Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Świata 2010
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
Roy_v_beck napisał(a):Nie sądzę, aby z Irlandczykami było trudno, już w ostatnich eliminacjach dwukrotnie ich pokonaliśmy, fakt że raz dzięki bramce Żurawskieog strzelonej w ostatnich minutach meczu, ale zawsze.

Osobiście uważam, że to będą ciężkie spotkania, Irlandczycy poprawili swoją grę, o czym świadczy choćby fakt, że w tamtych eliminacjach losowani byli z piątego koszyka, a teraz juz z trzeciego. Wtedy świat nie znał jeszcze Davida Healego, Irlandczycy nie mieli takiej gwiazdy. Myślę, że te eliminacje były dla Irlandczyków udane, i zgodnie z zasadą apetyt rośnie w miare jedzenia, będą chieli osiągnąć więcej, chociażby baraże, oby nie naszym kosztem.
25-11-2007 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Jabol napisał(a):Wtedy świat nie znał jeszcze Davida Healego,

No no jakby nie bylo to jest to nasz ex player ktory w 2000 roku zagral dwa mecze w UNITED m.in w tym przegranym na OT co Murphy w koncowce strzelil. Pozniej wypoczony go do Preston North End i tak juz polecial na Leeds'y United i inne.

Under The Boardwalk - United Warriors
25-11-2007 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Nie wiem czy ja ciebie nie zrozumiałem czy ty mnie, ale w każdym bądz razie miałem na myśli fakt iż nie był za bardzo znany i dopiero te eliminacje, gdzie zdobył tytuł króla strzelców oraz gra w Leeds go wypromowały jako wartościowego gracza na skalę światowego formatu.
25-11-2007 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Losowanie bardzo przyjemne z kilku względów ,Polska ma świetną grupe, jeśli tutaj dalej bede siedział to również udam sie na mecz do Belfatu. Kibice bedą mieli blisko na większosc meczy ,pewnie nie ktorzy już piją z radosci której dostarczyło losowanie 8)

Również sie ciesze że Anglia dostała szanse by zemscic sie na Charwacji,teraz już chyba poważnie podejdą do eliminacji ,a jak bedzie okazja to też na koniec zniweczyc ich szanse na baraże :lol:

Ciekawie wygląda Grupa 1 i 5
26-11-2007 01:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
"Nasza"grupa jak najbardziej miodzio Big Grin!Jedynym przeciwnykiem który moze być dla nas groźny do Czechy.Chociaż Irlandczycy tez mają jako taką ekipę,jednak na nas zbyt słabą.Licze na 1miejsce góra drugie :wink:.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
26-11-2007 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Jabol napisał(a):Wtedy świat nie znał jeszcze Davida Healego,
Ja go do dzisiaj nie znam Smile Może poznam jak nam bramkę strzeli, w co wątpię.
Ale fakt trzeba przyznać, polscy kibice nie będą mieli problemów z dojazdem na mecz, bo wszystko blisko jest, więc nawet na wyjazdowych spotkaniach będzie można liczyć na udaną atmosferę.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
26-11-2007 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Co do losowania - w sumie to nie przewidywałem, że trafi nam się taka właśnie grupa w eliminacjach. Wiadomo, ze najsilniejsi Czesi, ale nie są Portugalią, więc przy obecnej formie naszych ( o ile oczywiście uda naszym się ją urzymać) i odrobinie szczęścia powinno udać nam się im urwać jakieś punkty. Z resztą zespołów powinniśmy sobie poradzić. No i cieszę się, że w końcu nie dali nam żadnej drużyny ze wchodu, typu Azerbejdżan czy Armenia.

A Anglicy znowu trafili na Chorwatów. Kiedy tylko to stało się faktem, spowodowało to ogromne poruszenie na sali. Heh, może tym razem Anglikom się uda awansować?

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-11-2007 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Eliminacje zaczynają się już za pół roku. Kibice na całym świecie pełni nadziei. Postaram się pokrótce skomentować każdą z grup strefy UEFA.

Grupa 1
Portugalia, Szwecja, Dania, Węgry, Albania, Malta.
Faworytów widać na pierwszy rzut oka. Portugalczycy i Szwedzi nie powinni mieć większych problemów z wywalczeniem sobie miejsca na Mundialu w RPA, ale która drużyna wygra grupę? Według mnie będzie to Szwecja. Pozostałe drużyny w grupie raczej zostaną w takiej kolejności w jakiej zostały rozstawione, ewentualnie Węgrzy mogą powalczyć z Danią, ale to mało prawdopodobne.

Grupa 2
Grecja, Izrael, Szwajcaria, Mołdawia, Łotwa, Luksemburg.
Według mnie najsłabsza grupa tych eliminacji. Mało mogę powiedzieć o tych drużynach. Grecy - jeszcze aktualni Mistrzowie Europy, raczej wygrają grupę bez przeszkód. Drugą drużyną powinna być Szwajcaria, ale nie wykluczam, że włączą się do walki o pierwsze miejsce. Trzeci... Izrael. Łotwa na 90% nie powtórzy sukcesu z 2003 roku, kiedy po barażach z Turcją awansowali do EURO. Reszta nie będzie się aż tak liczyć.

Grupa 3
Czechy, POLSKA, Irlandia Płn., Słowacja, Słowenia, San Marino.
Grupa... polska. Myślę, że tutaj może być najwięcej niespodzianek. Czesi są najsilniejszą drużyną grupy, potem Polacy, którzy na pewno są w stanie nawiązać równą walkę z faworytem. Gonić mogą Irlandczycy i nasi południowi sąsiedzi - Słowacja. Irlandczycy w eliminacjach do EURO pokazali, że nie boją się wyjść naprzeciw teoretycznie silniejszych drużyn. Zwycięstwo z Hiszpanią po hattricku Healego pokazuje jakimi możliwościami dysponuje ta drużyna. Po przejęciu reprezentacji przez Nigela Worthingtona może być jeszcze ciekawiej... Słowacja też potrafi grać, ale jedyne co mi się na ten temat nasuwa to... Francja - Słowacja 1:2. Rok 2006, przed Mistrzostwami Świata, na których "Les Bleus" zdobyli srebro, Słowacy sprawili im małą niespodziankę.

Grupa 4
Niemcy, Rosja, Finlandia, Walia, Azerbejdżan, Liechtenstein.
Nierozsądne byłoby powiedzieć, że Niemcy nie są faworytami tej grupy. Z taką siłą ataku (Klose, Podolski, Kuranyi, Gomez, Hunt), świetną drugą linią, dobrą obroną i nowym bramkarzem (Hildebrand - w końcu na stałe jako pierwszy?, Enke, Miller) będą naprawdę silni. Drugie miejsce zdecydowanie Rosja. Jeżeli Hiddink nie odejdzie po EURO narobią trochę zamieszania. Dalej widzę Walię i Finlandię, długo, długo nic i dwie drużyny, które zupełnie nie będą się liczyć - Azerbejdżan i Liechtenstein.

Grupa 5
Hiszpania, Turcja, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Armenia, Estonia.
Bardzo ciekawa grupa. Hiszpanie faworytami? To na pewno, ale dalej są 4 drużyny, które naprawdę mogą powalczyć, a mianowicie: Turcja, Belgia, Bośnia i Estonia. Turcy są w tym gronie najsilniejsi. Bośniacy coraz lepiej sobie radzą w potyczkach międzynarodowych, Belgowie jak zawsze mogą wystrzelić w najmniej spodziewanym momencie, a pozostaje jeszcze Estonia, która wbrew pozorom nie jest aż taka słaba.

Grupa 6
Chorwacja, Anglia, Ukraina, Białoruś, Kazachstan, Andora.
I znowu Chorwacja - Anglia... Pojedynek na najwyższym światowym poziomie. "Vaterni" może znowu sprawić olbrzymie kłopoty "Synom Albionu". Te dwie drużyny będą faworytami tej grupy i to pomiędzy nimi rozegra się sprawa bezpośredniego awansu z 1. miejsca. Odkąd Sheva przeszedł do Chelsea to i Żółto-Niebiescy stracili na swojej sile. Dla mnie Ukraińcy o awansie nie mają co marzyć, chyba, że znajdą drugiego Shevchenkę... Białoruś, Kazachstan i Andora mecze rozegrane w eliminacjach wliczą sobie tylko i wyłącznie do statystyk, nie do rubryki 'sukcesy'...

Grupa 7
Francja, Rumunia, Serbia, Litwa, Austria, Wyspy Owcze.
Francja, jako v-ce Mistrz Świata, jest faworytem grupy. Rozstawienie wskazuje na Rumunię jako drugą ekipę "siódemki", ale Serbowie nie poddadzą się bez walki. Litwini i Austriacy powalczą o czwartą lokatę, a "Farerzy" będą przysłowiowym chłopcem do bicia.

Grupa 8
Włochy, Bułgaria, Irlandia, Cypr, Gruzja, Czarnogóra.
Włosi bezsprzecznym faworytem, potem długo, długo nic i... Irlandia, Bułgaria... O czwartą pozycję zawalczą Gruzini, którzy aż tak słabej kadry nie mają. Wielką niewiadomą jest Czarnogóra. Może ta reprezentacja będzie objawieniem, a może wielkim rozczarowaniem...

Grupa 9
Holandia, Szkocja, Norwegia, Macedonia, Islandia.
Układ powinien pozostać taki jak przy rozstawieniu. Ciekawe czy powtórzy się wynik z baraż w eliminacjach EURO 2004 - Holandia - Szkocja 6:0? Ja mówię NIE! Szkoci przez 5 lat bardzo się rozwinęli i nie będą już tak łatwym przeciwnikiem dla Holendrów, a nawet mogą walczyć o zwycięstwo w grupie.


Kogo uważacie za nadzieje polskiej reprezentacji na nadchodzące eliminacje i Mundial 2010? Ja w tym gronie wymieniłbym:
Bartosz Białkowski
Tomasz Lisowski
Szymon Pawłowski
Szymon Kazimierowski
Radosław Majewski
To 5 moich propozycji, a co wy sądzicie na ten temat?

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
04-03-2008 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości