Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tow: Doncaster 0-2 Manchester United (03.08.2007)
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
Tow: Doncaster 0-2 Manchester United (03.08.2007)
Kolejny sparing. Mysle, ze jednak ttuaj bardziej rezerwy niz z zawodnicy z podstawowego, ktorzy beda sie szykowac na Chelsea. Fergie zapowiada, ze na boisku maja sie pojawic Anderson oraz Owen H.

amor patriae nostra lex
02-08-2007 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Anderson i Owen raczej pojawią się w sobotnim spotkaniu z Peterborough prowadzonym przez syna sir Alexa - Darrena. Taki typowy sparing, żeby wejść w rytm meczowy tuż przed sezonem. Na pewno zagra dużo rezerwowych.
02-08-2007 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Tak jak rok temu, na pewno zagraja z tylu Bardsley, Evans, Simpson a takze Martin, Eagles, Dong. Zapewne latwy i przyjemny mecz dla UNITED.

Po tym meczu chyba gramy z Glentoran w Belfascie...

Under The Boardwalk - United Warriors
02-08-2007 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Oczywiscie mocno rezerwowy sklad, tutaj innego rezultatu jak zwyciestwo UNITED spodziewac sie nie mozna, po prostu mecz dla mlodych Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-08-2007 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wojtek3 napisał(a):Po tym meczu chyba gramy z Glentoran w Belfascie...

Wojtuś, z Glentoran gramy 08.08. Wtedy też gramy z Dunfermline.
02-08-2007 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
No i pojawia się kolejna szansa dla młodych, aby się pokazać, a może któryś wpadnie w oko Sir Alexowi i zawita do pierwszego składu? Jeśli zagrają Anderson i Hargreaves, to jestem ciekaw, z jakimi numerami na koszulkach wyjdą, bo z tego, co wiem, to żaden z nich na razie przypisanej żadnej cyferki nie ma.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
03-08-2007 09:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
marcelo napisał(a):Jeśli zagrają Anderson i Hargreaves, to jestem ciekaw, z jakimi numerami na koszulkach wyjdą, bo z tego, co wiem, to żaden z nich na razie przypisanej żadnej cyferki nie ma.

Na to spotkanie mogą dostac pierwsze lepsze numery,a pozniej beda wystepowac w innych,raczej jeszcze na to uwagi nie zwracaj. Co do samego meczu to jest chyba raczej ostatecznym wyłapaniem tych najlepszych z rezerw by dołączyc ich do szerokiej kadry na nowy sezon.
03-08-2007 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Jest oficjalna informacje od Alex'a ze w meczu z Doncaster wystpia Nani, a takze debiutanci Anderson i Owen Hargreaves, czekam niecierpliwie na ich wystep, szczegolnie na Owen'a, jestem ciekaw czy bedzie w stanie zastapic Paul'a na srodku, czy tez Alex bedzie kombinowal z Fletchem i O'Shea podczas CS i Reading.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-08-2007 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Godzinę temu zakończył się mecz z Doncaster Rovers i zgodnie z oczekiwaniami - poszło dosyć gładko, a po murawie biegali głównie rezerwowi. Wygraliśmy 2-0 po bramkach Gibsona oraz Seana Evansa. IMO Darron był graczem meczu - aktywny, niezły strzał z dystansu i wszędzie widoczny. Na numery nie ma co zwracać uwagi, bo wszyscy przywdziali zapewne pierwsze lepsze trykoty. Czarne koszulki z czerwonymi wstawkami prezentują się bardzo ładnie, teraz tylko czekać na pojawienie się ich na półkach sklepowych. Kolejny sparing - co prawda nieoficjalny - już jutro. Rodzinny pojedynek Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
03-08-2007 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Szkoda, ze szansy na swoj debiut nie dostal Owen Hargreaves, znowu po raz kolejny odwleczono jego wystep.

Pozytywnie oceniono 45 minut Andersona.

Grono mlodych diablow biegalo po murawie.

Gol Gibson'a miod Wink Piekne przyjecie na 25 metrze, zamarkowanie strzalu i oddany strzal, bramka po rekach bramkarza. Pieknie.

Gola Sean'a nie widzialem.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-08-2007 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Wojtek3 napisał(a):Gola Sean'a nie widzialem.

LINK.

Ogólnie podobne uderzenie, bramkarz ponownie bez szans. W pewnym momencie się zawahałem, myśląc, że pokazują powtórkę strzału Gibsona. Owen zadebiutuje już jutro, przynajmniej takie informacje starał się przekazać w dniu dzisiejszym Ferguson. Przed ligową inauguracją jest jeszcze kilka lekkich sparingów, zatem spokojnie powinien dostać swoją szansę, bo potem zacznie się walka na całego.

capo di tutti capi

MUSC PL
03-08-2007 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Wojtek3 napisał(a):Jest oficjalna informacje od Alex'a ze w meczu z Doncaster wystpia Nani, a takze debiutanci Anderson i Owen Hargreaves

To była informacja o jutrzejszym meczu z Peterborough. Wątpię jednak, by Anderson zagrał, bo wystąpił już dzisiaj z Doncaster.

Dzisiejszy mecz nie był oczywiście wielkim widowiskiem, ale nasi rezerwowi zaprezentowali się bardzo przyzwoicie.

Kuszczak - kilka dobrych interwencji, ale znowu minął się z dośrodkowaniem...

Bardsley - w obronie dobrze, w ataku słabo
Evans i Pique - bardzo dobre spotkanie na środku obrony, ja ich widzę jako następców Rio i Vidy
Silvestre - bez większego błędu w obronie, ale w ofensywie również nie zachwycał

Martin - starał się, próbował dryblować, ale nie zawsze wychodziło. Myślę, że stać go na więcej.
Fletcher - miałem nadzieję, że trochę lepiej się zaprezentuje na tle takiego przeciwnika. Dość dobrze w odbiorze, a kreowaniu akcji jednak słabo.
Gibson - dla mnie gracz meczu. Bardzo odważnie, dużo lepiej niż na Asia Tour, nabrał już trochę pewności. Świetna bramka.
Evans - solidny występ. Również świetny gol.

Anderson - dość udany debiut, ale niezbyt dużo biegał, raczej czekał na piłkę. Kilka prostopadłych podań jednak świetnych w jego wykonaniu.
Campbell - zmarnował kilka dogodnych sytuacji. Ogólne nie najlepsze spotkanie.

Widziałem mecz tylko do 70 minuty, więc oceny niektórych rezerwowych mogą być nieadekwatne do ich gry:

Shawcross - nieźle sobie poradził na środku obrony.
Simpson - ładnie na prawej obronie, choć tym razem bez fajerwerków
Lea - nie widziałem go prawie w ogóle w akcji
Jones - jak wyżej
Eckersley - jak wyżej
Dong - nie najlepiej, ale ładnie wypracował bramkę Evansa.
03-08-2007 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
OMFG 8)

Gol Evans'a ladniejszy od Gibsona IMO, ladna akcja Dong'a, gol na spole z Steanem...

GALERIA DO MECZU NA GETTY.

GALLERY

Under The Boardwalk - United Warriors
03-08-2007 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Znalazłem już skrót z meczu o którym mowa. Fajnie pokazał się Anderson. Kuszczak minął się fatalnie przy rzucie rożnym z piłką ale potem świetnie wybronił piłkę gdy głową na bramkę skierował ją jakiś gracz Doncaster. Bramki świetne, ta 1 przypominała mi troszkę bramkę Scholesa z FC Porto.

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-08-2007 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
Tak jak pisalem,to był sprawdzian dla młodych diabełków.
Ciesze sie z debiutu Andersona! Jak do tej pory to z tych meczów przedsezonowych to zdecydowanie najlepsi jesli chodzi o rezerwy to Eagles,Gibson i Evans. dobry mecz.
04-08-2007 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości