Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Portsmouth 1-1 Manchester United (15.08.2007)
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Zashi napisał(a):Tak, dla mnie lepiej dac Donga.

Widocznie Dong się nie nadaje. Przynajmniej teraz. Poza tym wcale nie graliśmy źle.

Zashi napisał(a):Saha/Ole moglby byc potem zmieniony.

Gdyby byli zdolni do gry to na pewno by wystąpili. Nie było ich nawet na ławce, co oznacza, że nie są jeszcze gotowi.

Zashi napisał(a):Mogł tez Andersona dac na atak. Ale na ATAK, a nie ZA Tevezem.

Widziałeś dotychczasowe mecze Andersona w United? Przecież on w ogóle kondycji nie ma.
16-08-2007 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
Pejter napisał(a):Widocznie Dong się nie nadaje.

To po co go kupowalismy!?Dla marketingu i dla kasy?Przeciez każdy zawodnik pierwszej drużyny powinien sobie pograć,tymbardziej napastnik,ponieważ zdolnych do gry u nas jest ich jak na lekarstwo.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
16-08-2007 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
kolejny niedowartosciowany chłopaczek fan Liverpoolu - koles wy zawsze na poczatku sezonu cwaniakujecie ze to jest wasz sezon a potem gówno z tego wychodzi wiec raczej nie rzucałbym tu takich słów bo pozniej moze sie okazac ze ty bedziesz plakal dziewczynko - idz pobaw sie na swoje forum skoro nie potrafisz rozmawiac z normalnymi ludzmi "cieniasie", przypomnij mi kiedy Liverpool ostatni raz zdobył mistrza Anglii?? Podejrzewam ze w 90 roku nie było cie nawet na swiecie, nie podlega tu dyskusji fakt, ze Manchester United jest drużyną zdecydowanie lepsza w Anglii, a to, że przyfarcili w CL to juz zupełnie inna bajka, życzę miłego dnia

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
16-08-2007 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Ale takie prorokowanie na poczatku sezonu to najwieksza głupota która mozna zrobic, wiesz nie chce tu nic mowic, ale zebys znowu nie plakal przez swoj klub na koniec sezonu jak bedą poza pierwsza dwójka, co zreszta nie byłoby dla nikogo zaskoczeniem

edit: wchodzenie na forum MUFC i irytowanie tutaj zgromadzonych cie bawi? jak tak to gratulacje naprawde znakomitego poczucia humoru, dobra koniec offtopicowania bo to temat od rozmowy o meczu a nie bar ;]

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
16-08-2007 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Kopite napisał(a):Co do mojej osoby to się nie wypowiadaj bo ja nie obraziłem nikogo tylko najechałem lekko na wasz klub, żeby was trochę po wkurzać.

Gratuluje niezwykle oryginalnego, inteligentnego i ciekawego pomysłu na spędzenie czasu.

Co do meczu. Gra nie była taka straszna jak można wywnioskować po wyniku czy z ocen, ale jeśli w meczu z City (nie łatwym zresztą) nie wywalczymy kompletu punktów, to o mistrzostwie będzie można pomyśleć w przyszłym roku. Póki co nie jest dobrze, bo już na początku straciliśmy Roo i Ronaldo (dwóch zajebiście wartościowych zawodników). Do tego Saha i Ole nie są jeszcze do końca gotowi (mam nadzieje, że na mecz z City któryś z nich pokaże się na boisku). A mecz z Portsmouth po prostu spieprzyliśmy.
16-08-2007 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #51
 
Kopite - przypomni mi wyniki meczów MU - L'pool z poprzedniego sezonu... 8)


ziomo napisał(a):
Pejter napisał(a):Widocznie Dong się nie nadaje.

To po co go kupowalismy!?Dla marketingu i dla kasy?Przeciez każdy zawodnik 1składu powinien sobie pograć,tymbardziej napastnik,ponieważ zdolnych do gry u nas jest ich jak na lekarstwo.

Tak, kupilismy go dla kasy. United zaplaciło za niego 500 tys. funtów, a jesli dot ego zaczal by dobrze grac to jeszcze lepiej. Pierwszy sklad? Raczej tylko w wypadku kontuzji, czyli mniej wiecej teraz....

amor patriae nostra lex
16-08-2007 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Kopite napisał(a):Co do mojej osoby to się nie wypowiadaj bo ja nie obraziłem nikogo tylko najechałem lekko na wasz klub, żeby was trochę po wkurzać.


No coz trudno zeby osoba kibicujaca druzynie, ktora od kilku lat przynosi same rozczarowania, miala ambitniejszy pomysl na spedzenie wolnego czasu...takie zycie

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-08-2007 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości