Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #61
Re: Louis Saha
Carlitoss napisał(a):Czyli sprawa Berbatova pewna w 99%
Już to czytam z dziesiąty raz i jakoś nie widzę rezultatów.
Jeśli tylko Saha się wyleczy to Everton zyskał świetnego napastnika. Ale wiele ryzykował tym transferem, bo nie wiadomo jak będzie ze zdrowiem i karierą francuza.


Fan United od 1992 roku
29-08-2008 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Louis Saha
sebos_krk napisał(a):Carlitoss napisał(a):Czyli sprawa Berbatova pewna w 99%


Już to czytam z dziesiąty raz i jakoś nie widzę rezultatów.


Ja też, ale teraz jest inaczej. Sprzedajemy Sahe, Tottenham kupił Pawluczenko, jako następcę Bułgara. Według mnie sprawa rozwikłana Big Grin
29-08-2008 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Louis Saha
Pavlyuchenko jest bardziej następcą Keane'a, partnerem dla Berby...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
29-08-2008 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Louis Saha
Szkoda, że odchodzi. Spojrzałem sobie na jego statystyki - pomimo wszystkich urazów strzelił 42 gole w 124 meczach, w tym 48 jako zeminnik - no i karne wykonywał pewnie jak mało kto.
Mam nadzieję, że skończą się jego kontuzje i odbuduje formę w Evertonie. Piłkarze, którzy w ostatnich latach odchodzili do The Toffees (Phil Neville, Tim Howard) wywalczyli sobie pewne miejsce w pierwszym składzie, miejmy nadzieję, że w przypadku Louisa będzie podobnie.

A "9-tka" czeka na nowego właściciela Smile
29-08-2008 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #65
Re: Louis Saha
maju napisał(a):muszeq -- a podali kwotę transferu?
Nie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-08-2008 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #66
Re: Louis Saha
Pomimo wszystko szkoda, że Loui odchodzi. Jest fantastycznym zawodnikiem i życzę mu wszystkiego najlepszego w nowym klubie. Przede wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

Jeszcze długo w pamięci będę miał jego rajdy, które miałem przyjemność oglądać na żywo.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-08-2008 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #67
Re: Louis Saha
Pewnie koło 7 mln Ł. Akurat żeby dołożyć do Berbatova Wink

Edit:
Olle napisał(a):2-3 milionów funtów,
Eee, no znowu za takie grosze, to chyba by go Ferguson nie puścił.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-08-2008 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Louis Saha
muszeq napisał(a):
maju napisał(a):muszeq -- a podali kwotę transferu?
Nie.
Prawdopodobnie będzie to coś w granicach 2-3 milionów funtów, raczej nie więcej, bo kontrakt z Louisem wygasał bodajże w przyszłym roku. Poza tym Saha zarabial całkiem nieźle (podobno w granicach 100 tys. funtów tygodniowo), więc klubowa kasa ponownie odetchnie.
29-08-2008 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Louis Saha
Saha będzie trzecim nabytkiem Evertonu w tyk okienku transferowym. Genialny zawodnik, gdyby nie te kontuzje :/ Nie zapomnę, jak nam ratował tyłki w meczach np: z Benfiką, z Celtikiem w CL. Z pewnością w Evertonie będzie miał idealne warunki do odbudowania formy...
29-08-2008 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #70
Re: Louis Saha
Jest mi smutno ponieważ był on jednym z czterech zawodników United, których darze największą sympatią Sad Dziwi mnie zachowanie SAF'a. Najpierw mówisz że Saha zostanie i otrzyma jeszcze jedną szanse, a po 3-4 tygodniach go sprzedaje...

Dla Evertonu jest to niewątpliwie spore wzmocnienie. Saha to świetny zawodnik, gdy będzie zdrów przez cały sezon to spokojnie by strzelał ok 30 bramek na sezon, jak nie więcej.
Najbardziej obawiam się tego że po zmianie otoczenia Sahe przestaną dręczyć kontuzje i zacznie strzelać sporo bramek.

Będzie mi brakowało tego zawodnika. Będzie mi brakowało tych jego główek, tego jego przyjęcia piłki na klatkę piersiową, będzie mi brakowało jego bramek....

Powodzenia Louis Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
29-08-2008 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Louis Saha
Sad, szkoda mógł być gwiazdą pierwszej wielkości lecz geny nie pozwoliły.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
29-08-2008 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #72
Re: Louis Saha
Z jednej strony szkoda mi, że odchodzi, ale z drugiej strony widzę kilka pozytywów, że odchodzi. Fakt Saha to dobry zawodnik, ale mnie już od dawna irytowało, że co chwila musiał pauzować, on najczęściej od jakiegoś czasu otwierał listę nieobecnych na meczach United. Teraz już nikt też nie stoi na przeszkodzie, żeby Campbell był tym podstawowym zmiennikiem Roo i Teveza.

A Everton na pewno zrobił dobry interes kupując Sahe za niewielką kwotę, bo ich atak poza Yakubu nie prezentuje się najlepiej. Jednak martwi mnie to, że w tym okienku sprzedanych zostało kilku zawodników, którzy byli co najmniej solidnymi zmiennikami, a wydaję mi się, że ten sezon będzie cięższy od zeszłego.
29-08-2008 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Louis Saha
Szkoda mi go, bardzo go lubiłem i szkoda że odchodzi ale cóż. Gdyby nie kontuzje byłby genialnym zawodnikiem, bo przecież ile cennych bramek zdobył dla MU... mimo że miał wiele kontuzji i nie mógł do końca rozwinąć swoich skrzydeł w United to zapamiętam go jako wspaniałego gracza jak i człowieka...

A z drugiej strony czyżby był to sygnał transferu po Berbatova? Smile

Manchester United
29-08-2008 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #74
Re: Louis Saha
No i ja jestem teraz zmieszany.... Z jednej strony był ciągle kontuzjowany, nie mieliśmy z niego za wiele pożytku, lecz z drugiej strony po cichu cały czas liczyłem, że wyzdrowieje i będzie strzelał dla nas wiele bramek. Teraz mam jakieś dziwne przeczucie, że w Evertonie skończą się jego kontuzje i znów będzie błyszczał w Premier League.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-08-2008 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #75
Re: Louis Saha
RedLucas napisał(a):No i ja jestem teraz zmieszany.... Z jednej strony był ciągle kontuzjowany, nie mieliśmy z niego za wiele pożytku, lecz z drugiej strony po cichu cały czas liczyłem, że wyzdrowieje i będzie strzelał dla nas wiele bramek.
Ja mam bardzo podobnie. Francuza bardzo lubiłem, podobało mi się to w jakim stylu grał- potrafi grać tyłem do bramki przeciwnika, technika bardzo dobra, świetna gra głową no i ta niesamowita lewa noga. Ale co z tego, skoro wiecznie miał kontuzje :cry: Wierzyłem, że skoro miał zostać (co SAF z resztą zapowiadał) to ten sezon może być przełomowy, no cóż może i będzie ale w barwach Evertonu... :evil:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-08-2008 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości