdazaly sie bledy, ale wtedy jeszcze Argentynczycy nie umieli ich wykorzystac. Szkoda, ze stracilismy bramke jeszcze w pierwszej polowie, bo gdyby to sie nie stalo mecz mogl wygladac calkiem inaczej. Na druga polowe wyszlismy niewystarczajaco skoncentrowani i stracilismy gola na samym poczatku drugich 45-min. Po tej bramce Arentynczycy zaczeli grac z kontry i rezultatem byla trzecia bramka Aguero. Mnie osobiscie bardzo denerowaly fatalnie wykonywane stale fragmenty gry, szczegolnie rzuty rozne i dosrodkowania z rzutow wolnych. Zawsze byly albo za dlugie, albo za krotkie i zawsze byly przejmowane, lub wybijane przez Argentynczykow. Ogolnie jestem usatysfakcjonowany tym turniejem, ktory pokazal nam, ze mamy jakies pilkarskie zaplecze.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
13-07-2007 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ja sie właśnie tego spodziewałem. O ile po pierwszej połowie można było myśleć o awansie, to po niej już szybko zostaliśmy sprowadzeni na ziemię. Argentyna była zespołem lepszym o klasę technicznie. Podobała mi się gra tylko naszego bramkarza, Białkowskiego. Chłopak ma papiery do gry na najwyższym poziomie.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
13-07-2007 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Przez caly czas trwania turnieju zauwazylem jedno nasi zawsze strzelali pierwsza bramke, potem grali dobrze, ale kiedy nadchodzil moment gdy tracili bramke to wtedy cos sie w nich zatrzymywalo i nie grali tak jak przed straceniem bramki. Nie wiem dlaczego tak sie dzialo??

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-07-2007 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #34
 
W Milenium dobrze obstawiłem. Dałem, ze nasi bramke strzelą...

Było widac roznice pomiedzy reprezentacjami. O ile my mielismy kilka dobrych ataków, to praktycznie kazda akcja ofensywna Argentyńczyków mogła skończyć się bramką. Team z Ameryki Poludniowej strzeliłby pewnie wiecej bramek gdyby nie wspaniałe interwencja Białkowskiego. W pewnym momencie tak się zakotłowało, ze komentator krzyczał nawet Krakowski :wink:

amor patriae nostra lex
13-07-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
Niedawno zakonczylo sie spotkanie Hiszpanów z Czechami ,ktore oczywiscie sobie oglądałem...
90 minut zleciało,bramek nie bylo no i wiało nudą!
Ale obraz gry zmienil sie w dogrywce ,padły tez bramki 8)
Niespodziewanie Czesi strzelili pierwsi,ale oblężenie Hiszpanów trwalo! 2x słupek,poprzeczka Pique no i w koncu gol strzelony przez bodajże Mate. Zwyciezce wyłonily rzuty karne w ktorych Czesi okazali sie lepsi, najpierw ktos tam z Hiszpanii w poprzeczke strzelil,a przegraną przypieczętowal Pique ktorego strzal zostal wybroniony! Nasz diabełek w sumie rozegral dobre spotkanie,sporo biegał,bardzo czesto uczestniczyl w atakach - mialem wrażenie że gra na pozycji cofnietego napastnika :roll: no ale zawalił tego karniaka.
15-07-2007 04:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Skull napisał(a):mialem wrażenie że gra na pozycji cofnietego napastnika

Hehe, a jest obrońcą Big Grin

Wcześniej w tym spotkaniu z Brazylią Pique strzelił pierwszą bramkę dla swojej reprezentacji, która okazała się przełomowa.

Szkoda, że Hiszpania odpadła, bo chciałem, żeby wygrali cały turniej.
15-07-2007 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
Chile - Nigeria 4:0 i wszystkie bramki w dogrywce :shock:
Musiało byc ciekawie :lol:

Argentyna - Mexyk 1:0 dobry szybki mecz,mozna by wylowic kilku swietnych pilkarzy z obu ekip.

Dobra dobazgram cos jutro bo trzeba isc spac,rano do pracy :shock:
16-07-2007 02:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Sorry za dwa posty pod rząd,ale jakos tak wszystko staneło w miejscu a dzisiaj Chile zdobylo brąz,a przed chwilką dobiegł konca mecz finałowy w ktorym lepsi okazali sie piłkarze Argentyny!

W pierwszej połowie nie padła żadna bramka,ale bliscy jej zdobycia byli Czesi,lecz bramkarz Argentyny swietnie sparowal piłke na słupek. Nie brakowalo za to ostrej gry i żółtych kartek. w 60 minucie Fenin niespodziewanie wyprowadził naszych sąsiadów na prowadzenie! Lecz na wyrownanie dlugo nie trzeba bylo czekac,bo zaledwie 2 minuty pozniej Aguero zdobyl gola. Obie ekipy stworzyły sobie dogodne sytuacje lecz bramkarze wychodzili obronną ręką ,wydawalo sie ze bedzie dogrywka ,a tu w 86 min Zarate swoim trafieniem doprowadzil do szału kibiców jak i kolegów z repry. Fianł bym bardzo wyrownany ,lecz patrząc na całokształt tej imprezy to Argentyna zdecydowanie zasłużyła na mistrzostwo. Amen.

Ciampel -> Skoro "Amen", to zamykamy 8)
22-07-2007 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości