Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(01.09) Manchester United - Sunderland 1-0
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Brawo brawo 1:0 po bramce Sahy.Ciesza kolejne trzy punkty i udany powrot naszego snajpera.
Mecz byl zdominowany przez MU,nie pamietam by Sunderland oddal chociaz jeden celny strzal.Tym wieksze brawa dla obrony,ktora kolejny raz zagrala koncertowo.
Ewidetnie nalezal nam sie rzut karny, gdy po strzale Wesa Browna obronca Fulham dostal pilka w reke.100%owa jedenastka.
Cieszy mnie tez,ze lepiej niz w ostatnich kilku spotkaniach zagral Carlos Teves,ktory oddal kilka celnych strzalow na bramke przeciwnika.
Saha zagral swietnie po tak dlugiej przerwie.Nie moglem wyjsc z podziwu gdy przyjal pilke na klate i oddal strzaal w woleja.Bramkarz gosci z wielkim trudem to sparowal na rog.Brawo Louis.No i bardzo ladnie znalazl sie w polu karnym i zdobyl glowka bramke po rzucie roznym.
W pierwszej polowie koncertowo gral Eagles.Ladnie mijal rywali na skrzydle,dogrywal celne pilki,a takze oddal grozny strzal.
Co raz lepiej w United radzi sobie Nani.Pierwsza polowa w jego wykonaniu byla obiecujaca.W drugiej bylo troche gorzej.

Koniec wychwalania, trzeba troche ponarzekac.Po raz kolejny osiagamy ogromna przewage na boisku,lecz nie potrafimy tego wykorzystac.Warto podkreslic,ze bramka padla po stalym fragmencie gry.Praktycznie wcale nie mielismy akcji podbramkowych.Bombardowalismy bramke Sunderlandu strzalami z daleka.Brakuje takiej szybkosci w rozegraniu.
Ale najwazniejsze ,ze mamy trzy punkty,a druzyna zawodnicy spisuja sie coraz lepiej.

Glory Glory Man United !!!

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-09-2007 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Kolejne zwycięstwo Smile Minimalne bo minimalne, ale jest.
Gra ciągle nie zachwyca, jak na lekarstwo klarownych sytuacji w polu karnym, a bramka zdobyta z rożnego. Dobrze, że przynajmniej w obronie zagraliśmy bardzo poprawnie.

Ocenki poszczególnych graczy :

VDS - miał mało pracy, bezbłędny mecz Edwina
Evra - zagrał na swoim dobrym poziomie
Vidic - tak jak Edwin bezbłędny
Ferdinand - jw., choć raz źle podał głową do bramkarza, ale na szczęście bez konsekwencji
Brown - Dobry występ, często udzielał się na skrzydle, po jego strzale któryś z piłkarzy Sunderlandu dotknął piłkę ręką i powinien być karny
Eagles - Średni mecz, trochę anemiczna gra
Hargreaves - w defensywie profesor, coraz lepiej w ofensywie, parę groźnych strzałów.
Scholes - poprawny występ
Nani - niewidoczny, parę zrywów i asysta Smile
Anderson - 1 ładne podanie do Teveza i chyba tyle pokazał w debiucie
Tevez - bardzo słaba pierwsza połowa, co dostał piłkę to za chwilę ją tracił, druga połowa trochę lepsza, ale to nadal nie to czego od niego oczekujemy
Saha - bramka od razu w pierwszym meczu po kontuzji, widać że jeszcze nie czuje gry
Fletcher - poprawny występ, mógł strzelić bramkę.
O'shea - za krótko
01-09-2007 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
ZWYCIÊSTWO![b]

Mamy zwycięstwo nad Sunderlandem,dzięki "wejsciu smoka"Louisa Sahy.Meczu nie widziałem ale bramkę owszem.Francuz znalazł się dokładnie tam gdzie powinien,i wpakował piłkę z najbliżzsej odległości do bramki.A jakim składem graliśmy?



UNITED!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-09-2007 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
ziomo napisał(a):A jakim składem graliśmy?

VdS- Brown, Ferdinand, Vidic, Evra- Eagles, Owen, Scholes, Nani- Anderson, Tevez.
Niektorzy przewidywali tu pogrom :lol: Ciesza trzy punkty choc zwyciestwo minimalne. Bramka Sahy zaraz w pierwszym meczu oznacza, ze nie stracil nosa i juz w nastepnych meczach stworzy z Carlosem atak dzieki, ktoremu bedziemy wygrywac wiecej niz 1:0.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
01-09-2007 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
VDS,Evra,Vidic,Ferdinand,Brown,Nani,Scholes,Hargreaves,Eagles,Teves,Anderson

Pozniej weszli Saha,Fletcher,O`shea

Thevil nie rozumie twoich komentarzy co do Eaglesa,Naniego i Sahy.Zagrali na prawde dobry mecz.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-09-2007 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Po prostu nie zagrali na miarę swoich umiejętności, Eagles źle nie zagrał, ale często zamiast przyspieszyć grę ją zwalniał. Nani niewidoczny w pierwszej połowie, w drugiej parę razy próbował szarpnąć, ale to za mało żeby określić jego grę jako dobrą.
A z Louisem nie chodziło mi o to, że słabo zagrał, tylko widać było w jego grze, że jest po kontuzji. Zagrał nieźle, strzelił ważną bramkę i raz ładnie się obrócił, ale jego strzał sparował na korner Gordon
01-09-2007 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Magik1984 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
POCHWALE KILKU ZAWODNIKOW ZA DOBRA GRE. BARDZO PODOBA MI SIE GRA PATRICA EVRY I OWENA HARGREAVESA ZAGRALI NA WYSOKIM POZIOMIE OWEN BARDZO DOBRZE POTRAFI SKIEROWAC PILKE W SWIATLO BRAMKI JEST NAPRAWDE SWIETNYM POMOCNIKIEM Z WLACZENIEM NAPASTNIKA. CIESZY MNIE POWROT LUISA SAHY ZAGRAL DOBRZE W SWOIM PIRWSZYM SPOTKANIU DOBRA GRA NANIEGO OBRONA DZIS TEZ ZAGRALA NA POZIOMIE. NIESTETY MUSZE PONARZEKAC NA GRE TEVEZA NIE WIDOCZNY NA BOISKU DWIE TRZY AKCJE PRZEZ 90 MIN NIE JEST TO NAJLEPRZY WYNIK ALE TRZEBA POCZEKAC MAM NADZIEJE ZE POPRAWI SIE JEGO GRA.

Pejter -> Piszemy bez CAPS LOCKA i używamy znaków interpunkcyjnych!
01-09-2007 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
Dobrze ze w wygralismy kolejny mecz! Szkoda ze tylko 1:0 ale zwyciestwo sie liczy! Smile
Dobrze ze Saha strzelil, a myslalam ze w tym meczu i Tevez sie odblokuje! Ale wazne ze Cris wraca i miejmy nadzieje ze nasza gra sie ustatkuje! Tongue

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
01-09-2007 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Meczu nie oglądałem, ponieważ nie było mnie w domu, obejrzałem jedynie ostatnie 10 minut spotkania, gra już wtedy była spokojna i kontrolowana, należał się nam rzut karny po tym jak jeden z piłkarzy Sunderlandu zastopował piłkę ręką po strzale Wesa Browna. Cieszy oczywiście powrót Sahy przypieczętowany bramką po asyście Naniego. W poniedziałek obejrzę sobie powtórkę to może coś więcej napiszę, 1:0, ale ważne 3 punkty Wink

UNITED !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-09-2007 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja kilka slow nie ma sie co rozpisywac...

Tak jak pisalem, Carrick gra bardzo slabo, takz Fergie to zauwazyl i posadzil go na lawke, a dal szanse ... Eagelsowi, efekt byl widoczny haha :lol:

Hargreaves - na razie najlepiej spisujacy sie nowy zakup w UNITED, gra prawie perfekcyjnie :]

Nani v Ronaldo ( rzuty rozne ) - Nani bije 20043 x lepiej rozne niz Ronaldo, niech tak zostanie.

Saha - stary dobry Saha, w koncu sie odblokowal biedak Wink

Co do meczu - 5 mecz albo 6 z rzedu kiedy gramy konkretna lipe, niestety, z taka gra mistrza nie zdobedziemy, czekam na Rooney'a i Ronaldo.

Under The Boardwalk - United Warriors
02-09-2007 00:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Wojtek3 napisał(a):Nani bije 20043 x lepiej rozne niz Ronaldo

eeee, mi sie wydaje ze 20044 Tongue

A ogolnie to jak juz wszyscy napisali mielismy duza przewage, ale nie umiemy jej wykorzystac. Jednak wierze, ze dzieki powrotowi R10 i R7 nasz styl gry przejdzie metamorfoze i zaczniemy grac lepiej...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-09-2007 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
WoLaK napisał(a):W pierwszej polowie koncertowo gral Eagles.Ladnie mijal rywali na skrzydle,dogrywal celne pilki,a takze oddal grozny strzal.
Co raz lepiej w United radzi sobie Nani.Pierwsza polowa w jego wykonaniu byla obiecujaca.W drugiej bylo troche gorzej.

Chyba oglądaliśmy inne mecze. Eagles słabiutko, bojaźliwie. Nie tego się od niego oczekuje. Groźny strzał? 5 metrów od bramki...

Nani również zagrał słabe spotkanie. Lepiej od Eaglesa, ale niczym specjalnym poza asystą z rzutu rożnego się nie wyróżnił.
03-09-2007 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Wojtek3 napisał(a):Nani v Ronaldo ( rzuty rozne ) - Nani bije 20043 x lepiej rozne niz Ronaldo, niech tak zostanie

Tak musi zostac,Ronaldo dobrze sieka z bani!
Wiec musi wychodzic na rzuty rozne!

Wojtek3 napisał(a):Saha - stary dobry Saha, w koncu sie odblokowal biedak

Nie wiem co masz na mysli z tym odblokowaniem,bo on wraca po kontuzji i strzela odrazu ,a taki Tevez gra kaszane.
Wielkie brava dla Luisa.

Co do meczu to tak jak napisal Wojtek - kicha,znowu wymeczone 3pkt ,przewazamy ale nie potrafimy stwarzac sytuacji strzeleckich. Gdyby nie wejscie Sahy to byloby zapewne 0:0 ...
05-09-2007 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Skull napisał(a):Nie wiem co masz na mysli z tym odblokowaniem,bo on wraca po kontuzji i strzela odrazu ,a taki Tevez gra kaszane.
Wielkie brava dla Luisa.

Nie wiem, chyba nietrafnie to ujalem.

Kaszane gra John O'Shea, Tevez zagral 4 mecz w UNITED i nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, ze gra kaszane ? Ocen jego po gry " po czyms " nie z niczego, ludzie ja pierdol* :!: :|

Under The Boardwalk - United Warriors
05-09-2007 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
odpier*** sie od Johna Wink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
05-09-2007 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości