Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złota Piłka i inne nagrody
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
ziomo napisał(a):Ja myślę,że nagrode jednak dostanie Ricardo Kaka.Pewnie dlatego,ze wygrał Ligę Mistrzów i był królem strzelców tej imprezy.

Tak owszem mial ogromny wklad wzwyciestwo milanu w LM,ale co Milan osiagnal w lidze ? NIC,jedno wielkie gowno.To tez trzeba wziac pod uwage.Dla mnie przyznanie mu nagrody bedzie nieporozumieniem.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-11-2007 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
WoLaK napisał(a):Tak owszem mial ogromny wklad wzwyciestwo milanu w LM,ale co Milan osiagnal w lidze ? NIC,jedno wielkie gowno.To tez trzeba wziac pod uwage.Dla mnie przyznanie mu nagrody bedzie nieporozumieniem.

Ale WoLak.LM jest chyba bardziej prestiżowe od Serie A.Ja tam bym wolał wygrać LM niż Serie A.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
19-11-2007 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
WolaK napisał(a):Tak owszem mial ogromny wklad wzwyciestwo milanu w LM,ale co Milan osiagnal w lidze ? NIC,jedno wielkie gowno.To tez trzeba wziac pod uwage.Dla mnie przyznanie mu nagrody bedzie nieporozumieniem.

A co ma Milan do Kaki ? AC Milan to 11 zawodnikow a nie Kaka a Ricardo w Serie A spisywal rownie dobrze jak w LM.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-11-2007 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Wojtek3 napisał(a):A co ma Milan do Kaki ? AC Milan to 11 zawodnikow a nie Kaka a Ricardo w Serie A spisywal rownie dobrze jak w LM.

A co ma Kaka do Milanu ? Chyba gra w takim klubie,nie ? A skoro gral rownie dobrze to prosze wytlumacz mi ich pozycje w lidze skoro rywale byli na pewno latwiejsi niz w LM.A twierdzicie "Kaka wygral Milanowi Lige Mistrzow".Cos nie tak...

ziomo napisał(a):Ale WoLak.LM jest chyba bardziej prestizowe od Serie A.Ja tam bym wolal wygrac LM ni� Serie A.

Dla kibica z pewnoscia jest wazniejszy tytul w kraju niz w LM,ale to mniejsza z tym.Chodzi o to,ze oceniami za caloksztalt,a nie za wyniki w poszczegolnym turnieju.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-11-2007 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Włoskie media podały,że jakoby już Ricardo Kaka został wybrany przez dziennikarzy na zwycięzcę tegorocznej złotej piłki, jednak mi się za bardzo jakoś nie chce w to wierzyć, przypuszczam, że podano taką informację aby podgrzać atmosferę przed ostatecznym roztrzygnięciem.
24-11-2007 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Jabol napisał(a):Włoskie media

Jak Włoskie media to wiadomo że Kaka.Jakby były hiszpańskie to by pisały,ze Messi,angielskie że Cristiano Ronaldo.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
25-11-2007 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
To może i ja oddam swój głos tutaj Wink


1. Cristiano Ronaldo - dlaczego nie Kaka, który był moim faworytem w tym roku? Ano dlatego, że Cristiano Ronaldo na wszystkich frontach prowadził Man. United do końcowych faz, a Kaka brylował najbardziej w Lidze Mistrzów w poprzednim sezonie Wink Nie będę ukrywał, że Cristiano wyprzedził w moich oczach Kakę tą jesienią, świetnie gra w lidze, w lidze mistrzów i reprezentacji, więc rzutem na taśmę to on wg mnie powinien zgarnąć "Złotą Piłkę"


2. Kaka - wielki zawodnik, wspaniały sezon Wink Gdyby gral lepiej w reprezentacji i jego zespół grał lepiej w jakichś rozgrywkach oprócz ligi mistrzow (w poprzednim sezonie, bo w tym już średnio) to pewnie utrzymal by przewagę nad C. Ronaldo, a tak niestety stracił palmę pierwszeństwa


3. Francesco Totti - znakomity sezon Włocha, gdyby nie Manchester United to kto wie, czy oprócz świetnego sezonu w Serie A, nie świętowalby także sukcesu w Lidze Mistrzów Wink dziwi mnie jego brak we wcześniejszych waszych typowaniach :roll:

4. Leo Messi - znakomita jesień tak go wepchnęła z powrotem do czołówki Smile teraz jest postacią numer 1 w Barcelonie już praktycznie w każdym meczu Wink Co prawda nic w tamtym sezonie nie wygrał, w tym póki co tym bardziej nie, ale jego wysoka pozycja jest zasłużona Wink ma wielki wpływ na swój zespół, rozegrał swietne gran derby, przyszłość przed nim świetlana


5. Ruud van Nistelrooy - najlepszy napastnik świata musial znaleźć się w piątce, miał znakomity sezon, zdobył mistrzostwo Hiszpanii z Realem, a przyczynił się do tego w ogromnym stopniu Wink super snajper zawsze i wszędzie, tak wygląda jego kariera, stąd te pierwsze trzy słowa w komentarzu Wink maszynka do strzelania goli


ps: musze po raz kolejny zastrzec, że nadal uważam i chyba jeszcze sporo czasu będę uważał, że "Kun" jest/będzie lepszy od Messiego 8)
26-11-2007 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Maciek napisał(a):ps: musze po raz kolejny zastrzec, że nadal uważam i chyba jeszcze sporo czasu będę uważał, że "Kun" jest/będzie lepszy od Messiego 8)

Aguero tez mi bardzo imponuje swoimi umiejetnosciami,ale moim zdaniem Leo jest lepszym zawodnikiem,ale niestety czesto nekaja go kontuzje.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
26-11-2007 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Messi w tym roku okazał sie najlepszy ,jesli chodzi o piłkarzy do 21 lat i to on dostał nagrode bravo!

Tu możecie zobaczyc kto wygrywał wczesniej:

Pełna lista zwycięzców:

1978 Jimmy Case (Liverpool)
1979 Garry Birtles (Nottingham Forest)
1980 Hansi Müller (Stuttgart)
1981 John Wark (Ipswich Town)
1982 Gary Shaw (Aston Villa)
1983 Massimo Bonini (Juventus)
1984 Ubaldo Righetti (AS Roma)
1985 Emilio Butragueño (Real Madryt)
1986 Emilio Butragueño (Real Madryt)
1987 Marco van Basten (Ajax)
1988 Eli Ohana (KV Mechelen)
1989 Paolo Maldini (AC Milan)
1990 Roberto Baggio (AC Fiorentina)
1991 Robert Prosinecki (Red Star)
1992 Josep Guardiola (FC Barcelona)
1993 Ryan Giggs (Manchester United)
1994 Christian Panucci (AC Milan)
1995 Patrick Kluivert (Ajax)
1996 Alessandro Del Piero (Juventus)
1997 Ronaldo (FC Barcelona)
1998 Ronaldo (Inter Milan)
1999 Gianluigi Buffon (Parma)
2000 Iker Casillas (Real Madrid)
2001 Owen Hargreaves (Bayern Munich)
2002 Christoph Metzelder (Borussia Dortmund)
2003 Wayne Rooney (Everton)
2004 Cristiano Ronaldo (Manchester United)
2005 Arjen Robben (Chelsea)
2006 Cesc Fàbregas (Arsenal)
2007 Lionel Messi (FC Barcelona).
27-11-2007 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Skull napisał(a):Lionel Messi (FC Barcelona)

Wydaje mi sie, ze to sluszne zwyciestwo. Messi mimo mlodego wieku jest juz liderem Barcy i w zeszlym sezonie, zdobyl dla niej wiele decydujacych bramek.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-11-2007 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Kun musi przejsc do lepszego zespołu bo atletico co roku tylko prowizorka walczyo jakies puchary, trudno oceniac skale talentow tych graczy, jednak osobiscie uwazam ze Messi jest obecnie lepszy.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
28-11-2007 02:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
A kto to jest Kun? To tyle ode mnie jeśli chodzi o znajomość tego pana Smile Za to Messiego kojarzę i to już znaczy, że facet faktycznie czegoś dokonał skoro nawet ja go kojarzę Smile

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
28-11-2007 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
El Kun - Sergio Aguero,argentynczyk,mistrz swiata z druzyna u-20,obecnie najlepszy strzelec druzyny atletico madryt.Mlodzian z ogromnym talentem,posiadajcy wspaniala technike.Zreszra jaka Polakom brameczke wbil na mistrzostwach w kanadzie,piekna Smile

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-11-2007 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
WoLaK napisał(a):El Kun - Sergio Aguero,argentynczyk,mistrz swiata z druzyna u-20,obecnie najlepszy strzelec druzyny atletico madryt.Mlodzian z ogromnym talentem,posiadajcy wspaniala technike.Zreszra jaka Polakom brameczke wbil na mistrzostwach w kanadzie,piekna

Ostatnio zadebiutowal w seniorskiej reprezentacji Argentyny i strzelil o ile mnie pamiec nie myli 2 bramki. Za kilka lat, moze byc jednym z najlepszych na swiecie, bo ten chlopak ma potezny potencjal.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
28-11-2007 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Grzeho napisał(a):Ostatnio zadebiutowal w seniorskiej reprezentacji Argentyny i strzelil o ile mnie pamiec nie myli 2 bramki. Za kilka lat, moze byc jednym z najlepszych na swiecie, bo ten chlopak ma potezny potencjal.

Tylko, zeby sie rozwijac to trzeba miec do tego warunki, a Aguero nie stanie sie najlepszym pilkarzem na swiecie przez gre w Atletico. Jestem pewny, ze mocna ekipa z Wloch czy Hiszpanii spokojnie sie po niego zglosi i wtedy bedziemy mogli spekulowac.

Under The Boardwalk - United Warriors
28-11-2007 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości