Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tow: Manchester United 2-3 Inter (01.08.2007)
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Porazka z Interem 2:3. Nie moge komentowac tego meczu bo nie widzialem. Ale dlaczego nie zagral Nani, Anderson i Owen. A strzelcami bramek dla nas Rooney i... Adriano Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
01-08-2007 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
zaga92 napisał(a):Ale dlaczego nie zagral Nani, Anderson i Owen

Nani i Owen maja urazy, a Anderson dopiero niedawno zaczal trenowac z UNITED.

Coz, zapowiadalo sie dobrze, ale Inter od pierwszych minut gral szybka pilke, dlugo utrzymywal sie przy niej no i zwyciezyli. Spotkania troche ogladalem, ale przerywalo mnostwo razy i pozniej juz zrezygnowalem. Diably walczyly do konca, no ale nie wyszlo i nie ma co moim zdaniem rozpaczac.

UNITED !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-08-2007 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Jedyne pocieszenie jest takie to że tylko sparing ,ale z drugiej strony troche głupio bo dalismy d*py na własnym stadionie,do tego kilka dni temu Arsenal dał im rady...
01-08-2007 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Skull napisał(a):Jedyne pocieszenie jest takie to że tylko sparing ,ale z drugiej strony troche głupio bo dalismy d*py na własnym stadionie,do tego kilka dni temu Arsenal dał im rady...

Ciekawie, ciekawie, to tylko rokuje dobre widowisko w Premiership w nadchodzacym sezonie.

Meczu nie mialem okazji obejrzec, szkoda, ze UNITED przegralo, bo do meczu z Chelsea bedziemy sie troche martwic.

Dlaczegp Fergie nie zrobil zadnej zmiany ? Przecierz caly mecz gral Eagels, w vcale Martin nie gral gorzej w Azji.

Jak zobacze skrot, napisze wiecej...

Under The Boardwalk - United Warriors
01-08-2007 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Widziałem tylko marne urywki w pierwszej połowie, w drugiej już praktycznie też tylko kawałek. Porażka z dzisiejszym oglądaniem meczu...

Co do bramek:

Rooney po ładnej akcji Ronaldo i Evry na lewej stronie. Patrice dośrodkował płasko po ziemi, przepuścił Giggs, nie doszedł Eagles, przyjął Rooney i spokojnie umieścił piłkę w siatce.

1-1 to błąd przede wszystkim Evry, który źle trafił głową w piłkę.

2-1 to moim zdaniem faul na Evrze (z daleka widziałem, więc nie jestem do końca przekonany), Patrice leży na boisku, ale Inter tego nie widzi i kontynuuje akcję. Zabrakło Francuza i Ibrahimovic spokojnie kończy akcję po rozpracowaniu obrony United.

3-1 Ronaldo stracił piłkę na środku boiska. Szybka kontra. Evra nie zdążył wrócić i znowu głównie jego wina za utratę bramki.

3-2 Wspaniały strzał głową Adriano po dośrodkowaniu Ronaldo. Dobrze, że do własnej, a nie do naszej bramki.

Evra zawalił dwie bramki, ale jedną wypracował, czyli można powiedzieć, że dobrze w ataku, źle w obronie.

Ogólnie nie przywiązuję zbyt dużej wagi do tego wyniku. Inter grał już z klasowymi rywalami podczas przygotowań, dla MU był to pierwszy i jedyny taki mecz. Sytuacja ze zmianami trochę dziwna rzeczywiście. Podobno Eagles nie grał zbyt dobrze. Mógl Fergie wpuścić Martina.
02-08-2007 00:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Pejter napisał(a):Evra zawalił dwie bramki, ale jedną wypracował, czyli można powiedzieć, że dobrze w ataku, źle w obronie.

Moim zdaniem nie zawalil zadnej bramki, w tych sytuacjach ktore mialy wczoraj miejsce nalezalo mu sie tez wsparcie ze strony srodkowych, a go nie bylo.

Ronaldo dwie ladne akcje miedzy 60 a 70 min a Rio praktycznie z 4 metrow nie trafil do bramki w 81 min, moglo byc 3-3.

Under The Boardwalk - United Warriors
02-08-2007 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Meczu nie oglądałem, ale widziałem bramki ze spotkania i cóż, za najładniejszą bramkę meczu uznaję... samobójczego gola Adriano, naprawdę gol zdobyty w świetnym stylu. Tongue

Sądzę jednak, że powinniśmy sie obejść bez pomocy graczy Interu w strzelaniu bramek, bo chyba United jest drużyną, która jest w stanie strzelać bramki nawet takim zespołom jak Inter. Mam nadzieję, że to nie końcowy etap w przedsezonowych przygotowaniach i lepiej przygotowani pokażą jeszcze na co ich stać.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
03-08-2007 09:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ja widziałem dosc obszerne skróty i musze powiedziec że Ferguson ma racje winiąc obrone za przegrany mecz.
Vidic bardzo niepewny w obronie,sporo błedów,chociaz miał też swietne odbiory,Evra grał swietnie w ofensywie,ale przez to czesto brakowało go w obronie,zawinił przy 2 bramkach.
Wogole Suazo rozegral dobry mecz,byl dużo szybszy od naszych obronców. Z naszej ekipy można pochwalic Browna ,Ronaldo ,Eaglesa i Rooneya ktory mimo wszystko sie starał jak mógl.

Zastanawiam sie czemu Alex nie dał pograc innym?
03-08-2007 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Skull napisał(a):Zastanawiam sie czemu Alex nie dał pograc innym?

W jakiejś wypowiedzi pomeczowej mówił, że chciał właśnie coś takiego przetestować i zobaczyć, jak sobie poradzą.
03-08-2007 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
Obroncy w tym meczu sie nie popisali, w obronie jak i w ataku, na spole zawalili 3 gole, troszeczke wiekszy udzial mial w tym Evr'a oraz Rio w ataku sie nie popisal, mam nadzieje, ze z Chelse spisza sie o dwa nieba lepiej.

marcelo napisał(a):Meczu nie oglądałem, ale widziałem bramki ze spotkania i cóż, za najładniejszą bramkę meczu uznaję... samobójczego gola Adriano, naprawdę gol zdobyty w świetnym stylu. Razz

Typowo uderzenie z wolnego Ronaldo, podbicia z calej sily z rotacja w pole karne, Adriano byl w 100 % przekonany, ze wybije pilke na rzut rozny, a pilka tak zrotowala, ze wyladowala w siatce.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-08-2007 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości