Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tow: Urawa Reds 2-2 Manchester United (17.07.2007)
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Cóż, błędy zdarzają się najlepszym, Edwin troszkę zawalił przy pierwszej straconej bramce, ale Pejter już napisał, że Van der Sarowi mógł nie wyjść pierwszy mecz po przerwie w graniu. Ja również na razie się tym nie przejmuje i tylko z niecierpliwością oczekuję kolejnych spotkań, aby móc spojrzeć na formę Diabłów Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-07-2007 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Cóż, błędy się zdarzają nawet najlepszy. Nie można od razu tak bardzo krytykować za jedną nieudaną interwencję, poczekajmy- oby nie było ich więcej. Myślę, że Edwin musi jeszcze chwilę "wejść" w sezon, a znów będziemy mogli cieszyć oczy jego paradami.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-07-2007 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #18
 
Wlasnie koncze ogladac mecz i trzeba powiedziec, ze 'dziadki' maja sie dobrze, a młodziez zbytnio nie wyszło z formy. No moze poza Rooneyem, ktory ma cos z celownikiem. Nie wykorzystał dwoch sytuacji 'sam na sam'. Simpson mnie wkurzyl, bo ten z Urawy zrobił go jak dziecko przekladajac pilke na druga noge przy drugiej bramce dla mistrza J-League.

amor patriae nostra lex
19-07-2007 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Zashi napisał(a):Simpson mnie wkurzyl, bo ten z Urawy zrobił go jak dziecko przekladajac pilke na druga noge przy drugiej bramce dla mistrza J-League.

To nie Simpson tylko Evans. Simpson stał przed polem karnym i nie zdołał przerwać podania do strzelca bramki - Ono.
19-07-2007 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości